היום ה-28 מלחמת חרבות ברזל.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
מה עלה לכם בראש בהשמע האזעקה הראשונה והארוכה שונה מכל אזעקה בעבר, בשבת שלא נשכח שבת השחורה 7.10.23?
כמה זמן לקח לכם לעכל את המצב, ולסגור את חלונות הממ"ד?

שמלת תחרה1

Well-known member
מה עלה לכם בראש בהשמע האזעקה הראשונה והארוכה שונה מכל אזעקה בעבר, בשבת שלא נשכח שבת השחורה 7.10.23?
כמה זמן לקח לכם לעכל את המצב, ולסגור את חלונות הממ"ד?​
היום מנהיג החיזבאלה ינאם לראשונה מפרוץ המלחמה. לרוב הוא מקיים את מה שהוא מבטיח.
IMG-20231103-WA0010.jpg

נערך לאחרונה ב:

אבי בן 1231

Well-known member
התפללתי!!! וקיבלתי תשובה האתר אינו פעיל כבר כמה אלפי שנים נא התקשר לשרות לקוחות באימייל הנ"ל
ganeden.colyahol@eden במקרה חירום אנא חכה להגעתך לגיהנום וצללצל פעמיים במצילה, בהצלחה!!!

dory30

Well-known member
אני גר בת"א ומדי כמה ימים יש תחרות של מירוצי אופנועים ביציאה מהעיר. בדקות הראשונות הייתי משוכנע שזה עוד מירוץ שהם עושים. כשראיתי שאפליקציית פיקוד העורף מצפצפת הבנתי שזה משהו יותר רציני- והשאר היסטוריה.

אבי בן 1231

Well-known member
הדבר הראשון שעשיתי היה להציץ מחלון חדר השינה לאחר ששמעתי פיצץ אדיר ואז התברר לי שרקטה נפלה במרחק של כ 50 מ' מביתי בחניון ו כ 15 מכוניות עולות בלהבות אימים גבוהות.
צילצלתי למוקד 100 מיד וכבר נאמר לי בשיא האדיבות, תרגע אנו כבר יודעים על הנפילה ושרותי הצלה בדרך.

משתפרת1

Well-known member
אצלנו לא היתה בעיה להבין מה קורה. ביום הראשון אזעקה רדפה אזעקה. לא חלפו 10 הדקות המפורסמות וכבר התחילה אחרת. מיד כשהתחילו האזעקות העביר לי הבן שלנו הודעה מהמפקד שלו שעליו להיות בכוננות הקפצה. לקח 3 שעות ונאמר לו להכין תרמיל ולהגיע לבסיס. עד 11 כבר היו 3 נפילות סביבנו ובסביבות 30 אזעקות, וביניהן הסעתי את הבן לבסיסו. זאת כדי שיוכל להכנס בזריזות ברגל בלי להמתין לתור הצפוף בכניסה לחניה שליד הבסיס.
אבל כעת שקט אצלנו בערך שבועיים. כשהם יורים לטווח קצר הם כנראה מעדיפים לכוון לאשקלון ואשדוד ולא לישוב קטן ללא רבי קומות.

אבי בן 1231

Well-known member

אצלנו לא היתה בעיה להבין מה קורה. ביום הראשון אזעקה רדפה אזעקה. לא חלפו 10 הדקות המפורסמות וכבר התחילה אחרת. מיד כשהתחילו האזעקות העביר לי הבן שלנו הודעה מהמפקד שלו שעליו להיות בכוננות הקפצה. לקח 3 שעות ונאמר לו להכין תרמיל ולהגיע לבסיס. עד 11 כבר היו 3 נפילות סביבנו ובסביבות 30 אזעקות, וביניהן הסעתי את הבן לבסיסו. זאת כדי שיוכל להכנס בזריזות ברגל בלי להמתין לתור הצפוף בכניסה לחניה שליד הבסיס.
אבל כעת שקט אצלנו בערך שבועיים. כשהם יורים לטווח קצר הם כנראה מעדיפים לכוון לאשקלון ואשדוד ולא לישוב קטן ללא רבי קומות.
אצלנו באזעקה הראשונה נפלה רקטה ליד הבית, וההמשך ידוע.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אבל כעת שקט אצלנו בערך שבועיים. כשהם יורים לטווח קצר הם כנראה מעדיפים לכוון לאשקלון ואשדוד ולא לישוב קטן ללא רבי קומות.​
והיום מצאו את אילת.

Harrington

Well-known member
מנהל
שמענו את האזעקות באמצעות אפליקציה והבנו שקורה משהו חריג, אך אצלנו לא היו אזעקות (גם מאז לא). מאחר ואין לנו ממ"ד וממילא אנחנו לא בסביבת העוטף, גם לא טרחנו להיכנס למקום שאין לנו וגם לא סגרנו חלונות שלא קיימים :).

למעלה