הגיע אוקטובר... שרשור התפקדות!!

../images/Emo176.gif

שם: ורד. גיל: 18. מיקום: הרצליה/ת"א. להקת פאוור אהובה: מממ נגיד שסונטה ארקטיקה. סתם משהו להגיד: כיף לי. תמונה!!!!!: מה אתם שומעים עכשיו? Flying של London Symphony Orchestra.

לא הייתי כאן מעל לשנה וחצי :S

אבל עכשיו אני פה! שם: ברני/דינו, מה שבא לכם. גיל: 16 וחצי. מיקום: תל אביב. יפו. ד'. להקת פאוור אהובה: אוורגריי להקת דום אהובה: אנאת'מה :) סתם משהו להגיד: אהההההההההה, אמממממממממממ, אאאממממממממממממממממ......... תמונה!!!!!: אממ לא.

איזה ישן זה פורום פאוור

שם: רעות גיל:22 מיקום: אורים להקת פאוור אהובה: כנראה סונטה סתם משהו להגיד: עד מתי כמה עוד אוגוסט 8 כבוד! תמונה!!!!!: קבלו מה אתם שומעים עכשיו? נחירות

airgirl

New member
לה לה לה

שם: אולגה גיל: 18. מיקום: מתחת לאדמה. להקת פאוור אהובה: לא פאוור, אבל נו, סנטנסד. סתם משהו להגיד: בית בית בית תמונה!!!!!: אה הא... מה אתם שומעים עכשיו? לא יותר מדיי.

IJohnYI

New member
סוג של התפקדות?

שם: פאשה גיל: 20 מיקום: אשדוד, עד שייבנו את המגורים המזדיינים האלה בבסיס! להקת פאוור: בליינד גארדיאן ומאסטרפלאן סתם משהו: הדממת סוכות זה בנזונה! מה אני שומע: Nirvana - The man who sold the world מהאנפלאגד

Beyond The Veil

New member
בהנחה שאני עדיין קיימת פה...

באיחור נורא נורא אופנתי... שם: גל גיל: 17 מיקום: פ"ת להקת פאוור אהובה: אפשר להגיד שסונטה סתם משהו להגיד: היי? תמונה!!!!!: עדיין אין לי תמונה במדים, עמכם הסליחה
אה,וגם סליחה על התמונה הזו. אין לי משהו אחר, סה לה ווי. מה אתם שומעים עכשיו? את המאוורר.

Sellena1

New member
../images/Emo54.gifHII ALL../images/Emo54.gif

שם: יוליה גיל:18 מיקום:חור בשם בת-ים להקת פאוור אהובה:EDGUY סתם משהו להגיד:I BITE^^ תמונה!!!!!: מה אתם שומעים עכשיו? Forgotten Tales - Fairytales ממליצה!!!!

smady by

New member
טוב נו אם כבר נכנסתי לפה... ../images/Emo13.gif

שם: סמדר גיל: 20 מיקום: מול המחשב
להקת פאוור אהובה: בליינד גארדיאן סתם משהו להגיד: נגמר החופש!!
תמונה!!!!!: מה אתם שומעים עכשיו? פרסומות ביס סטארס 2

DanieLushka

New member
וואי וואי כמה זמן לא הייתי כאן..

אבל במקרה הגעתי, אז יאללה נתפקד :) שם: דניאל גיל: 17 מיקום: רעות להקת פאוור אהובה: ממ.. פחות שומעת מטאל, אבל נגיד שאדגאי או סונטה סתם משהו להגיד: משעמם לי תחת, ובואנה כבר מאוחר, מה אני עושה על המחשב בכלל? תמונה!!!!!: איזה חמודים אה?:) מה אתם שומעים עכשיו? U2 - Walk On

DanieLushka

New member
ורק עכשיו שמתי לב שזה התפקדות אוקטובר

ולא נובמבר.. יבש כאן הא?

למעלה