האם יש הורים לילדים קצת יותר בוגרים

eu sei que

New member
האם יש הורים לילדים קצת יותר בוגרים

בפורום - אני מדברת על גילאי 15, 16. מאוד רוצה ל"פתוח" שיחה...

GilaF

New member
לי יש ילדות בנות 15 ו 12

אני מגדלת את ילדיי בנורווגיה.

Gefen

New member
אני מבטיחה לקרוא בשבילך...

לדודה המתוקה מטורונטו.. נראה לי שהיא יכולה לעזור פה... גפן

ברוכה הבאה! ../images/Emo140.gif

נעים להכיר, אני עדי. שמחה לראותך מצטרפת. הפורום עדיין בחיתוליו ואני עשיין לא מכירה את כל המשתתפים, אבל אני בטוחה שיימצאו גם הורים לילדים גדולים יותר. באופן אישי אני גידלתי את אחי הקטן, שהיום הוא בן 13, אז זה כמעט
אשמח לשוחח איתך בכל נושא, ואני בטוחה שיהיו עוד מצטרפים. בינתיים, ספרי לנו קצת על עצמך, יש שרשור היכרות בראש העמוד, נשמח להכיר גם אותך.

יובית

New member
גם אני רוצה להצטרף

אני אמא ל-4 ילדים, בת 14 ו..., בן 12 ו... ותאומות בנות 10. אנחנו גרים בארהב. אשמח להכין עוגה ולהגיש קפה מידי פעם.

סנדייז

New member
יובית ברוכה הבאה והנימוס הוא שלפחות

את
הראשון אנחנו ניתן לך וגם
לכבוד טו בשבט הפעם הבאה עליך דרורה מספרד

יובית

New member
תודה לך סנדייז על ה-../images/Emo96.gif

ועל ה-
הויטרואלי במיוחד. דרך אגב, הסעתי ל-3 ימים ללוס אנגלס, וכשחזרתי היום בערב (יום שלישי), בעלי ובני קוראים לי לחצר. הם שתלו 3 עצי פרי, והכי חשוב, את העץ שתמיד רציתי, עץ שסק. (נכון, ציפורים , ליכלוך ובלאגאן, אבל זה טעים). בנוסף יש לנו עץ לימון, תפוח, תפוז, אפרסק, שיזיפים ומישמישים. ורק העץ של הדולרים עוד לא צמח

יובית

New member
גם אני רוצה להצטרף

אני אמא ל-4 ילדים, בת 14 ו..., בן 12 ו... ותאומות בנות 10. אנחנו גרים בארהב. אשמח להכין עוגה ולהגיש קפה מידי פעם.

Gefen

New member
איזה כיף זה לארח ככה...וירטואלית../images/Emo9.gif

לא בלאגן לא לכלוך ולא עבודה.. לא פלא שאני "מתה" על חבריי הוירטואלים!
ברוכה הבאה יובית....
ונעים מאוד סחתיין על ארבעת הילדים תמיד אמרתי שלי יהיו ארבעה, אבל איפה.. השניים השדים שלי גרמו לי מהר מאוד לסגור ת´בסטה ואני ככה, מורידה הכובע בפני מי שיש לה יותר. גפן

eu sei que

New member
היי לכולם שוב..

קצת קשה לי לכתוב... אני פשוט מזוהה מדי פה על-ידי כמה אנשים... אני אמא ל-3 בוגרים כמו שכבר כתבתי. נמצאת עכשיו במעברים. בין מקומות בברזיל. כך שאם יש - נציגות מברזיל - אשמח לקבל תגובות - היי לרונית...(שלחתי לך מייל) וגם כמובן, לחלוק התלבטויות עם אמהות לילדים בוגרים יותר. ונא לא להעלב, פרטים נוספים על עצמי אשמח לחלוק קצת יותר בפרטיות באמצעות תאי המסר.

eu sei que

New member
כי... אני עדיין מנהלת משא ומתן קשה

עם החברה בה אני אעבוד, ולא רוצה נשמות גולשות וטובות

Gefen

New member
טוב.... מבטיחה לא לגלות את שמך..../images/Emo8.gif

אני גפן, נפגשנו בחדר הצ´אט של ישראלים בחו"ל, זוכרת? ברוכה הבאה אלינו, הגעת למקום הנכון בזמן הנכון... (קבלי התנצלות על כך שלא ממש דיברתי איתך בצ´אט, היינו באמצע שיחה "מקצועית" בדיוק כשהגעת, ואת יודעת איך זה שם, כמה טיפוסים יש שדורשים התעלמות..אף פעם אי אפשר לדעת מי הוא מי..) גפן

סנדייז

New member
אחרי שתתקבלי מבטיחה לתת פרטים../images/Emo35.gif4u|

שיהיה לך . דרורה מספרד

ronitbr

New member
שלום שלום ומה שלומך?

קבלתי את המיילים אולם טרם הספיקותי להגיב ולכן עימך הסליחה... מה שלומך מקווה שטוב ואכתוב לך בשאיפה מחר (אני מתחלקת עם זמן המחשב עם הסבא שבא לביקור וחוזר ביום רביעי)

יובית

New member
תיראי גפן................

בהריון השלישי רימיתי, וקיבלתי 2 במחיר 1. קראתי את סיפורייך על הילדים, והם מקסימים ומתוקים. מי יודע, אולי בהריון הבא שלך תפתיעי עם תאומים ואז חלומך מתגשם. תודה על קבלת הפנים,

nyc1

New member
י יש בת 14

שמתנהגת כאילו היא הרבה יותר ומבקשת חופש בהתאם לכך ... אבל אני לא מרשה...

eu sei que

New member
:כל בנות ה - 14 שאני מכירה../images/Emo68.gif

מתנהגות כך פחות או יותר... גם בנות ה - 12 שלי.

למעלה