החברה של האבא

אבשלום68

New member
מורתי שושנה

ראשית אני חושב שחברתו של אקסך חסרת טקט.
היא הרי יכלה לשוחח איתך קודם ולנמק מדוע היא מעונינת לבוא לאסיפות הורים.
או לבקש מאקסך לעשות את המשימה.
שנית if you like it or not ברגע שהתגרשת חשפת את ביתך לסיכוי של אדם נוסף בחייה!!!!!!!!!!!!
ותודי לאלוהים שזו אשה איכפתית.
הרי בתך מבלה שם הרבה, ואמא חורגת איכפתית זה לא מוצר שמייצרים אותו חופשי חופשי בשוק.
היום האגואיזם שולט.
אני במקומך הייתי מקבל באהבה והערכה את רצונה זה של זוגתו של אקסך

לא, לא היית צריכה

לא היית שלא להגיד כלום.
בת הזוג החדשה של האבא יכולה לוותר על הצורך לחוות את הצלחתה של הבת שלכם באסיפת הורים כשגם את נמצאת.
העניין הוא שמי שהיה אמור לחשוב על זה הוא האבא של הילדה והוא קצת כשל.
מה שכן, שווה לחשוב על איך ומה אמרת לו שבמקום להניב הקשבה והבנה הניב ריב.
הטון עושה את המוסיקה ואנשים רגישים לטונים.
נועז

אתה צודק

האבא במקרה הזה היה נוח לו לא להתערב כנראה. ותאמין לי שאמרתי לו את דעתי בצורה הכי נעימה ועניינית, הוא פשוט לא הבין מה זה מפריע לי בכלל.

לעניות דעתי - את טועה

ולא איכפת לי להיותבמיעוט אבל כולכם טועים.לילדה יש קשר טוב עם החברה של האבא.אם האבא הולך לאסיפת ההורים מדוע שהחברה שלו לא תצטרף? הלא הילדה תרצה לשתף אותה בחוויה. לספר לה מה היה באסיפה.אז מדוע שהחברה לא תהיה שם? זה רק יכול לשמח את הילדה.אני בהחלט מבין את הנאה וה"צביטה בלב" של האמא. אבל מה לעשות, הפרק שלה עם האבא נגמר. אין לה מה לחפש ם - עם כל הצער שבדבר והכב. הבת הזמינה גם ותה לאסיפה? מן הסתם - לא.אז מה יש לה להתערב ולרצות לבוא?איך אומר השיר "אמרת שדי- אז יאלללה באי"

האמת שלא הבנתי את דעתך בסופו של דבר

בהתחלה אתה כותב שזה בסדר שהחברה תהיה באסיפת הורים ובסוף אתה כותב: מה יש להתערב ולרצות לבוא?
אז למי היאללה ביי לאמא או לחברה? :)))

בדד1

New member
רק רציתי לומר

שזה נחמד לראות שניקים עתיקים ממשיכים לכתוב

XמXלה

New member
לרגע לא הייתי חושבת להצטרף לאסיפת הורים

של הילדים של זוגי או לקחת אותו לאסיפת הורים של ילדיי.
אנחנו עושים הכל ביחד אבל לילדים משני הצדדים יש הורים וזה שייך אך ורק להם. אלא אם כל(!) המעורבים מעוניינים.
אירועים? בכייף! יש לי בר מצווה עוד מעט וכולם יוזמנו כולל הוריו של הזוגי שלי. בסוף השנה הבת שלי מסיימת יב' כולנו נהיה במסיבת הסיום וכנ"ל בבקו"ם של הבכור עוד כמה חודשים. אבל מכאן ועד אסיפת הוריו המרחק רב.

למעלה