האופי והמסר של צורת החיים בכפר

ninitz

New member
הם נורא חמודים בעמק. ^_^

כן, אני מסכימה שהם כולם חביבים זה לזה. אבל קשה ליישם מציאות כזאת, את יודעת. (אולי נציע לערבים...)

cockta

New member
נכון..

בכללי, אם כל אחד, היה מתנהג קצת קצת יותר נחמד זה כבר היה עושה המון, במיוחד במדינת ישראל

אלה היו הסדרות..

כן אין על הסדרה הזאת אבל סמתם לב אך מצב הסדרות התדרדר שימו לב לשפה ואורך החיים של המומינים לעומת בראץ הדבר היחיד שיש לי להגיד ליוצרי הסדרה הזאת זה באיזה עולם אתם חיים אני בגילם ואני לא מתלבשת,מדברת או הולכת ככה הדבר היחיד שהבראץ יותר חינוכיות לגביו יותר מהמומינים זה העובדה שהם לבושות

מיקי10 א

New member
כמה מצחיק שזה נכון

אני בתור ילדה ניזונתי מתוכניות ששידרו לי אינטלגנציה ותום. ילדים שניזונים מדברים כאלה ריקניים - לאן הם ישאפו? מה הם ייצרו כשתהיה להם ההזדמנות?

cockta

New member
נכון,

באמת אחי הקטן, ראה ערוץ הילדים, ואני באמת נדהמתי, כהייתי קטנה, ממש אהבתי לראות את הערוץ, מנחים חביבים, תוכניות מוצלחות, כל מיני סיפורים על מוסר השכל ודברים חכמים שלמדתי מהם. היום הכל שם זבל. תחרויות, כל מיני דברים שאני בכלל לא מבינה איך הם קשורים לילדים. זה עצוב שהדור של היום גדל על דברים חסרי משמעות שלא מלמדים אותם כלום.

im so bored

New member
עצוב שזה נכון

זה לא רק התחרויות לחשוב שילדים רואים את האלימות שם ומחקים אותה עלי
בואנה אם החיים היו כמו בדרגונבול הינו נורא מיסכנים כי באותה תקופה ילדים קטנים תקפו אותי ברחוב בתרוץ שזה משחק הדרגונבול וילדות קטנות קפצו ממתקנים במחשבה שהן יכולות לעוף כמו ווינקס אם הסדרות האלה לא היפסקו המניה של חדרי המיון יעלו ב50%

cockta

New member
לא רק זה..

סדרות מפגרות זה כן. אבל האולפן זה מה שהורג אותי. כשראיתי עם אח שלי מה שהוא ראה זה פשוט הרג אותי, בתור התחלה, זה היה מצחיק כמה שזה עצוב, הם הזמינו זוגות!! ילדים בכיתה ו'.. הם עשו תחריות בין הזוגות, ודברים מפגרים פשוט. עברו שם מפשטים מדהימים:"אני וגל זה אהבה משמיים, בחיים בחיים לא ניפרד.." אלוהים, כיתה ו'. ערוץ הילדים איפה הילדים פה? *אני זוכרת, שכשהייתי קטנה, מה זה אהבתי לראות ערוץ הילדים, תמיד הם היו מדברים על חיות, סיפורים מעניינים, לימודים, בעיות, דברים ממש חמודים וחכמים. והם עשו את זה באופן מעניין. מה שמעניין את הילדים של היום זה סלב. בערוץ הילדים פשוט מופיעים סלבים שהם אוהבים. נו מה? זה שאני בן 6 זה לא אומר שאני לא יכול להעריץ בטירוף את רן דנקר -,- נקווה, שיתפסו קצת שכל כשיתבגרו למרות שקשה לי להאמין*

ninitz

New member
זוועה...

הערוץ הזה פשוט הפך לחיקוי פלסטיק עלוב של ערוץ הילדים. אז מה אם פעם לא היה להם תקציב כמו עכשיו לאולפן סגול-כתום-ירוק בצבעי מרקר זוהרים, פעם זה היה אמיתי|סגדש|, פעם זה היה כיף, תמימות, צחוקים. עכשיו כל הצחוקים שיש להם שם זה לראות מישהו קשור בחבל מנסה להגיע לסופגנייה או "לעבוד" על סלבריטאים ולהביא אותם לאולפן לחלק חתימות. למה ילדים קטנים בכלל צריכים להעריץ סלבס? זה ממש עלוב ומעורר רחמים... ההידרדרות של ערוץ הילדים זה לא בדיוק משהו חדש אבל פשוט עצוב להסתכל ולראות לאיזה מצב הם הגיעו... פעם את הכסף שלהם הם היו משקיעים בתוכן, ועכשיו הם קונים סדרות זבל ואת הכסף משקיעים בשואו. הם הורגים את כל התמימות והכיף שיש בילדות והופכים את זה להצגה אחת גדולה של סנוביות ורדיפת בצע. פשוט עצוב על אלפי הילדים שרואים את החרא הזה.

cockta

New member
מסכימה איתך לגמרי.

הילדים גדלים על זבל, אין בערוץ היום ערכים. יש ריטיינג, הערוץ יעשה מה שהוא צריך כדי להשיג עוד ריטיינג והיום, הילדים כבר לא קוראים, הם רואים טלוויזיה, ומשחקים בפלייסטיישן ומעריצים כוכבים. אין כבר ביקוש לדברים איכותיים כי הילדים גדלים עם זבל, וההורים לא מחנכים אותם ביתר חוכמה, מה יצא מילדים כאלה? כלום. אני זוכרת שראיתי את מיקי גבע עובד על אנשים מסכנים. גם בטלפון וגם הלך והציק לאנשים בקניון. אני מנסה להבין מה זה מלמד את הילדים- שום דבר חוץ להיות מעצבנים.

למעלה