הגעה ורישום למפגים לגבי חדשים

40גבי

New member
החברה כבר יודעים../images/Emo13.gif

אבל יכולות להיות גם סיטואציות אחרות אתה יודע.... בהזדמנות זאת קוואנט , תדע שעזרת לי הרבה נתראה בקרוב אני מניח גבי

גיורא כבר ענה לך גבי

כבר ציינת אתה סלולר הצעתי כבר אני את הניק במקום שם משפחה איני .כפי שגירא ציין חבר עמותה ובוודאי שלא במוסדותיה עצותי באות מהמקום של להוסיף ידידים למפגשים. שבוע נהדר לכולנו

O r e n E

New member
שאלות במקום

קראתי היום את השירשור והשאלות של חנה בהחלט במקום. ורד צודקת שהיא אומרת שמנהלי הפורומים בהייד פארק וכאן (זו הסיבה שנפתח פורום בתפוז), מסייעים מתוך שליחות והתנדבות לעמותה לנטוריזם. לעמותה יש תקנון מסודר שהועד פועל על פיו בלבד. החוקים הם קשיחים, ואת יודעת מה? זה מיצר איזה סדר בבאלגן. למי שחושש לתת פרטים מסיבות של פרטיות או אחר בשלב הראשון, ישנם כאמור מספר אפשרויות לבוא להכיר את האנשים שלא במסגרת העמותה ולהחליט אז. הדרכים הם: חוף נווה מדבר בים המלח מפגעשישי בימי שישי בעונה Regrouping שמיועד לחטיבת הגילאים מ 18 ועד 49 - יוזמה פרטית בכל השנה. פסטיבל הבומבמלה פסטיבל פשוט במידה ואת או מי מקוראי/כותבי הפורום זקוק לעזרה, נשמח לעזור לו/לה. שבוע טוב אורן נ.ב. אני מנהל בהייד פארק את הפורום לידידי וחברי העמותה לנטוריזם http://hydepark.hevre.co.il/forum.asp?forum_id=891

Hannusha

New member
אה, אתה אורן../images/Emo24.gif

ציפור קטנה סיפרה לי על אורן. נעים מאוד
חנה.

O r e n E

New member
אני אורן../images/Emo98.gif

נו חנה באמת..להסמיק כבר בתחילת השבוע
מקווה שלפחות זו היתה ציפור ידידותית שבוע טוב אורן

למעלה