האם אתם מחוברים לחדשות?

אפרת10512

Well-known member
כי מחקר חדש מצא שישנה ירידה בצריכת חדשות ושיותר אנשים לא מאמינים למה שנאמר בחדשות!
האם אתם מאלה שהחליטו להמנע?
או שאתם מאלה שלא מוותרים על אף מבזק?

GoldenEyes

Well-known member
כי מחקר חדש מצא שישנה ירידה בצריכת חדשות ושיותר אנשים לא מאמינים למה שנאמר בחדשות!
החדשות בשבילי זה מתכון להירדמות

Harrington

Well-known member
מנהל
גם כשאני מחובר אני לא מאמין :).

palmony1951

Well-known member
מכיוון שאני פנסיונר, אני מפיג את השעמום לפעמים, בגלישה באתרי החדשות (אבל לא 24/7)

משתפרת1

Well-known member
יש אפליקציה בטלפון הנייד (חמ"ל). מרפרפת על הכותרות, לעתים רחוקות נכנסת לידיעה עצמה.

SupermanZW

Well-known member
אני לא מאמין (בכלל) למה שנאמר בחדשות בערך מתחילת שנת 2020, אני הפסקתי לחלוטין לצפות בחדשות בטלוויזיה ויוצא לי לקרוא לפעמים חדשות באינטרנט, שגם להם אינני מאמין עד שאני מצליב מידע ממספר מקורות, כולל מקורות שאין להם מה להרוויח או להפסיד מכך שיאמינו לאותן חדשות. לפעמים אני לא מוצא מקורות נטולי אינטרסים בקשר לחדשות מסוימות ואז אני ממשיך להטיל ספק, אבל בכל זאת משתמש באותן חדשות לצורך דיונים אם אני רוצה, גם אם איני יכול לאמת אותן. אני נהנה מdebating.

raya

Well-known member
כבר שנים שאני לא מחוברת לחדשות 24/7.
בבוקר- אם מתעוררת בזמן, מאזינה לחדשות של השעה 7 או 8 בקול המוסיקה.
במשך היום לא מאזינה בכלל.
מקור החדשות שלי הוא העיתון, גם אם אלה חדשות מאתמול.
בערב- כאשר אנחנו שותים את הקפה/תה , הטלביזיה פועלת (בן הזוג צופה בה) ואני למשך זמן השתיה שומעת/רואה מה שמוקרן.

נערך לאחרונה ב:
למעלה