הבורא והנברא (מאת אמנון יצחק)

ל נ צ ח

New member
אין משהו נברא ללא בורא, הבורא בורא!

ולא משהו נברא. זה משתמע מדברי וכסיל יהפוך אותם יפרש כסילותו ומזאת אי הבנתו לכוונתי הוא לא יבין את זאת! ועל זה נאמר: <<<< איש בער לא ידע וכסיל לא יבין את זאת! ~ * ~ * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ *

Lu Tze

New member
נמאס לי לטחון איתך מים

מצידי אתה יכול ללכת לעזאזל.

ל נ צ ח

New member
קיללת את עצמך. ../images/Emo92.gif

בדיוק כמו שהקניבל שבתמונה שכל קללותיו ושל אשתו התהפכו ויתהפכו עליהם כמה מקללותיהם כבר התהפכו עליהם אשתו חלתה בסרטן וכרתו לה שד הוא ואשתו התהפכו בכביש עם הטרנטה שלהם קללותיהם האחרות עלי עליהם עוד יתהפכו קללותיך עלי יתהפכו ועליך. וטוב שתבין בשכלך המחטיא צדיק בדבר שלא זה אני שמקללך גם איני מאחל-זאת לך אלא פשוט מבהיר לך את המצב העגום בו אתה שמת את עצמך מצב בו תשלם בקללתך מצב מקולל שאין לך מנוס ממנו מצב שאתה גרמת לקללה הנוראה שתבוא עליך. וכתוצאה מהחטא שלך מיוזמתך לקלל אותי עליך הקללה שלך. ועלי הברכה! * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ *

ל נ צ ח

New member
כעס בחיק כסילים ינוח. ../images/Emo46.gif

ובמומך אתה פסלת באומרך שאני משקר חצאי אמת הצגת מדברי בקשר לאמת אותה אמרתי על הבורא ועל חצאי-אמת אלה קבעת את מסקנת השקר שלך!!! הבהיר לך: - כל משהו שמשלים את המושלם נמצא במושלם = בשלם = בבורא! ורק האחד המשהו המושלם שהוא השלם בו נמצאים כולם המשלימים אותו הוא הבורא והוא ואך ורק הוא המשהו ללא בורא שברא אותו. אדם נבון לעומתך יכול להבין את זאת מדברי שאמרתי שאתה בעוונותיך בכדי להחטיאני בדבר רק את חלקם ציטטת הנה כאן הם ומצוטטים במלואם: תאריך ושעת ההודעה: 16/03/2003 0:29:00 שם הכותב: ל נ צ ח <<<<< כן,יש משהו ללא בורא, _ ה ב ו ר א! כי כל משהו נמצא בבורא שאין לא בורא כי אחד הוא הבורא! >>>>> נ.ב הרכוש שלך ידידי לא שלך, של הבורא הרכוש שלך אתה ונשמתך. * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ *

shnoozi

New member
עידן התמימות

מה חבל שבארצנו הזקוקה כל כך למנת ראציונליות בריאה ישנם כל כך הרבה בטלנים שוטים ומעצבנים שהחליטו על דעת עצמם לעשות נפשות לתורות שמן הדין שיעלמו מהעולם לפני עידנים. הכותב מעלה פראדוקס מעניין, שטעמו הפער בין התפיסה כי לכל דבר יש סיבה, והמסקנה כי לעולם צריכה להיות סיבה ראשונית וכו' וכו'. זהו פראדוקס ישן נושן שהספרות עליו מפוצצת בדעות, פיתוחים ועניינים. עצתי: צאו ולמדו, קראו והבינו כי התשובה מסובכת הרבה יותר מהתשובה שמציע הליצן הפרימיטיבי הזה אמנון יצחק. רשימת קריאה מומלצת: אפלטון אריסטו שפינוזה דקארט לוק יום קאנט ויטגנשטיין ועוד ועוד משתגמרו לקרוא את הרשימה הבאה תבינו עד כמה מטומטם, מניפולטיבי ומעצבן הטקסט הנתון.

למעלה