הלכת לזונה? שב בכלא! (ח"כ גלאון יורדת מהפסים)

אתה ההוכחה שאירן זה כאן

ביום שתסכים שאחותך או הבת שלך תהיינה זונות "מבחירה" עלק אני אשקול להקשיב לטענות שלך...

רגע, לאן נעלמה מחית תפוחים?

או שאני לא בקומונה הנכונה? סליחה חברים, זה מה שקורה אחרי לילה ללא שינה. אבל ברצינות, לא הייתה כאן פעם מנהלת שקראו לה משהו עם שטרודל תפוחים, או מחית, או משהו כזה?

די, די, די, די.

אנשים, אתם כאלה משעממים. בחיי. אפילו אין לי כוח להתווכח עם כל הטיעונים הדביליים שכאן. הבוטום ליין הוא כזה: מה עשו הזונות המסכנות לכולם, שכל אחד יודע יותר טוב מהשני מה טוב להן? ראיתם פעם באיזה מקום דיון סוער כזה מתנהל על מנקות? מזכירות? עורכות דין? פסיכואנליטיקאיות? מה קרה, לזונה אין פה? הוא עסוק כל היום בלמצוץ זרגים? או שאולי אין לה מוח והיא לא יודעת מה טוב לה, שכל אחד חיב לבוא ולהגן עליה, למשוך אותה לכאן או לשם? ומה הקשר הילדות שלכם? תחנכו את הילדות שלכם ותדאגו לעתיד הכלכלי שלהן (תעברו ליפן או משהו), והן לא יהיו זונות. גם לא אחותכם. ומה הקשר תת תנאים? כל חוק עבודה שקיים במדינת ישראל יכול להפליל את הסרסורים שמבריחים זונות, שכולאים זונות, שמשעבדים זונות ומחזיקים אותן בתת תנאים. רק מה, אף אחד לא אוכף שום חוק עבודה שקיים במדינת ישראל. אז מה כולם קופצים פתאום כשזה מגיע לזנות. לא רק גלאון הזויה. הדיון הזה הזוי כמוה.

למעלה