הגיע אוקטובר... שרשור התפקדות!!

יש פה חיים../images/Emo12.gif

שם: איילת גיל: 18 מיקום: רמת גן\ קריה להקת פאוור אהובה: Evergrey סתם משהו להגיד: חג שמח? תמונה!!!!!: אני וטל
מה אתם שומעים עכשיו? Dream Theater - The Test That Stumped Them All

Musta Susi

New member
נו למה לא יוצא לי הסימן המפגר הזה?!??

[זה בגלל שאני מתעצל לפתוח את הטבלה הזאת...]

Musta Susi

New member
LISTEN UP EVERYBODY BECAUSE THE BITCH IS BACK

שם: אופיר גיל: 19.9 מיקום: מרכז להקת פאוור אהובה: Blind Guardian
סתם משהו להגיד: "אוי איזה זין! מה נשאר לי עליי, עכשו כשסעיד הלך?" תמונה!!!!!: ------------------------------------------------------
מה אתם שומעים עכשיו?
סינרגיה -- Lead Us to War

slallum

New member
המף

שם: עופר גיל: באסה. מיקום: מזכרת בתיה פאוור: סימפוני איכס D: משו להגיד: יש לי אבט"ש ביום ראשון בדרום לשבוע. נקווה שיהיה כיף ;] תמונה: באמא ש'ך. שומע עכשיו: Opeth - The Lotus Eater בכלל, קניתי את הדיסק החדש, לדעתי הוא טוב =]

Musta Susi

New member
../images/Emo99.gifשמעתי אותו ברכבת בדרך הביתה

לדעתי זה השיר הכי יפה

McBlack

New member
הל יא

שם: די אתם יודעים אני מאיה גיל: 19 מיקום: כפר תבור/בירנית להקת פאוור אהובה: סימפוני איקס סתם משהו להגיד: שתלתי בזיליקום בערוגה!!!!!! תמונה!!!!!: בנחל תבור, תראו את הכובע דגי שלי!!!!!!!!!!!!! מה אתם שומעים עכשיו? The Killers - Mr. Brightside

svety

New member
גם סבתא פה ../images/Emo3.gif../images/Emo190.gif

שם: אורית/סווט גיל: 22 מיקום: ר"ג להקת פאוור אהובה: אה, סונטה. סתם משהו להגיד: שייסה? תמונה: יש בפייסבוק. מה אתם שומעים עכשיו: אה, שומדבר ששווה ציון.

TarwenR

New member
יה

שם: נדיר גיל: 19 מיקום: משגבל'ה להקת פאוור אהובה: ארוון עדיין :] סתם משהו להגיד: אני אשן יותר היום תמונה!!!!!: !!! מה אתם שומעים עכשיו? אריק קלפטון

המ

שם: נו באמת גיל: 19 מיקום: חור ליד אשדוד וזה להקת פאוור אהובה: כבר אין כל כך, למען האמת XD אני מניח שפאלקונר סתם משהו להגיד: מחר אני מתחיל ללמוד! לחץ :S תמונה!!!!!: אין לי איזה משהו חדש מעניין.. מה אתם שומעים עכשיו? מה שיש בטלוויזיה וזה

נמממ

שם: נועה גיל: 18.5 מיקום: בחורי הישן והטוב, ובגלילות
להקת פאוור אהובה: סונטה סתם משהו להגיד: יחידת מעבר זה זנות, והם פשוט לא רוצים להיפרד ממני
תמונה!!!!!: !!!! מה אתם שומעים עכשיו? כלום

למעלה