ההבדל בן ישראל וקוראטיה

מצב
הנושא נעול.

שמלת תחרה1

Well-known member
טרת ראש העין פשטה היום (שלישי) על מפעל "דגנית עין הבר" בקיבוץ עינת ועצרה שם כ-14 שוהים בלתי חוקיים תושבי רצועת עזה ואיו"ש שעבדו ולנו במקום שלא כחוק. שניים מעובדי המפעל נעצרו ומפקד התחנה, אבי ביטון, חתם על צו סגירה לתחנה למשך כ-

ועם הערבים מקבלים שואה, מה הפתרון?
להבין את בעלי המאפיה?

שמלת תחרה1

Well-known member
הולנד: מנצח מוזיקלי תמך בחמאס לפני שהחל הקונצרט. כל הנגנים עזבו את המקום והוא הוצא על ידי האבטחה וכל זה מול המלכה.

הולנד: מנצח מוזיקלי תמך בחמאס לפני שהחל הקונצרט. כל הנגנים עזבו את המקום והוא הוצא על ידי האבטחה וכל זה מול המלכה.
זה פייק.

Harrington

Well-known member
מנהל
זה אכן פייק. סרטון מלפני למעלה מעשור. בין השאר, כשהמלכה עדיין הייתה באמת מלכה :).

Harrington

Well-known member
מנהל
לא נראה כך,
כתטב לפני יומיים.
צפה בקובץ המצורף 93791
אז כתוב :). כמו תמיד, אני אחראי רק למה שאני כותב. לא למה שאחרים כותבים. בכל מקרה כאמור, די על-פניו בטעות לפיה אימו של המלך הנוכחי מוגדרת שם כמלכה, משהו שהיא אכן הייתה בעבר אבל כבר שנים רבות זאת לא הגדרתה, כדי להבין שלכל הפחות יש כאן לפחות טעות אחת. מעבר לכך, המנצח בשום שלב לא הזכיר את החמאס. הוא מזכיר את ישו ואת האיסלם שאיכשהו הולכים יחדיו בדבריו. אבל לא את החמאס. כבר שתי טעויות או אם תרצי, שני דברים שלא מסתדרים.

שמלת תחרה1

Well-known member
אז כתוב
:)
. כמו תמיד, אני אחראי רק למה שאני כותב. לא למה שאחרים כותבים. בכל מקרה כאמור, די על-פניו בטעות לפיה אימו של המלך הנוכחי מוגדרת שם כמלכה, משהו שהיא אכן הייתה בעבר אבל כבר שנים רבות זאת לא הגדרתה, כדי להבין שלכל הפחות יש כאן לפחות טעות אחת. מעבר לכך, המנצח בשום שלב לא הזכיר את החמאס. הוא מזכיר את ישו ואת האיסלם שאיכשהו הולכים יחדיו בדבריו. אבל לא את החמאס. כבר שתי טעויות או אם תרצי, שני דברים שלא מסתדרים.​
O.k שכנעת.
:-):

שמלת תחרה1

Well-known member
בישראל צעקו אלל
Screenshot_20231031-204657_WhatsApp.jpg
ה אכבר
והמשטרה עיכבה ארבעה פועלים לחקירה.
בקרואטיה הצועק חטף סטירה מראש העיר :)ערבי אומר לראש עיריית זאגרב בקרואטיה: "אללה וואכבר"- ואז חוטף ממנו וואחד פצצה🫲

מצב
הנושא נעול.
למעלה