הגעה ורישום למפגים לגבי חדשים

veredella

New member
הגעה ורישום למפגים לגבי חדשים

למפגשים הנטוריסטים מגיעים אנשים מכל הסוגים: .גבוהים ונמוכים, נשים וגברים, רזים ושמנים, מבוגרים וצעירים, בודדים וזוגות, משפחות וכו'. הנקודה היא שבמפגשים באים אנשים מכל הסוגים וזה לא משנה. החבר'ה שבאים הינם בראש טוב. כל השוני שיש באנשים אינו מורגש כי אנחנו חברה שמקבלת כל אחד באשר הוא אדם. אז כל שנותר לומר אתם מוזמנים לבוא למפגשים ולראות כיצד כולם מתחברים באהבה, כייף וראש טוב יחד לגבי הבודדים שמתלבטים אם להגיע למפגשים: אומנם נכון שקצת קשה להיות לבד אולי בסיטואציה כזו אבל מהר מאד לאחר "התאקלמות" אתם לא תרגשו לבד. תמיד יש אנשים (חברי וידידי העמותה) שמקבלים את החדשים שמגיעים (ואני אחד מהם) כל מנהלי הפורומים (כאן ובהייד פארק) אינם אחראים על מפגשי העמותה אלא עוזרים בלבד לנושא קידום הנטוריזם בארץ. ההגעה למפגשי העמותה נעשית דרך האתר של העמותה לנטוריזם בישראל. אם הינכם רוצים להגיע למפגשים של העמותה הנטרויסטית הדרך היחידה היא להירשם באתר. למרות שהרישום דורש מילוי פרטים אישיים (טלפון וכו') הפרטים האלו נשארים סודיים לחלוטין כי אנחנו מכבדים את הפרטיות של האנשים והפרטים שנמסרים אינם מועברים לאיש. מי שרוצה לנסות את החוויה הנטוריסטית בלי להירשם למפגשי העמותה הנטריסטית יכול לעשות זאת בחוף נווה מדבר (בשבת יפה בחורף ובכל ימות הקיץ) שהגישה אליו נוחה מאד גם לנכים (מתוך ניסיון ולאחר צרחות בנושא .....) או בימות הקיץ בימי שישי אחר הצהריים בחוף געש.

Hannusha

New member
לגבי מילוי הפרטים-

לי אישית זה לא משנה שזה חסוי. יש האקרים, למשל. עד כמה האתר מאובטח מבחינה טכנולוגית? אם הייתי מתבקשת לתת רק אימייל בשלב ראשון- אני חושבת שזה היה מספיק, ועם זה גם לא הייתה לי בעיה. ברור שמנהלי הפורומים לא אחראים למפגשים
אבל זאת במה טובה לזה, או אפשר ליצור גם קשר במסרים בינינו ולא על גבי הפורום, אם הבעיה היא שהפורום פתוח, שזאת בעיה בהחלט מובנת

40גבי

New member
הייתי נותן שם פרטי אמייל ופלאפון

אין שם טלפון שאפשר להתקשר לעמותה רק תא דואר אכן האתר לא מאובטח ואני עדיין מנסה להבין מדוע מי שמראה כאן נכונות אינו יכול לבוא לפגש נסיוני אחד ללא הצטרפות , מציצנים יש בים יותר מאשר במועדון למשל. וכמובן שלפחות לי מון שאין בתנגדות לשלם כמה שנדרש כאורח גבי

veredella

New member
תגובה לחנה, גבי ולכולם

אלה החוקים שהעמותה הנטוריסטית קבעה והנושא אינו לויכוח ולהעלות תהיות למיניהן ואם אתם באמת רוצים להצטרף לעמותה הנטוריסטית ולבוא למפגשים אז בבקשה לפעול על פי דרך זו. אין אפשרות לבוא למפגשי העמותה כדי לנסות. . האפשרות לנסות את חווית הנטוריסטים כמו שרשמתי לכם מקודם היא בחוף נווה מדבר או בגעש. ורד

Hannusha

New member
אבל החוקים האלה מרחיקים אנשים-

ובהחלט זכותנו להעלות תהיות. הייתי מוסרת פרטים אם האתר היה מאובטח. זאת דרישה לגיטימית לגמרי. לא הייתי מזמינה מוצרים ב-AMAZON, למשל, אם האתר לא היה מאובטח ברמה טכנולוגית גבוהה. זה פשוט לא בסדר לדרוש ממני למסור פרטים באתר לא מאובטח, וזה בהחלט אמור להיות נתון לויכוח ותהיות. ומה הבעיה באמת ליצור איתי קשר במייל ולא בטלפון? לא להזמין אותי ישר למפגשים- אבל לשלוח מידע וכד'. ולגבי "אין אפשרות לבוא למפגשי העמותה כדי לנסות"- מה ז"א? ואם נרשמתי והכל, הגעתי וניסיתי, ולא התחשק לי לבוא יותר (נניח)- מה יקרה? גם זה סוג של "לנסות". אני לא ממש מבינה את התשובה או את הגישה הזאת
הייתי רוצה להבין את המקור לזה- מה? מציצנות? לא קשור לאבטחת מידע באתר.

Hannusha

New member
ועוד שאלה-

נניח שיש לי חברה (אין לי, אבל נניח)- שהיא חברת עמותה. אני יכולה להצטרף אליה? או שאני בכל מקרה חייבת להירשם בעצמי?

קוואנט

New member
../images/Emo45.gif

נטוריסטים רבים שמגיעים למפגשי העמותה נוהגים להגיע בלווית חברים חדשים שרוצים להכיר את העולם הנטוריסטי. זו בהחלט דרך להצטרף למפגשים.

הפרטים

ראשית פוביית הרשת הורגת רבים וטובים ,תשלום בכרטיס האשראי אצל סוחר לא מוכר והשארת הפרטים במקום או בטלפון מסוכנים לא פחות ואולי יותר. שנית מלאי שם את הפרטים שגבי הציע... שם פרטי , עיר מגורים , מייל וסלולר לטעמי זה יספיק בהחלט הפרטים יאפשרו לחזור אלייך ולתהות על קנקנך ותוכלי גם להפנות להתבטאויותייך כאן להתרשמות ממך. כל זה לצורך הכללתך ברשימת הדיוור על מפגשים וארועים. וזה ללא תשלום. לפי התקנון את תוכלי להצטרף ,תוך מסירת פרטי זהות מלאים כי זו עמותה רשומה כחוק לאחר 3 מפגשים בהם תתנהגי כראוי
ובאם תחליטי לא להצטרף ,תוכלי להמנות עם "הידידים" שאני הנשיא שלהם במינוי עצמי

Hannusha

New member
אה, זה כבר נשמע יותר טוב...

אגב, מה קורה אם אני רושמת ברובריקת הטלפון משהו כמו 1234567, מתוך אותה פוביית רשת (שהיא די מוצדקת לדעתי)? יצרו איתי קשר בכ"ז לדעתך, או שיסמנו אותי כסתם מציצנית?

Hannusha

New member
ואגב- אם הייתה הרשמה ידנית,

תוך מילוי טופס לא מקוון- הייתי בשמחה מוסרת פרטים מלאים יותר. אני לא זוכרת אם זה נדרש שם- אבל מס' זהות, למשל, אני לא מוכנה לתת באתר לא מאובטח. ת.זהות יכולה לתת גישה לחשבונות בנק, קופ"ח ודברים נוספים. ובלי קשר- אני לא מוצאת את הקישור לאתר העמותה

giora10

New member
אין חובה למלא את כל הפרטים

כמו שהנשיא (אפור הזקן) אמר אפשר למלא את הפרטים שנראים לך מתאימים. מה חשוב: שם פרטי, גיל , עיר מגורים, כתובת דוא"ל ומס טלפון סלולרי. אתר העמותה אינו מאובטח. טלפון סלולרי רצוי לרשום, אך אל דאגה...אף אחד לא יתקשר אליך כי חברי הועד הם נבחרים מתנדבים. באתר העמותה מצוינים מספרי הטלפון הסלולרים של חברי הועד. אם יש לך ספקות את יכולה להתקשר אליהם, אך עדיף כאן בפורום לקבל את מירב הפרטים. דברים יותר פרטים אפשר בתיבה האישית.

ראיתי ששם משפחה הוא חובה

אז רשמי את הניק כשם משפחה אבל סלולר תני והלינק... http://www.naturism.org.il/Heb/RegForm/HebRegForm.asp

40גבי

New member
אבל אין לזה סוף אפור הזקן

הרי אני יכול לקנות מחר דומיין ולכתוב שם שזו העמותה ל........ולבקש להשאיר פרטים עם טופס. אם אתה/אתם לא מאמינים וחושדים - מדוע שאנחנו נאמין? אם לא הייתם מאפשרים פעילות כלל , ללא הרשמה , הייתי מבין.. אבל לפרסם תאריכים של מפגשים בחופים זה בסדר ואין בעיית מציצנים, ולאפשר לאנשים לבוא למפגשים ( בתשלום!) זה לא בסדר? הרי מה ימנע בשבוע הבא ממאות מציצנים להגיע לחוף בים המלח? אני למשל לא מוכן בשום אופן להשאיר כתובת מגורים , רק נניח שמישהו יטעה וישלח לי מכתב הביתה......זכותי לשמור על פרטיותי. ומה מוכיח לכם טלפון? הרי אני מניח שמי שרוצה שמתעניין במציצנות בלבד , לא יבוא למפגשים ובודאי שלא יסיר את בגדיו . ואם אותו אדם מאוד רוצה הוא גם יכול להגיד בטלפון מה שהוא רוצה לא? איך תוכלו להתרשם? אני לא מבין מה מבטיח לכם שם כתובת וטלפון של מישהו , מה זה אומר לגבי אמינותו? אני מדגיש - לא התשלום מטריד אותי , ולא מנסה להתחמק מתשלום !! וכיון זו עמותה רשומה כחוק תן לי טלפון , תן לי כתובת של העמותה , תן לי מספר פקס ולא רק ת.ד. . ומצטער , אין לי כוונה להשמע תוקפן....אבל אני מסתובב פה כבר שבועיים במילכוד הזה של אי רצון למסירת פרטים מלאים בדרך הזו ורצון להגיע למפגש שלא בחוף ים. גבי

giora10

New member
באתר העמותה תמצא את מס' הטלפון

גבי! אנו מסתובבים ללא טעם סביב אותו עיניין וחבל. אינך חייב להיות חבר עמותה. זוהי בחירה דו כיוונית. גם אני וגם אפור הזקן העדפנו להשאר ידידים וטוב לנו עם זה, ולמרות הכל אנו שמחים למצטרפים חדשים. אם לא טוב לך אל תשאיר מס' טלפון, אני ממליץ להשאיר מס ' סלולרי, אך לבחירתך. במקום שם משפחה כתוב 40 וציין בהערות, שזה שם המשתמש שלך בתפוז. אתה יכול לציין שם שאינך מעונין לציין את שם משפחתך וזו זכותך המלאה. אין למסור פרטים שאינם נכונים. לגבי חברות. מילוי טופס זה אינה בקשה לחברות בעמותה אינה הצהרה שאתה מתחייב להתהג במפגשים לפי אמות המידה המצוינות לך שם. טופס בקשה לחברות יוגש לך ביד אחרי שועד העמותה יסכים לקבל אותך כחבר ואתה תסכים לכך בכתב. רק אחרי שתאושר חברותך תתבקש לשלם את דמי החבר. העמותה רשומה כחוק ברשם העמותות. אם רצונך בכך, בקר באתר רשם החברות והעמותות ובדוק זאת. * אינך חייב למלא טופס כלשהו. אתה יכול להגיע למפגש לא מחייב, כמו שהיה היום בחוף נווה מדבר ולפנות במקום לאחד מחברי הועד ולהחליט אם מתאים לך. * אתה יכול להגיע ולא לפנות לאף אחד, וליהנות כמה שתרצה בחברתנו או בגפך איך שתחליט. * לשיקולך

40גבי

New member
מילאתי את הטופס באתר

זהו גיורא מילאתי את הטופס על הניק והטלפון עיר מגורים ואמייל צעד קטן לאדם ,צעד גדול לאנושות ( כמעט
) מקוה שלא פונים ואומרים "שלום גבי מדברים העמותה לנטוריזם" כשיכול להיות שאני ברכב בדיבורית עם עוד 4 אנשים
( אם זה יקרה אאלץ אולי להגיד שזו טעות...) גבי

קוואנט

New member
או שזו תהיה הזדמנות נפלאה...

להכיר לחבר'ה את התחביב החדש ולהביא גם אותם
.

למעלה