הוא לא אפס, הוא מינוס

dory30

Well-known member
בור, גזען וילדותי.

דיברגנט חדש

Well-known member
בור, גזען וילדותי.

למה ריגשי הנחיתות שלה שהיא צריכה להתגאות במורשת המרוקאית שלה?
בשביל מה, עלה לה הצורך להזכיר עדתיות?
תהרוג אותי, אך ממנה לא הייתי מצפה לרדידות כזאת, אני מאוד אוהב את ההבנה שלה בכלכלה והיא איכזבה אותי.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
בור, גזען וילדותי.

כל המוסיף גורע, אין בעיה
שלדעתה הוא שר אוצר לא טוב.
מה קשור העדה שלה לתפקיד שלו?​

Harrington

Well-known member
מנהל
בור, גזען וילדותי.

אשרי השר סמוטריץ' על העמדת הדברים על דיוקם ואשריך על הבאת הדברים החשובים. נקווה שלהבא הגב' מרציאנו תצליח להיות פחות מגמתית (סיכוי קלוש).

dory30

Well-known member
אשרי השר סמוטריץ' על העמדת הדברים על דיוקם ואשריך על הבאת הדברים החשובים. נקווה שלהבא הגב' מרציאנו תצליח להיות פחות מגמתית (סיכוי קלוש).
כפי שלא ניתן ללמוד גמרא ע"ס חישובים כלכליים, כך לא ניתן לנהל כלכלת מדינה (או מכולת שכונתית) ע"פ חוקי התורה. סמוטריץ' ילמד זאת בדרך זו או אחרת.

Harrington

Well-known member
מנהל
כפי שלא ניתן ללמוד גמרא ע"ס חישובים כלכליים, כך לא ניתן לנהל כלכלת מדינה (או מכולת שכונתית) ע"פ חוקי התורה. סמוטריץ' ילמד זאת בדרך זו או אחרת.
יש לי הרגשה שהשר סמוטריץ' כבר יודע זאת מצוין :). כעת רק נשאלת השאלה, מאיפה המצאת שהוא חושב אחרת :). כאילו, חוץ ממוחך הקודח כמובן...

dory30

Well-known member
יש לי הרגשה שהשר סמוטריץ' כבר יודע זאת מצוין :). כעת רק נשאלת השאלה, מאיפה המצאת שהוא חושב אחרת :). כאילו, חוץ ממוחך הקודח כמובן...
אגב, ילד שהתעלל בי בכיתה ט' אמר עליי את המשפט הזה אחרי שסירב לצרף אותי למשחק כדורסל. לא הרגשתי טוב עם הכינוי.

Harrington

Well-known member
מנהל
נראה לי שהוא התכוון למוחך הקודח.
מה לעשות שזה המקור היחיד שיכול להיות לו להמצאה שהוא מייחס לסמוטריץ' :). אלא אם כן הוא מצא את הדברים באיזשהו מקור אחר, אבל אז בוודאי היה בפשטות עונה כך על שאלתי ובא לציון גואל.

dory30

Well-known member
נראה לי שהוא התכוון למוחך הקודח.
דווקא לא, תתפלא. אגב, אותו חבר לכיתה קיבל ממני עזרה בלימודים. באיזשהו שלב, נמאס לו להיות נחמד והוא התחיל להתנהג בצורה מאוד מכוערת אליי. ללא התגרות שלי.

למעלה