האופי והמסר של צורת החיים בכפר

ninitz

New member
אין, אני חושבת שבאופן כללי

מתוארת צורת חיים ממש בריאה וכיפית. :) כמו שאנשים צריכים לחיות.

מיקי10 א

New member
נכון /tapuzforum/images/emo13.gif

מה הדברים שאת יכולה להגיד שהם בשבילך הדוגמא? למשל בעיני זו התמימות. מדהים שההתיחסות שלהם אחד אל השני כ``כ נקיה

amira k

New member
מסכימה שזו צורת חיים טובה.

לא הייתי קוראת לזה תמימות, אולי כי אני לא אוהבת את המילה, אבל באמת יש משהו נורא יפה בהתייחסות שלהם זה לזה. עוד משהו שעושה לי את זה זה האיזור: הכל קורה באיזור שלהם. כלומר, מי מאתנו יכול סתם ככה יום אחד להחליט ללכת לאי עגול שמשפריץ מים כמו מזרקה, לעמק ניסתר עם עצי דובדבן, למפל עם שביל מאחוריו ומערה... אבל אני חושבת שזה יהיה ממש טוב לעלות על הנקודה שהופכת את החיים שלהם ל"קסומים" כאלה, כי אז אולי נוכל לממש את זה איכשהו בחיים האמיתיים

ninitz

New member
סתם, גם כל הדברים הקטנים:

לצאת למסעות ספונטניים, לטייל ביער, לבנות דברים... הם חיים בשביל לחיות ועושים דברים כיפיים באמת, פשוטים וכיפיים.

מיקי10 א

New member
אז אולי

פשטות זו המילה? הדבר שבעצם הופך הכל לקסום יותר? נעים וכיף?

Dolev יי

New member
ואגב

שמתם לב שאפילו סרח, הדמות ה"רעה", תמיד מגלים אליה רגשות חיבה (עד כמה שאפשר) ומתייחסים אליו נורמלי

ninitz

New member
חחח, סרח חמוד... XD

הוא יעני "פושע" כשבעצם הוא סתם נוסח ילד מופרע והיפראקטיבי...

Dolev יי

New member
תמיד היה לי מוזר

שהוא גונב משהו כולם רודפים אחריו כמו מטורפים, ואחרכך הם רואים אותו ומתנהגים כרגיל:|

חחח..נכון

אם הם עשויים מבשר ממה בדיוק עשויות כל השניצלים והבשר של מומינאמא כי לפי מה שזכור לי היה פעם פרק שהם היו על איי בודד ואכלו צלי בשר מה לסרח היה אח???

cockta

New member
בעמק..

כזה שלו, ונעים. ואף אחד לא מנסה לרמות אף אחד, כולם מתנהגים באופן חביב אחד לשני, נעים בעמק. זה מה שחסר לנו בעולם לדעתי, חביבות אחד כלפי השני. זה לדעתי מה שנותן לעמק המומינים את האוויריה המיוחדת הזאת, נעים שם פשוט.

למעלה