היי, אנשים, רק רציתי הלגיד

remundo

New member
האמת שגיליתי את הפירוש שלו לא מזמן

ולפני זה הוא הפך לכינוי שלי לגמרי במקרה... בכל אופן, קראתי לעצמי על שם חברת כלי הנגינה שייצרה את הגיטרה שלי, ורק השנה גיליתי שזה בעצם שם אנושי כלשהו (גרסה של ריימונד). לפני שנים רובת ניסיתי להרשם לסוג של פורטל ללא הצלחה. אז התחלתי להמציא לעצמי כינויים חדשים בשביל נסיונות הרשמה חדשים, וכמובן שלכל כינוי התלווה אימייל חדש. משום מה הכינוי remundo תפס ואני נשארתי איתו עד היום (במקומות מסויימים). נרשמתי בכינוי הזה גם לתפוז כי נרשמתי לתפוז רק כדי להגיב בבלוג של מישהי שהכרתי מgaia ("סוג של פורטל") והיא הכירה אותי בכינוי הגאיאני הזה.

0Pandemonium0

New member
אה, מעניין. לא ידעתי שיש חברה בשם הזה.

בטח שלא אנשים. גאיה היא סוג של ישות.

Apikachu L

New member
קיבלתי 28 באינפי!!!

אני יודעת שזה עלוב, זה בטח הציון הכי עלוב שקיבלתי בחיים (יותר עלוב מה40 בצרפתית בחטיבה) אבל - ואני כן מנסה להצדיק את עצמי- בגלל השביתה ה-***, בגלל שעשיתי טעות ולקחתי קורס מתמטיקה קשה בהתחלה, ובגלל שאני לוקחת ברצינות את השירות הצבאי שלי... (כן, מאשימים אותי שאני צהובה) אני נורא מתגעגעת לפורום והכל, ומן הסתם הייתי יכולה לשרוץ בו שעות, אבל פיתחתי איבה בלתי מוסברת למחשבים בכלל ולאינטרנט בפרט, ולמרות שאני חושבת שהפורום הזה השפיע על גיל ההתבגרות שלי יותר מ... למשל, ספרים מטופשים לגיל ההתבגרות (היה כתוב שאני חייבת למצוא לי דמות מופת, כי לכל הבנות יש. הגעתי למסקנה שבגלל שדמויות אמיתיות לעולם לא מושלמות ניקח אחת בדיונית ובחרתי ב... קארי. אכן, בושה. הספר הנדון הוא "מ12 עד 16" והוא הדבר הנקלה ביותר שיש לספרים להציע. במיוחד כי יש לי משהו נגד ספרים שבהם המחברת מניחה מראש שהבת מתאפרת, צובעת את שיערה ומעשנת בסתר, אך אין לה שום רצונות מיניים, או שכאשר יש לה זה בעצם בא משכנוע עצמי. אני הייתי אף אחד מאלו, ואפילו את רגלי התחלתי לגלח רק בגלל שהתחילו לצחוק עלי.) סטטה, אני דורשת בשלומך. מה קורה עם הסיפור הפויה של בית הספר לילדים המיוחדים (והצוות הלא-מיוחד, פרט לך, מן הסתם)? כל השאר: אני דורשת בשלומכם בתוקף רב, אבל אני עייפה נורא היום, אז אני אסתפק בלומר "כל השאר". נ.ב - אני עדיין כותבת את הפיק שלי. אני משתכנעת שהוא מתוק וקיטשי באופן לא מצוי, אבל יש בו הרבה מההתפתחות הנפשית שלי, בעצם - הוא עליה, אז אני עדיין מחבבת אותו.

למעלה