הבהרה

siberwolf

New member
אבל אני מדבר גם על איפוס שחל על הכל

אין מדינה שעוברת לאותו שרת מתחילים מחדש לגמרי וכמובן פריצה ושיווק אינטנסיבי שפונה יותר לדור הצעיר אתה יכול לדוגמא ללכת לשחקני אסטרטגיה מובילים במשחקים אחרים ולהציע להם לעבור לגינדיס זה מה שבעיקרון עשו במשחק שאני משחק בו לקחו שחקנים טובים מכל העולם וקיבצו אותם ביחד(חן לא נחשב כי הוא נכנס דרך קשרים ולא נבחן ע"י כשרונו)

GindisTeam

New member
כמובן

בשרת החדש שיפתח, לא נעביר מדינות ולא כלום, זה שרת חדש לגמרי שירוץ במקביל לנוכחי וכן, גם תוכנית שיווק קיימת. ולא רק בישראל.

hen1xc

New member
אז...

איך אתה חושב פוליטיקאים מצליחים דרך קשרים עם שרים וראשי ממשלות איך אני קיבלתי על עצמי אחריות בבית ספר ידעתי לדבר עם האנשים הנכונים והלכתי לפי הדרך שלי וככה הצלחתי לידור למשל הופיע בזמן הנכון במקום הנכון עם העזרה הנחוצה וככה הוא התקדם בארנה ובגלל זה יוגב מעריך אותו יותר כי הוא צריך אותו ולא עוד איזה 5 נובים שלא יודעים לתקוף זה דרך החיים מי שיותר קרוב לצלחת אוכל יותר...

hen1xc

New member
כמה אפשר להגיד?

פורום תפוז הוא פורום מיתולוגי פה כל ההיסטוריה של כל השנים ופה הנוחות של הגולשים הפורומים שהיו לכם עד כה היו : http://www.gindisforums.com/forums-h/ פורום בניהולו של תום לא זוכר איזה שם ופורום תפוז ותפוז הוכיח את עצמו שנים על גבי שנים פורום גינדיס מאכלס בתוכו יוזרים של שחקנים וותיקים זה טעות הכי גדולה להתנתק ממנו כל הקומונות הכי טובות של גינדיס פה יש מה להשוות? תקשיבו לשחקנים לקהילה לא לעצמכם !

Yogev1982

New member
אני לא מאמין שאני עושה את זה אבל ../images/Emo45.gif

חשבתי שויקטור ורון כבר הבינו את זה שפורום תפוז יהיה הפורום של גינדיס תמיד לא משנה מה יקרה ואני לא אומר את זה כי אני מנהל את זה כרגע אני לקחתי את הניהול כי רון וויקטור בזמנו "ויתרו" על הפורום ואמרתי להם שזה טעות..... וזה הוכיח את עצמו כל ניסיון לעבור לפורום אחר נכשל מה גם שגם אם תצליח חוץ מלפצל את הקהילה אתה לא תעשה שום דבר מעבר אם זו המטרה שלך רוני....לפצל....חבל

siberwolf

New member
אבל אתה לא מבין שלא מתעסקים כאן יותר בגינדיס?

אתה רוצה לבקש מרובי לירן ויוגב ועוד אנשים וותיקים כאן להפסיק לדבר על דברים של יומיום? תבקש אתה לגינדיס צריך פורום בנפרד עם חוקים ברורים שהוא אך ורק בשביל גינדיס הפורום הזה הוא לכל עניין אני יכול לחזור מבריכה ולהגיד חזרתי מבריכה איזה כיף לי אם זה יעניין מישהו אני לא יודע אבל זה פורום פתוח לכן לא ממש יזיז למישהו בפורום גינדיס שיפתחו אם אני אגיד חזרתי מבריכה אני אקבל אזהרה וימחק לי כי זה אמור להיות ורום גינדיס ולא פורום יומיומי

hen1xc

New member
מה שאתה לא מבין

שכבר כמה חודשים הפורום הזה נהיה פורום של 90 % דאחקות שאל את יוגב פעם הוא היה מפרסם מטרות והוא היה קורא להם מטרה פצועה נדמה לי פעם עשינו מבצע חיסולים כל אחד היה רושם כמה הוא לקח בכיבוש/כללית רק אני יוגב רובי ולירן עדיין משאירים את הפורום על רמה של תגובות כל יום...

siberwolf

New member
כמו שאמרת זה היה פעם אבל מה עם היום?

היום צריך פורום שהוא אך ורק לגינדיס וחוץ מזה מה כבר יש להפריד אמרתם כולכם שאף אחד לא משחק אז מה כבר ההפרדה כאן? מקסימום תרשמו לפורום אחר ותדברו רק על גינדיס והופורום הזה היה שמור לדיבורים והדאחקות כזה קשה?

Yogev1982

New member
אתה לא מבין משהו בסיסי

וכנראה גם רוני לא מבין אותו שמשתמש חדש נכנס לפורום ורואה פורום מת (כי הרי אם לא ידברו פה על היום יום יהיה מת) כמו בפורום הרישמי של המשחק המשתמש יעשה אחורה פנה קדימה צעד אבל שהוא רואה פעילות אז קורא מתעניין נכנס מכיר...וזה הכי חשוב לחבר את האנשים החדשים לקהילה שוב זה משהו שאני צועק כבר שנה לויקטור אבל הוא לא מבין

siberwolf

New member
אני יכול להגיד לך כחדש היה קשה להתחבר אליכם

אתם כבר הפכתם לקבוצה אחת מגובשת ואי אפשר להיכנס(או שזה לוקח זמן כמה האשמות של זיופים זרקתם עלי) אתם שחקנים שגם ככה לא משחקים(אתם אמרתם בערך כל שעה עגולה וחצויה) אז למי כבר יש לחבר כאן וחוץ מזה כל הפורום מלא בשטויות של דיבורים ודברי סרק כדאי נגיד לקחת לא יודע 10-15 ילדים שישחקו קבוע להגיד להם תפרסמו מטרות תחיו את הפורום תדברו ותאמין לי היה טוב יותר

Yogev1982

New member
כחדש

אתה אמור לדעת שאם היית מגיע לפורום הזה והיית רואה בו הודעה בדף הראשון מלפני חודשיים היית פשוט עושה X סוגר אותו וזהו אבל זה שראית פעילות השאיר אותך וחיבר אותך..... וזה השורה התחתונה והחשובה ! התחברת לקהילה

hen1xc

New member
ברגע ש רון ויתר על ניהול הפורום

זה כאילו ההנהלה ויתרה אז עכשיו הם לא יכולים לבוא בדרישות לתפוז והם רואים שהפורום הזה תוסס והפורומים שהם עשו עד כה ההצלחה שלהם מיזערית זה הכל תאמין לי וויקטור היחיד שעושה בשכל האומנם הוא קורא פה אבל לא מגיב הוא שומר על עצמו מפני ביקורת קוטלת

siberwolf

New member
וחן תזהר מילה קטנה ועף עליך טיל אטומי רמה 40

אמרתי לך שיש לי כמה טריקים מלוכלכים בשרוול

hen1xc

New member
זרוק...

נראה למי יש את האומץ לשבור את הביצים עם טילים אטומים....

siberwolf

New member
זכור אתה ביקשת את זה אחרי זה אל תבכה לשוהם

רציתי לקחת יום חופש ולא נגעתי במשחק כל היום מהבוקר אבל אם אתה אומר שאתה כזה רוצה טיל אטומי רמה 40 תגיד עוד פעם כן ואני משגר עליך

hen1xc

New member
כן כן כן כן

וכמו גרמניה שדוחפת לעצמה מלפפון לת** אני אומר כן !

siberwolf

New member
אין בעיה אתה ביקשת עשר דקות אני מתחבר

ושולח עליך טיל אטומי רמה 40 זכור אתה ביקשת יוגב עד

arabkiller

New member
השמדתי לך את הכור האטומי בצהריים

אין לך על מה לאיים עליו ועכשיו שאני יודע מה התכוונת לעשות איתו תראה את עצמך כמחוסל להתראות...

fireforge

New member
צודק !

הפורום מזמן לא פורום גינדיס אלא פורום חברים / אויבים 2 קבוצות שמחזיקות את הפורום הזה פעיל לטוב ולרע עם כל הקללות והריבים פה והחוסר משחק בגינדיס כולם פה ישארו בפורום וזה תמיד יהיה הפורום הפעיל ביותר של מפקד צבאות

MarcoCohen

New member
למרות שהם חברים שלי

עשית בשכל רק ככה נלחמים בכפולות פשוט לא כיף ולא הוגן ששחקן יכול לחסל לי 20 מדינות בלי בעיה למרות שאתם חייבים לשנות את המשחק כי פשוט בלתי אפשרי לשחק ככה יותר מידי תורים אם היום אני פותח מדינה אין לי מה לעשות עד שאני דופק איזון מעיף מושים והכל נשאר לי אולי כללית אחת כדי לקחת אדמה נ.ב. תפסיק להיתעלם מרובי כשאתם מתוככחים יש דאחק ברריא

למעלה