היכן אתם רואים את נתניהו אחרי המלחמה?

Harrington

Well-known member
מנהל
זכותו של נתניהו להעמיד את עצמו לבחירת העם. מה שלא היה מתקבל על הדעת זה אם היה מתעקש להמשיך בלי לעשות זאת. אבל אם הוא מציע את מועמדותו, זה בדיוק כמו להתפטר ולבקש להמשיך בעבודה. אין שום בעיה עם זה.

כמובן שגם הטענות של ענתי כאילו הממשלה הזאת אחראית להכל מחורטטות. יש עליה אחריות מיניסטריאלית, בוודאי. יש לה אפילו אחריות ממשית בחלק מהעניינים. אבל איך שהיא מציגה את זה? סתם הגזמה והקצנה רל"בית שגרתית. כמו תמיד אתהה, יש כל כך הרבה דברים ענייניים ואמיתיים שאפשר לתקוף עליהם את ביבי. מה הרל"ב מוצא לו לנכון כל פעם להמציא הנפצות וחרטוטים כדי להשמיץ אותו? זה הרי מעולם לא עבד. למה שפתאום כעת זה יצליח להם? "פשעים נגד החברה ונגד המדינה" אעלק. הכותבת צריכה להיות מואשמת בפשעים נגד האינטליגנציה של קוראיה. נראה לי ראוי יותר :).

Harrington

Well-known member
מנהל
לאיזה תפקיד הוא העמיד את עצמו? כל עיסוקו הוא במלחמה נטו ולא בעתידו!
אבל גב' ענתי, שכנראה לא עסוקה יותר מדי במלחמה, פנויה לעסוק בכך :). אז מה תרצה, שלא יצטטו אותה כאן? יש אחד שמביא את דבריה בקביעות בפורום אקטואליה. ב90% מהזמן מדובר בשטויות ברמות-על שאתה לא מבין איך אדם רציני מסוגל להוציא מפיו. ובכל זאת, מסתבר שהיא מסוגלת (אין לי מושג מי זאת אז אני לא יודע אם התואר "אדם רציני" מתאים לה אם לאו) ואפילו כאן יש חברה' שנוהגים לקרוא אותה בקביעות ואף להתלהב מדבריה.

dory30

Well-known member
לאיזה תפקיד הוא העמיד את עצמו? כל עיסוקו הוא במלחמה נטו ולא בעתידו!
כן, רואים לפי ציוצי השופרות שהוא מתעסק רק במלחמה - עאלק. אז אם מה שאתה אומר נכון, למה לפי בן כספית הוא פגש בג'ו זבולוני שהיה אסטרטג של טראמפ לפני כשבועיים? מה לו ולניהול המלחמה?

dory30

Well-known member
אבל גב' ענתי, שכנראה לא עסוקה יותר מדי במלחמה, פנויה לעסוק בכך :). אז מה תרצה, שלא יצטטו אותה כאן? יש אחד שמביא את דבריה בקביעות בפורום אקטואליה. ב90% מהזמן מדובר בשטויות ברמות-על שאתה לא מבין איך אדם רציני מסוגל להוציא מפיו. ובכל זאת, מסתבר שהיא מסוגלת (אין לי מושג מי זאת אז אני לא יודע אם התואר "אדם רציני" מתאים לה אם לאו) ואפילו כאן יש חברה' שנוהגים לקרוא אותה בקביעות ואף להתלהב מדבריה.
זכותה לדעה משלה, גם אם זה לא מחליק לך בגרון. הפוליטיקה ישנה והיא תגיע. נתניהו מאריך את המלחמה כי הוא רוצה לדחות את יום הדין שלו (לא אתפלא שהחיסול אתמול אושר, כי זה השתלב לו בתוכנית).

אבי בן 1231

Well-known member
זכותה לדעה משלה, גם אם זה לא מחליק לך בגרון. הפוליטיקה ישנה והיא תגיע. נתניהו מאריך את המלחמה כי הוא רוצה לדחות את יום הדין שלו (לא אתפלא שהחיסול אתמול אושר, כי זה השתלב לו בתוכנית).
דבר יותר מטופש לא יכולת לכתוב?? |תוהה|
השלב הבא של נתניהו, כאשר הוא יגמור עם עזה ועל מנת להאריך את המלחמה הוא מתכוון להכריז מלחמה על רוסיה!!
זכור דורי, סייג לחוכמה - שתיקה!!

dory30

Well-known member
ושלא תטעה הרינגטון, אני מאוד בעד חיסולים של מחבלים (ערבים ויהודים גם). אבל תמיד צריך לשאול: את מי זה משרת ובאיזה עיתוי? אם תחשוב קצת, תדע לנסח לי תשובה בעצמך.

ושלא תטעה הרינגטון, אני מאוד בעד חיסולים של מחבלים (ערבים ויהודים גם). אבל תמיד צריך לשאול: את מי זה משרת ובאיזה עיתוי? אם תחשוב קצת, תדע לנסח לי תשובה בעצמך.
משרת קודם בראש ובראשונה את המדינה, ייתכן שעוד כמה ישמחו על החיסול כפי שהודיעו פרשני המלחמה שכנראה סינוואר מאלו שיחגגו עם החיסול כי המחוסל היה אחד משונאיו.

dory30

Well-known member
משרת קודם בראש ובראשונה את המדינה, ייתכן שעוד כמה ישמחו על החיסול כפי שהודיעו פרשני המלחמה שכנראה סינוואר מאלו שיחגגו עם החיסול כי המחוסל היה אחד משונאיו.
אל ערורי שנא את סינוואר? אני יודע על תחרות, בשום אופן לא על שנאה.

Harrington

Well-known member
מנהל
יש גבול לציניות שלי. כשפעולה מסוימת משרתת את המדינה, המדינה הכריזה עליה מראש, ברור לכולם שהיא תעשה טוב להרבה מאוד אנשים וכו', אני ממש לא מרגיש צורך "תמיד לשאול". משאיר את זה לאלו שלא יכולים שלא לקבל מציאות פשוטה וחייבים תמיד לתקוף בכל מחיר אחרים רק בגלל השקפת עולם שונה.

dory30

Well-known member
ישן כפיות עם סינוואר בכלא. מחבלים צריכים לבלות ביחד.

ai27

Well-known member
עד הבחירות מן הסתם צריך לסיים מה שלא עשה עדיין כראש ממשלה
אבל צריך כבר להכשיר מחליף.

אחרי בחירות 2027 שר בכיר
חוץ או אוצר

מקסים 45

Well-known member
מקסים אתה בטח יודע למי נועדה הנבואה.
אני לא יודע אפילו להגיד לך היכן אני רואה את עצמי בעוד 5 דקות!! :ROFLMAO: :ROFLMAO:
אין חכם כמוך.
עד הבחירות מן הסתם צריך לסיים מה שלא עשה עדיין כראש ממשלה
אבל צריך כבר להכשיר מחליף.

אחרי בחירות 2027 שר בכיר
חוץ או אוצר
נתניהו יסכים להיות משהו פחות מראש ממשלה?!

למעלה