דעות, מחשבות וגם
על הפרק של אתמול...

דעות, מחשבות וגם
על הפרק של אתמול...

אני מאגדת את כל הדברים שהעלתם כאן לשרשור אחד, שיהיה יותר נוח ודברים לא יעלמו
חייבת לומר...
שמקריאה מהירה מסכימה עם כל מילה ומילה שנאמרה כאן...

האם ההדחה של סלמה היתה צודקת?

האם שלי היתה צריכה להישאר?

האם זה הוגן לצרף למועמד ההדחה מתמודד נוסף, שהשיפוט מתבסס על ביצועי שתיהם יחד?

שתפו אותנו בדעתכם

אלינור- יצאת

שעתיים וחצי וכל מה שהכנת זה מקרון? היה ברור לכל שהיא עשתה ה-כל כדי שבני לא יעבור את האתגר
ומילא לפחות היה יוצא לך מקרון טוב...
ובני ביקש ממנה להכין עוגה- "אני לא אספיק" למרות שהיתה לה חצי שעה! עוגה כזאת אופים במשך 15 דקות, איך לא היה לך מספיק זמן??

השיפוט של ג'קי- מטה לחלוטין.
השופטים שבחו אותה על זה שהיא לא הכינה מקרון. ברור, למה שהיא תתאמץ כמו כל המתמודדים? היא ג'קי והכל מותר לה!!!! ממש לאט בסדר מצד השופטים שהייתחסו לזה לזה בתור דבר חיובי.

סלמה הודחה ושלי נשארה...
אלוהים יעזור. מסכימה לכל מילה ומילה שנאמרה כאן, אייל שני יצא הכי לא אמין ואני לא מבינה- הם חושבים שהצופים מטומטמים? ברור שהילדונת לא יודעת לבשל !!!

ברכה34

New member
מאסטר שף 3

איך קרה שהדיחו את סאלמה ולא את שלי או בני האם בוחרים לפי יופי או כשרון
הרי שלי גם לא עמדה בציפויות של המתכון הנוכחי וגם בשני הפרקים הקודמים לא הלך לה הרי האוכל שלה אפילו לא התבשל

avitali1001

New member
ההדחה של אתמול

אני לא מאמינה ששלי הצליחה להגיע לשלב זה בתוכנית היא לא מסוגלת לבשל לא יודעת כלום ורק בגלל שאייל שני דלוק עליה היא נשארת בתוכנית, בושה לתוכנית , יונתן אתה היחיד שאמרת את האמת והיית צריך להעיף את שלי שפשוט לא מבינה כלום!!!!!

tamid2

New member
הפרק של אתמול

לא חושבת שזה היה על רקע גיזעי, אבל לדעתי לא הגיע לה לעוף. מה שפנים וגוף יפים בתוספת כמה דמעות יכול לעשות......

יש אימרה כזאת שאומרת:, היופי פותח דלתות

וזה מה שקרה אתמול .
צריך לשלוח עצומה להפקה. מה אנחנו מטומטמים?
בושה וחרפה!!!!!!!!!!!!

אבי2322

New member
חבר'ה תיסלחו לי

אבל שלי גם לא כזאת יפה ,כאילו היא בחורה נאה ותו לא, אבל היא לא כזאת יפה שכל השופטים יפלו שדודים לרגליה.
אבל אני לא מתפלא כי ידעתי שהיא תישאר בתוכנית,מי שראה את פרק הכניסה לנבחרת שלי כשלה בו לחלוטין,היו שם כמה שבישלו נהדר(במיוחד העורך דין הפלילי ששכחתי את שמו).
שלי זרקה סטיק על המחבת ואייל שני אמר שזה הסטיק הכי טעים שהוא אכל בחייו.
בואו לא ניתמם בכל תוכניות הריאלטי השיפוט הוא לא טהור אבל הפעם הם באמת עברו את הגבול ,זאת שערורייה.

smagi

New member
תעודת עניות לתוכנית ולהפקה

סלמה היתה הרבה יותר טובה ממתחרים אחרים !!! בטח ובטח יותר משלי, שחוץ מלבכות לשופטים ולהגיע במיני קצרצר לא עשתה הרבה.

תוחזר סלמה המדהימה למאסטר שף!!!

יכולות הבישול של סלמה מדהימות לעומת שלי אשר מפגינה חוסר ביטחון מוחלט מתחילת עונה זו, לסלמה יש הרבה מה ללמד הרבה מתמודדים גם בידע בבישול וגם בהתנהגותה המעודנת והצנועה. ההחלטה להדיח אותה היתה לא הוגנת ואף מכעיסה ואולי גם על רקע גזעני..., לא רוצה לראות יותר מאסטר שף, אם כך מתנהגים השופטים.

תגובת ההפקה על טענות ההדחה

"חברים יקרים, אנחנו קוראים את התגובות שלכם כאן בעמוד בנוגע להדחתה של סלמה. חשוב לנו להדגיש בפניכם כי שופטי מאסטר שף הם הסמכות הבלעדית והם אלו שמחליטים מי מבין המתמודדים מסיים את דרכו בתכנית - זאת אך ורק בהתאם ליכולות הבישול שלהם במשימות ההדחה.
הצטערנו להיפרד אמש מסלמה היקרה, אבל זו מתכונת התכנית"

מתוך דף הפייסבוק שלהם-
http://www.facebook.com/MasterChef.Keshet?ref=stream

אבי2322

New member
והם בטח חושבים שאנחנו מאמינים להם

אני מאד מקווה שהרבה צופים יחרימו את התוכנית ולא יצפו בה יותר.אני מקווה שמאסטר שף 3 תיכשל כשלון חרוץ בניגוד לשתי התוכניות הקודמות.

לא מוצדק שסלמה הודחה.

סלמה הודחה אתמול מהתוכנית, ויצאה בראש מורם. כל הכבוד סלמה!!,אבל אין מה לעשות לא הכל צודק בחיים ובמיוחד במאסטר שף...
אוהבים אותך ומאמינים שמי שיזכה לאכול מהתבשילים שלך יהנה ובגדול, אל שתכחי שאחרי האודישין שלך כל השופטים התנפלו על השולחן והתלקקו על האוכל שעשית.

lb22

New member
שאלה לכולם פה ,

למה אף אחד לא נותן פה את הדעת על מה שהשופטים אמרו על המנה של סלמה ?

שהשוקולד לא טעים , ועל זה בעצם נבחנו המתמודדים.
על טעם ועל הכנת הכדור שוקולד ושם סלמה קיבלה ביקורת לא כזו חיובית.

אז נכון סלמה מבשלת טוב יותר משלי סביר להניח , אבל אתמול הגיע לשתיהן לעזוב את התוכנית.
ואני חושב שברגע שאומרים שמנה לא הייתה טעימה אז חורץ את הדין. נבחנים על טעם קודם כל (כי אחרת היה אפשר גם להעיף את ג'קי שלא עשתה את המתכון השלם במתכוון) ואחרי זה מגיעים שאר הדברים.

עוד שבוע שלי תעוף , אחרי זה בני ואז הולך להיות מעניין.

דווקא השופטים חיבבו את המנה של סלמה

משהי בדף הפייסבוק ציטטה במדויק את דברי השופטים על המנות:

דקה 58:43 אומר אייל שני על כדור הגלובוס של סלמה:
"כיפה דקיקה כל כך. יותר דק מהקודם".
בדקה 58:52 על הפונדנט של סלמה:
"הם הראשונים, כצמד, שהצליחו לעשות פונדנט מושלם".
לעומת זאת בדקה 62:38 על הכדור של שלי:

"זה נראה גס. לא דומה למקור בשום דבר"
דקה 63:12:
"איך הפונדנט?
לא טוב.
לא טוב, הא?
קמחי מדי".

lb22

New member
אני אלך לבדוק את זה שוב

כי אני זוכר היטב שהם אמרו שהשוקולד שלה לא טוב

ועזבי מכל המסביב את זה תום הכין ,הם התמקדו בכדור ובטעם שלו בעיקר.
ושם אני חושב שהיא קצת פישלה...

למעלה