הודעה פרישה מניהול הפורום

דנה A

New member
מקווה שיפתרו הבעיות במהרה

קודם כל רוצה להודות לך על ההמלצה החמה על האדריכלית המדהימה שלך.. שעזרה לנו המון!!!! לגבי הבניה - גם אני לקחתי סיני, שששש.., ואפילו גיליתי שבדירה שהיתה לי, ששם בכלל לא הייתי מודעת למוצא האריחים שעיטרו את רצפתנו, אפילו שם היו תורכי או סיני או משהו כזה, ולא היה שום כתם ושום דבר.. ואם היה מי ראה?? יש אחלה מחירים לאריחים הסינים, גם למקלחות יש את האופציה הסינית. האם חשבתם על קבלני משנה? במקום קבלן מפתח? או שמחירים שציינת מדברים על קבלני משנה..? אם לא כדאי לבדוק את האופציה הזו אני יכולה לומר לך למשל, שאם ניסית לבדוק הצעת מחיר אצל המעסיק הקודם שלך, המחירים שלהם בשמיים!! יכולה להמליץ לך על חלק מבעלי המקצוע שעבדו אצלנו, ונבחרו בפינטצה לאחר המלצות רבות, אמינות ומחירים סבירים לחלוטין. אגב דלתות פנדור צבע בתנור - זה גם מה שאני אהבתי, אבל לא הלכתי לפנדור בגלל שזה לא עץ מלא, ודי ריק מבפנים, לכן פניתי לנגר שיכין לי את הדוגמא הזו, ויצבע בתנור, המחיר בסביבות ה 2000 לדלת. אם תרצי לבדוק הצעות מחיר מקבלני משנה מהאז' שלנו, שלחי לי מסר ואעביר לך את הפרטים שלהם. המון בהצלחה!!!! דנה

ענתש

New member
תודה רבה ../images/Emo13.gif

לגבי ענת - שמחתי להמליץ, היא מעולה ומגיע לה. גם מאד יצירתית ומוכשרת וגם כזו מקסימה ומשקיענית, אני בהלם מההשקעה שלה בנו. היא פשוט נפלאה. אני אשמח לקבל מידע על קבלני המשנה שלכם. אנחנו נקח כנראה מנהל פרוייקט וקבלני משנה, לא בטוחים עדיין. את יכולה לשלוח לי במסר או לכתוב פה בפורום... בפורום חתונות נהוג שכותבים "קרדיטים" ונותנים פרסום ופרגון לאנשי המקצוע ש"עשו" את החתונה לזוג. מי שאיש מקצוע טוב - שירוויח. אז נראה לי שגם פה מגיע - לא ?

fireman

New member
גם אני יכול כתוב כמה מילים נכון?../images/Emo13.gif

קודם כל אני רוצה להודות לענת על פתיחת הפורום הזה, אין ספק שמאז פתיחת הפורום הוא מקבל יותר ויותר מודעות אצל בוני הבתים והיקף הפעילות הולך ומתרחב. כל הכבוד על היוזמה ועל ההתעקשות מול הנהלת הפורומים בכל מה שקשור לפתיחת הפורום. ובנימה אישית תודה רבה על ההצעה להצטרף לניהול הפורום, אין ספק שתחום הבניה זה תחום שאני מאוד אוהב וניהול פורום מסוג זה הוא בהחלט נקודת ציון משמעותית מבחינתי. תודה על האמון שנתת בי ותודה על הירושה
מקווה לראותך כאן קצת יותר כגולשת מן המניין בהצלחה בבניית הבית

למעלה