האם אתם חושבים

נו...

אז קלעתי לך בול בפוני
ו...אל תתחרט

tryme 2 m

New member
איזה נודניקית....../images/Emo6.gif

אני צוחק...לא התכוונתי ללזה באמת...טוב? לא רוצה שתחשבי עלי רעות. אני...כמה "מופרע"...ככה תמים. זה בסדר קוקו...סליחה אם גרמתי לך לאי נוחות. זה היה בצחוק כאמור.

זה מתאים דפקא...

אני כמה תמימה ככה "מופרעת"
לא גרמת לי לאי נוחות...נהפוכו...נוח לי וחצי פה. וצחוק...זה תחום ההתמחות שלי...מתאים

tryme 2 m

New member
הכי מתאים.

רק רציתי שתדעי...אין בי זדון...זה הכל. אני אוהב לצחצח חרבות...ללהטט במילים...להעזר בטיזינג...לומר את דיעותי...אבל דבר אחד בטוח...לא רוצה להזיק. מתאים?

tryme 2 m

New member
אבל לאב...לא כמו שאת התגרית בי....

אתמול...אלא צחצוח חרבות מתוחכם...מעניין...לא נסיון להלבין את פני ועוד על לא עוול בידי... צחצחי את חרבותייך...אשמח לעמוד מולך בכל שעה...עם החרב שלי בידי...
ותטעמי ממנה אם תרצי....פףףףףףף.... אני מאבד שליטה על הבדיחות שלי...וואלה...אני משועשע ממך.

tryme 2 m

New member
אני רואה שעין אחת שלך סגורה...

ומה שזרקנו לא היתה כפפה...חחחחח
וסליחה שזה פגע לך בעין.

Love To love u

New member
הסכמנו שאתה רואה דברים אחרת ממני

מה שטענתי אמש 'כקרב חרבות' לכל דבר אתה 'התקשית' לעמוד בו איתן. מתוכחם.. מעניין... אתה ואני מגדירים אחרת את מה שנראה לנו וזה בסדר אז לקחתי צעד אחורה כשראיתי שהגזמתי [???] לא בעיה בשבילי. הייתי צריכה להסביר שהשתעשעתי וכשצריך להסביר זה לא ממש זה.. וקוקואיייתתת רציתי לשייף למה את מסייפת לי????

tryme 2 m

New member
אוקי...מודה שנדרכתי...

אבל לא בגללך...אלא בגלל נסיונות מרים קודמים...סליחה שלא הבנתי...מבטיח להבא להשתפר...את חייבת להבין שיש תחומים ונושאים רגישים...אחד הנושאים הרגישים אצלי בהתייחס לצחצוח החרבות של אתמול היה כי אני רגיש לנסיונות להציג אותי כמוליך שולל או כשקרן. לזה אני רגיש...מודה. אבל מתנצל שלא הבנתי.

tryme 2 m

New member
אופס....סליחה...לא התכוונתי בפוני..

כוננתי לפה....
....סליחה....מזל שלא פגע לך בעין... (אלוהים...אני נקרע...אני נופל מצחוק...משועשע עד לשד עצמותי)

לדעתי

אי אפשר לענות תשובות ברורות לשאלות האלה. לפעמים זה לא חייב להיות צורך או רצון שגורמים לנו 'לחפש'... לפעמים זה קורה out of the blue לעולם לא נדע מה מחכה לנו ממש מעבר לפינה...

גיוון

כאישה שנמצאת ב25 שנה אחרונות עם פרטנר קבוע ואני בת 42 אני יכולה לאמר שהצורך לגיוון כנראה מגיע עם השנים, ירידה ברומניקה, הרגל, קשיי היום יום וכנל. רק בשנים האחרונות משהו כמו 3 4 שנים התחלתי להרגיש אשאני צריכה פרפרים ריגושים, משהו שונה. סופיה

למעלה