הייתי באייקון

ויימס

New member
רשמיי מאייקון: יום שלישי.

ראיתי את let the right one in. היה משמים. אלו 4 שעות מהחיים שלי שאני לא אקבל בחזרה.
מישהו בא מחר?

trillian

New member
מגניף!

לא הייתי היום. אבל אני שוקלת להגיע מחר. ומזל טוב על "אומה" :)

ויימס

New member
כבר קניתי כרטיס!

*שולפת את הכרטיס מהתיק בנחישות*, ועכשיו תורך- האם תעזי לעשות כמוני? האם תצטרפי אליי למסע מסוכן זה?

trillian

New member
הו, עכשיו כשאת מציגה זאת כך...

זוכרת את החברה שלי שלא באה למחוז 9? אז היא כן נמצאת באייקון היום, ואני רוצה ללכת איתה למה שהיא תרצה. אז אני אחכה לגזר הדין שלה :) בכל מקרה, אני אהיה באיזור הסינמטק בערך ב19:00 +/-. אני מקווה שאני אצליח לשכנע אותה ללכת לא.ר.ו.ג. נחיה ונראה.

ויימס

New member
ראינו .A.R.O.G

היה משעשע לפרקים, אך מטופש, ופחות טוב מ- G.O.R.A, אבל זה היה צפוי למדי.
מה שכן, אני אנצור לנצח את הסצנה בה קומנדר לוגר מספר את עצמו באופן מרושע.

trillian

New member
ואו, זה ממש דיווח בזמן אמת.

אני ממש מרגישה בתוכנית ריאליטי. מה הלאה?

ויימס

New member
סיכום אייקון: היה כיף. ../images/Emo3.gif

הלכתי למעט מאוד אירועים יחסית לשנים עברו, אבל האווירה הייתה סבבה. שוממת מעט, אבל סבבה. בעצם, אני לא יודעת עד כמה אני יכולה לשפוט מהזמן המועט שהייתי שם. אף אחד לא שאל אותי, "מה עדיף? בריטני או כריסטינה?" ואף אחת לא צחקקה, "שיואו, הוא מה זה חכם!" בתגובה למשהו שאחת הדמויות בסרט אמרה. ולא הייתי בהרצאות, אז לא נתקלתי בנטייה המצערת של אנשים להתווכח עם המרצה בלי סיבה על דברים שאינם קשורים, כדי להראות לעולם עד כמה הם חכמים. באופן כללי, אין לי שום דבר רע להגיד, חוץ מזה שאזלו הכרטיסים ל- Moon לפני שהספקתי לקנות (והוא לא יוקרן שוב בארץ!
לעולם!) יצא לי לראות את טריליאן ואוקטרין, וזה היה מגניב. קניתי את "אומה", וכעת עליי לקוראו. (זה תמיד נראה לי כמו "אומה תורמן") היו כמה משחקי תפקידים ממש מגניבים, אבל אני השתפנתי ולא הלכתי אליהם. אני מקווה שבעתיד המגמה הזו תימשך, ואולי אז אני אשכרה אלך. Let the right one in: שיממון שבדי שזכה בפרס משום מה. אני לא יודעת עד כמה סיפור יכול להיות מעניין כשהמפלצת בצד של הגיבור הראשי, והגיבור הראשי הוא חתיכת נמושה. הקהל נשא את העול בסטואיות, ובסוף הסרט, כמה אנשים מלמלו, "נו, טוב, הם שוודים." ומשכו כתפיים. Time of Eve: סדרת אנימה שהיו בה את כל הדברים הרעים שיכולים להיות באנימה. מלודרמטיות מוגזמת עד כדי גיחוך+ עריכה איומה+ אנימציה גרועה+ פסקול קיטשי שפולש לתוך הסצנה לאמור, "עכשיו קטע מרגש!!!" הדברים המצחיקים אכן היו מצחיקים, והיו כמה סצנות טובות, אבל מעט מדי. היה גם קו עלילה נהדר שנהרס כליל בגלל עודף דרמטיות. יצאתי מחוייכת ובתחושת עליונות. שזה גם משהו. הייתי בסדנת כתיבה של גיא חסון, מה שהיה די כיף, אלמלא העובדה שהמזגן הקפיא אותנו. (על שאר האירועים שהייתי בהם כבר דיברתי
) אה, ופסטיבל הסרטים בחיפה עשה לי חיים קשים.

אוקטרין

New member
סיכום אייקון: היה יקר. וחם.../images/Emo178.gif

הלכתי למעט אירועים כמו כל שנה. הפעם לא היה אוהל גדול בכניסה, או אנשים מוזרים שנלחמו בחרבות מפלסטיק (חרב ענקית יש לך? איך אתה מסתובב בלי ספינה ובלי חרב?) בפעם הראשונה בחיי באתי עם חולצות מאגניבות אבל אף אחד לא שם לב. רציתי ללכת לכמה הרצאות ואחרי הרבה מחשבה החלטתי שיותר כיף להשאר לישון בבית. קניתי סרטים וספרים ויצאתי בנזק של בערך 500 שקל וערמה ענקית שאני לא יודע איך אני אצליח לסחוב לב'ש, ובטח שאין לי זמן לקרוא. ראיתי שני סרטים חביבים (מחוז 9, א.ר.ו.ג.) ואחד אדיר וחבל'ז ושולטטטתתתתתתתתת!!!!!!!1אחד (המוסד הסגור). כמעט קיבלתי הנחה אבל בסוף לא. אני עדיין לא מבין למה המוסד הסגור היה יקר ב-15 שקל הפעם. כמעט הלכתי למשחק תפקידים בפאב + בירה חינם! יצא לי לראות את ויימס ולמדתי כל מיני דברים מעניינים, כמו מה עושים עם תואר בהנדסת חומרים ותדירויות של אוטובוסים למקומות נידחים. ויימס קנתה את Nation ועכשיו עליה להביא לי גם. אה, ואייקון ממוסחר וממש לא כמו פעם, ולכן אני קורה לכולם להצטרף למהפכה וללכת שנה הבאה רק לאייקון המחתרתי.

ויימס

New member
כן, אתם תצטרכו להסביר לי,

מה זה בדיוק אומר, "אייקון ממוסחר וממש לא כמו פעם"? מה היה שם פעם? ולמה זה היה כל כך טוב, שזה צריך לחזור שוב? וכשאתה אומר "כמו פעם", אתה מתכוון כמו ב... איזו שנה? ואם כולם יצטרפו לאייקון המחתרתי, אז אתם תגידו שהוא ממוסחר, ותצטרכו ללכת לאייקון. אה, פעם השמש הייתה צהובה יותר.

ויימס

New member
ואיך the hell אני אמורה לדעת שזה היה סרקזם?

אגב, הנטייה להפנות מישהו לערך X, במקום להגיד, "השתמשתי ב- X", מעצבנת מאוד. אני אדגים: שלמה מספר בדיחה. היא ממש גרועה, אז אף אחד לא מבין מה זה אמור להביע. בתגובה לחוסר ההבנה, הוא שם קישור לערך "הומור" בוויקי. אבל שלמה, אנחנו יודעים מה זה הומור, זה פשוט שהבדיחה שלך הייתה ממש גרועה!

trillian

New member
סיכום אייקון

היה חם היה כיף היה טעים, לעיתים היו סרטים מעניינים, ופגשתי את ויימס! הידד! יכול להיות שפעם פשוט הייתי צעירה וטיפשה יותר (סביר להניח), אבל היתה איזושהי מן אווירה באוויר, היה על הכיף כיופאק כזה, היה אושר של אנשים ותמימות. מצאתי את עצמי מספר פעמים בעבר סתם יושבת עם אנשים זרים על המדרגות או בכל מיני מקומות איזוטריים ומשחקת מנצ'קין או משחקים מוזרים אחרים. השנה בכלל לא יצא לי. אולי גם בגלל שהגעתי רק בערב - אבל עדיין, היה מאכזב. אני מקווה שבשנה הבאה הם ילמדו את הלקח, ולא יהיו כאלה מגלומניים. לא צריך בעצם אייקון של שבוע שלם - מספיקים גם 3-4 ימים, בתנאי שיש מספיק התרחשויות ושומרים על המתח כל הזמן, גם בלי האירועים שעולים כסף. זה הסוד לדעתי.

למעלה