הבהרה

GindisTeam

New member
הבהרה

כמו שציינת בעבר, בשרת הנוכחי אין לנו כוונה להכנס בכל הכח בכפולות, ואין לנו כוונה לפקח על זה ברמה גבוהה, אבל עדיין יש חוק שאוסר על להחזיק מדינות כפולות, ואם מישהו פה (וותיק או חדש) לא חכם מספיק כדי להחביא את הכפולות שלו או לגרום להם לטוב מתחת לראדר שלנו, אז זאת בעיה שלו. לפני כמה ימים נמחקו 1200 מדינות, לא עשינו בדיקה של מי המדינות, ולא לקחנו צד , זה לא אכפת לנו אם זה 1200 מדינות של חבר שלי או של היריב שלו, אבל בחייאת, מי בפותח 1200 מדינות, ומעלה 70 מדיניות למאיה!!! (70 מתוך ה100 כפולות!!!!) על מה בדיוק יש לו להתלונן עכשיו? אני מפספס את הנקודה כנראה... כמו שאמרתי למישהו בפרטי, גם לשקר צריך לדעת איך, מה אתם מצפים, שאנחנו ניתן לכם לפתוח אלפי מדינות, לעשות מה שבא לכם, לקחת את כל המאיה עם כפולות, לקחת 700 מדינות מתוך האלפיה בכפולות, ועוד אתם לא מבינים מה קרה, ועוד אתם מאשימים את ההנהלה בניהול כושל? :) תעשו לי טובה, אם למישהו אין את השכל להבין מה הבעיה פה, מצידי שיפרוש ושלא ישחק. אם למישהו פה אין את היכולת לשחק ללא כפולות, או לפחות לשחק עם כפולות על אש קטנה, באיזי, ובכיף (ולא לקחת מאיה עם 70 מדינות, ואלפיה עם 700 מדינות) אז מצידי שלא ישחק בשרת הנוכחי ולא בשרת הבא. צר לי באמת להגיד את זה, בגלל שאם חלק מהאנשים פה יצא לי לדבר בפרטי הרבה, ורובם אנשים מצויינים, אבל הריקבון שיש לכם במשחק עבר כל גבול, ההרגל שלכם לנהל כפולות חרג מכל הטעם הטוב, ואתם בכלל לא שמים לב. אני יכול להראות לכם לפחות 20 מיילים מאנשים שונים בשרת הנוכחי, שהתלוננו שהם חוסלו ע"י כפולה, וזה לא פייר לחלק יש כפולות ולחלק אחר אין, ואין להם דרך להתקדם במשחק....ואתם בוכים פה על נעילת 1200 כפולות!! בתוך שבוע של שרת!!! תעשו לי טובה, באמת....

Yogev1982

New member
../images/Emo45.gif מחזק מחזק מחזק

מחזק (לשם שינוי אנחנו מסכימים רוני
) כמו שאמרתי בשרשור למטה יש כפולות ויש כפולות ולפתוח (דרך סקריפט או לא לא משנה כרגע) 1200 מדינות בשבוע......זה פשוט הורג את העולם ולא משאיר סיכוי לאנשים שאין להם את היכולות הזאת ועוד בשלב כל כך מוקדם אני באמת לא מבין את הטענות, ולא חן אין פה קטע אישי

or779900

New member
חחחח זה מצחיק :)

כשהאפשרות הזאת הייתה אצלך, לא בכית נכון? :) ואם רוני מזכיר את זה שיש לבן אדם אחד 70 מדינות במאיה, זה לא כל כך שונה ממך וממה שהיה בעולם הקודם פה... אני אמרתי את דעתי בנושא של כפולות, אייפי וכל ההגבלות הטיפשיות האלה

Yogev1982

New member
תחדד קצת את ההקשבה ותבין

כמו שאמרתי בשרשור למטה גם לנו היה מאות מדינות אבל א.תעשה הבדלים בן העולמות, בעולם הקודם אף אחד לא נקט אמצעים נגד זה וזה היה לכולם, ורוני הצהיר פה יותר מפעם אחת שהוא לא יאפשר פתיחה מאסיבית עד לא הגיונית של מדינות כפולות ב. בעולם הקודם אצלנו רב המדינות היו בניהול וזה לא אסור ג. אנחנו לא פתחנו ע"י סקריפט בכמויות מטופות ד. לא עשינו שהעולם עדיין בחיתולים והם פותחים ע"י סקריפט כמות מדינות שלא משאירה סיכוי לערבים או לאחרים בכלל

or779900

New member
אם היית משחק בעולם הזה

היית פותח גם אתה מסה מטורפת של מדינות, אז אל תנסה להיות צדיק... זה שכל המדינות היו בניהולים זה לא קשור, כי זה עדיין מדינות כפולות... כשיש לך 10 ניהולים עם 50 מדינות כל ניהול 9 ניהולים פה צריכים להסגר, לא?

Yogev1982

New member
טוב

תניח לי אין לי כח להסביר את עצמי שוב - תחשוב מה טוב לך חבוב ואני לא הייתי פותח עם סקריפט זה בטוח

שוב פעם

אם היו שחקנים במשחק לדוגמא כמו התקופה של פעם לא היינו צריכים את הכמות של הכפולות וגם התורים שצריך בישביל לחסל מדינה אז הייתי לחסל עם מדינה אחת זאת הסיבה של הכפולות אי אפשר להקים ברית ללא כפולות מה נהיה 5 מדינות? מה נעשה עם זה? המשחק יתקדם לאנשיהו ככה? המטרה שלכם זה שכמה שפחות מדינות יחוסלו וככה אנשים לא יפרשו יותר כניסות = יותר כסף אף פעם לא חשבתם על ההנאה של האנשים שזה מה שמושך אנשים חדשים למשחק

GindisTeam

New member
אני לא מבין או אתה לא מבין :)

מישהו מאיתנו לא מבין, ונראה לי שאני דווקא כן מבין, אז נשאר רק שאתה לא מבין כנראה :) זה שאין למשחק את אותה כמות משתמשים כמו פעם, זה לא אומר שאתה יכול לפתוח כפולות, ואחת הסיבות אם לא ה....שאין משתמשים כמו פעם, בגלל שכמות הכפולות עברה כל גבול. פעם, ב2005-200, היו כפולות אבל לא ככה, היה סקריפט פה ושם, אבל לא ככה, היה צריך למחוק עוגיות ולהחליף IP, אבל לא היתה אפשרות לפתוח בשבוע 1200 מדינות ולהכניס 700 מהם מאלפיה, ו70 למאיה.... זה עבר כל גבול, וזה מונע מאנשים חדשים להכנס למשחק, נקודה. זה שאין מספיק משתמשים, אני מסכים איתך בוא נעצור את כמות הכפולות, ואז גם יהיה לנו ההנהלה שווה לפרסם את המשחק ולגייס חדשים, עכשיו זה פשוט לא שווה, חדשים יבואו ומיד ילכו, בגלל שאתה מחזיק 70 מדינות במאיה, ועוד מאות מאלפיה, ומי יודע כמה מתחת לזה... אף פעם לא חשבנו על ההנאה של האנשים? של איזה אנשים? של האנשים שפותחים כפולות? חשבת פעם על ההנאה של האנשים שאין להם כפולות? אני מניח שלא.

natanov

New member
אמרתי בעבר לויקטור ואני אגיד שוב...

אין שום סיכוי שאנשים יצטרפו/יחזרו למשחק שבו לילד אחד עם הרבה זמן פנוי יש הרבה יותר כח מאדם עובד עם פחות זמן פנוי. ביום שבו תימצא דרך יצירתית ויעילה שתאלץ אנשים לשחק עם מדינה אחת בלבד יהיה כאן גל של חזרה למשחק (גם אני אישית). היום הכיף שבתקיפות משותפות פשוט פג. כל שחקן יכול להיות מעצמה בכוחות עצמו ולמי שאין זמן לכך אין סיכוי להתקדם. אם פעם בשביל לחסל ברית היית צריך 30-40 אנשים מחוברים אונליין אז היום שחקן אחד או שניים עושים זאת בעצמם ולכן אף אחד לא מנסה כלל לגייס חברים למשחק כי הוא מסתדר בכוחות עצמו. הצעתי בעבר שבמידה ובמדינה אין חדשות מלחמה אז לפני הכניסה למדינה תהיה השהיה של 5 דקות שבה הגולש יופנה לפורום המשחק (בשפה שלו). ככה השחקנים יתחברו לקהילת המשחק וזה יוריד דרמטית את כמות הכפולות.

GindisTeam

New member
קובי

תעשה לי טובה, צור איתי קשר :) אני רוצה להשלים איתך כמה פרטים, גם בנושא של האטריק :)

GindisTeam

New member
מאמן נבחרת בוגרת

עכשיו אני בליגה 5, אבל זה בגלל שלא הייתי תחרותי הייתי כבר בליגה 2 וחצי גמר גביע וכמו שציינתי בכותרת, אני מאמן את הבוגרת של ישראל, נבחרתי בפעם השניה ברציפות עכשיו איזה קבוצה יש לך?

MarcoCohen

New member
רוני מנשה?

כה שמעתי שנבחרת ביותר מ-50 אחוז עם שמעון אני מידי פעם קורא בפורומים אני זוכר שהיית פעיל בFXP ושמת את המדריך התמחויות היו לי 2 קבוצות אחת נתתי כוח בגינדס בישביל קבוה ואחרי חצי שנה נעלו לי(כה אני ידוע הייתי טמבל)לא ידעתי שאי אפשר והיה לי ימבה כוח באותה תקופה ככה ש.... פעם שנייה פתחתי ואז נעלו לי כי הייתי באיטליה ופתחתי בישראל "-_- את זה נעלו לי אחרי 2 עונות ואז לקחתי הפסקה של איזה חצי שנה.... ועכישו התחלתי שוב באיטליה בלגיה 10 עונה ראשונה שלי נראה איך ילך נקווה לא להישתעמם

natanov

New member
מה זאת אומרת ????

אסור לי להכנס לקבוצה שלי בחו"ל ? אתה בטוח בזה ?

MarcoCohen

New member
נעלו לי כי לא דיווחתי

שאני משחק מחו"ל זאת אומרת הייתה לי קבוצה בישראל ואני שיחקתי בישראל ואז עברתי לחו"Kל ןפשוט לא דיווחתי ואז פשוט נלעו לי

hen1xc

New member
תנסה לגייס את אלו

לשחקנים בשורות גינדיס... http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?ForumId=1694

עוד משהו

תאמינו לי שכולם יהיו בעד שתחזירו תחוקים הישנים ותחזירו תמשחק לתקופה של פעם ואני בטוח שכולם יחזרו לשחק אני יודע טוב אמוד שזה לא יקרה כדיברתי עם אחד המנהלים הוא ענה לי ככה "אם נפתח עולם חדש עם החוקים של פעם כולם ישחקו בו ולא בישן והוא יהיה חסר תועלת " ד"א זה היה ממש מזמן ואפילו אתם מודים שמה שהיה פעם יותר טוב מעכשיו תעשו מה שאתם רוצים בנתיים אנשים פורשים לכם מהמשחק

fireforge

New member
חחח טובה חפש במקום אחר רןני

זה משחק לעשירים בלבד מסתבר חבל...

למעלה