העתיד נשמע יקר

Usher182

New member
העתיד נשמע יקר

התפרסם לאחרונה ברחבי הרשת: בשקט בשקט מעלה חברת אורנג´ את מחירי שליחת ההודעות...SMS העלייה במחירים באה על חשבוננו - הצעירים , שרובנו לא עובדים, וגם השיטה הזאת של שליחת הודעות היא הנוחה ביותר עבורנו והכי זמינה עבורנו. אי לכך, עושה חברת אורנג´ מאמץ לרכב על צעירי ישראל בהקפצת מחירים אשר לא הייתה כמוה 73 אגורות לשליחת הודעה בין אורנג´ לסלקום(!!) לעומת 23 אגורות מסלקום לאורנג´ כמו כן דאגה אורנג´...זאת עם העתיד המצוין, להעלות את מחיר ההודעה הרגילה ב 8 אגורות.. אז אולי לגוף העניין זה כלום..אך תעשו שלוש הודעות ביום כפול חודש וזה יצא הרבה.. מה אורנג´ מנסה לעשות? להבריח ממנה את קהל היעד הנאמן שהיה... בפרסומת אורנג´ צודקת - אס.אמ.אס אחד שווה יותר מאלף שיחות...וגם עולה יותר (חומר למחשבה)

reshef

New member
אתם חושבים שאתם מחרימים את אורנג´

בזה שאתם לא שולחים SMS, אבל האמת היא שכאשר אתם לא שולחים SMS אתם מתקשרים, וכך אורנג´ מרוויחה.. הכל זה תוכנית שיווק נכונה. אם לא נוח לך, תעבור, אבל עדיין אורנג´ יותר משתלמת.

kataev

New member
לא אבל...

תחשוב דקת ז"א 0.56 והודעה אחד 0.28 !?! תחשוב דקת ז"א 0.98 והודעה אחד 0.73!?! אז יותר משתלם לדבר,לא?

m e i r

New member
יקיריי

גם אותי מבאס שהמחירים עלו אבל צריך לזכור כמה פרטים: 1. מחיר שליחת הודעה זול יותר ממחיר דקת שיחה. לכן כדאי לעשות את החישוב (גם אם לא תמיד אפשר לדעת מראש) כמה זמן השיחה תהיה ואם מדובר בפחות מדקה, דברו ואם יותר, תשלחו. 2. מתוך 73 אג´ שאתה משלם להם בשביל לשלוח הודעה לסלקום, 45 אג´ עוברות לסלקום. גם בכיוון ההפוך, סלקום משלמת לפרטנר 45 אג´ על כל הודעה שנלשחת אליהם, אבל בינתיים הם מפסידים וסופגים את העלות. אז תגידו, כל הכבוד לסלקום, אבל אני אומר אחרת: סלקום רוצה להרגיל את הלקוחות לשלוח הרבה הודעות ואז היא תוסיף את הסכום, וממידע פנימי, גם המחיר בתוך הרשת עומד לעלות. פרטנר רצתה מההתחלה לחייב במחיר המלא אבל בגלל שסלקום הפתיעה אותה ולא חייבה במחיר המלאה היא נתנה תקופה של 3 שבועות והודיעה בכל פרסומיה על המחיר שאמור להתעדכן ב4.3.2002. 3. אתם צריכים להבין שרשת סלולארית רוצה להרוויח אחרת היא לא תהיה, ובכל העולם המחירים הם בסדר גודל כזה. המחירים נמוכים יחסית כי בשנים האחרונות רצו להשיק את השירות ולגרום לאנשים לא להירתע, אבל כעת יש לחברות צורך להעלות את המחירים כי ככה זה בכלכלה. כמו שאמרתי זה עניין של זמן עד שהאחרות יעדכנו. (רציתי לציין שחלק מדבריי מתבססים על מידע שקראתי באתר גלובס.)

1אריאלה

New member
חן חן למתחנפן../images/Emo9.gif

מעניין איך היית מגיב אם אותו דבר הי קורה בסלקום....... "רמאים!" גנבים" איך הם לא מתביישים להעלות ככה את המחירים"....... פחחחחח תפסיק לקרוא לעצמך אוביקטיבי!

שי 123

New member
ובגלל שאורנג´ גובים כאלו מחירים אז

תדעו שמתארגן מרד צרכנים רצב מייל שקיבלתי היום אורנג´ דופקת אותנו בגדול !!! אורנג´ העלתה בשקט בשקט את מחיר ה SMS והיא לוקחת 80 אג´ להודעת SMS אחת לחברות אחרות. זה פי 3 ממה שלוקחות פלאפון וסלקום. אנחנו לא פראיירים!! ביום שלישי 26.3 לא שולחים SMS מאורנג´. חרם צרכנים !!!! אולי ככה אורנג´ תלמד איך מתנהגים. אז תזכרו - יום שלישי הבא - חרם צרכנים לא שולחים SMS מאורנג´ לאף אחד. מפסיקים להיות פראיירים מה אתם אומרים ? אתם בעד? בואו ננסה

green eyes

New member
זה מה שאמרו שסלקום דרשה כסף על...

שירות טיפקום ולהזכיר לכם שפעם שליחת SMS לא עלתה כסף וגם אז שהתחילו לחייב בכסף אמרו שיהיה חרם צרכנים וזה עבד בדיוק חודש כי הרגלים קשה לשנות,והעם האפאטי שלנו בסופו של דבר סופג הכל. תראו מה קרה באירופה שהעלו בזמנו את מחירי הדלק,איזה בלאגן היה עם חסימת הכבישים,ותראו מה קורה פה שמעלים את המחירים כל חודש בכל תחום,ותבינו שבארץ לא היה ולא יהיה חרם צרכנים כי פשוט הישראלים אפאטים! חוץ מזה אני לא חושב שהעלאת המחירים זה כזה דרסטי כי בכל זאת החברה צריכה להרוויח איכשהוא כי גם היא סובלת מהמצב במשק. אם כולם מנסים לצמצם הוצאות ולהגדיל הכנסות למה שהם יהיו שונים?

m e i r

New member
חחחח אריאלה../images/Emo31.gif

אם את רוצה משחקים אז בואי נשחק. אבל אם יש לך משהו להגיד תגידי כי אני מדבר בעובדות. מי אמר שסלקום לא עשתה את זה? אתם לא העליתם במפתיע את מחיר sms מ9.9 אג´ ל23.4 אג´? אתם לא החלטתם פתאום לחייב על טיפקום ובמשך כמה ימים לא אפשרתם ללקוחות לבטל את השירות? אז בבקשה, בתור עובדת סלקום, תרגיעי קצת, כי גם את המעט שפרטנר עשתה, בפרסום בעיתונות ומשלוח הודעות sms בנושא זה ללקוחותיה, סלקום לא עשתה. ויותר מזה, שימי לב את, וכולם- סלקום עומדת להעלות את המחיר של sms וזה הולך לקרות אוטוטו. תתפסו אותי במילה, אם זה לא קורה תוך שישה שבועות מהיום. גנבים? מה הקשר? הם מעלים מחיר ומי שרוצה, שלא ישתמש. מה זה כן גנבים? כאשר חברה מחייבת אותך על חיוג בתוך הרשת כאילו חייגת מחוץ לרשת וזה קורה במספרי כוכבית ובעוד כמה טלפונים עם קידומות של סלקום, ולכך יש לי הוכחות כתובות (טוב לא קשה למצוא) אז בבקשה תבדקי את עצמך טוב? ואני לא הייתי טוען "איך הם מעיזים להעלות מחירים" וגם אין לי בעיה שיעלו, הבעיה היא בהטעייה שבדרך- את מבינה בזה, את הרי עובדת סלקום, לא?

peretzy

New member
ואתם עוד אומרים שאמיגו יקרים????

בואו אני אגיד לכם דבר אחד חבובים.. ואני רוצה להבהיר לכולם פה כולל לדור שזה לא פירסום !!!! זאתי רק דעתי האישית בלבד! חברת אמיגו מודדת את ההודעות אס אמ אס דרך K .. כמה שההודעה יותר קצרה ככה היא תעלה פחות כסף! לפי דעתי זאת השיטה הכי טובה והכי משתלמת שיש בין כל החברות הסלולאריות בארצנו, ואני רוצה לראות אם מישהו יתוכח איתי אחרת..!!! כי אם מישהו יתוכח זה רק בגלל שהוא שונא את אמיגו.. היום.. התקשרתי לשירות לקוחות ורציתי לברר על מבצע הודעות אמ אמ אס מה הם אמרו לי ?? שאני יכול לשלם 15 שקל ובתמורה לכך אני אקבל 1000K.. שזה שווה (ככה הם אמרו ) כ-1000 הודעות.. כל הודעה זה בערך K אחד..תלוי כמה אתה רושם..אבל בממוצע זה K.. אז עכשיו אני רוצה לראות אם מישהו יגיד לי שזה לא משתלם! עכשיו בקשר לאורנג´.. אורנג´ תבריח את כל הלקוחות שלה אם היא תעלה באמת את ההודעות אמ אמ אס הרי..כל הצעירים רובם באורנג´ ,ברגע שהיא תעלה את המחירים ,אז אני חושב שברגע זה אמיגו יצאו לשוק עם מבצעים חבל על הזמן וככה הם יכבשו את השוק .. אני צודק?

שי 123

New member
PERETZY רק תדע שאורנג´ כבר העלו

את המחיר היום כל הודעה שאני שולח מאורנג´ לסלקום עולה לי 73 אגורות יותר יקר מדקת שיחה. אני הפסקתי לשלוח הודעות אני מקווה שהמרד יעשה משהו. מחיר של 25 אגורות ל SMS זה נורמלי אבל 73 אגורות זה פשוט לא משתלם

peretzy

New member
אח שלי זה ממש מוגזם!!!!73?????

זה ממש מוגזם אני אשכרה לא מבין את אורנג´.. עד שהם הצליחו לגייס 1.8 לקוחות הכל הולך לזבל אני אומר לך זה הזמן של אמיגו לכבוש את השוק .. אבל ללקוחות שנמצאים באורנג זה ממש ביזיון ואתם צריכים למחות על זה באיזו צורה... אני ממש מרחם עליכם..

shaby_b

New member
באמיגו גם אין הבדל בין מחיר SMS

בתוך הרשת, לבין SMS לרשתות אחרות. כל הודעה -----> עד 15 אג´!!!

peretzy

New member
שבי,באמיגו זה לפי כמות ההודעה!!

באמיגו זה לפי כמות ההודעה.. וכמו שאמרת ואתה צודק במאה אחוז זה עד 15 אגורות!! אז אתה משווה 15 אגורות ל-73 אגורות?? אז בעצם אתה בעצמך אומר שאמיגו זולים!!

m e i r

New member
גאונים

אני לא מביע את דעתי לגבי הסכום של 45 אג´ שמשולם בהעברת הודעה בין הרשתות אבל אם יש לכם טענה היא כלפי פרטנר וסלקום כאחת- הרי ההסכם ביניהם אומר שכל הודעה ביניהן תחייב את הרשת השולחת ב45 אג´ לרשת המקבלת. מדובר בהסכם בין 2 הרשתות ואם יש לכם רצון אמיתי לשנות זאת זה לא יקרה באמצעות אי-שימוש בשירות אלא באמצעות שליחת מכתבים לשתי החברות, אבל בצורה משמעותית וענקית שתגרום להן אולי לזוז מהעמדה שלהן.

m e i r

New member
שאלה לאריאלה.

האם את באופן אישי משתמשת באפשרות לשלוח הודעות מסלקום לפלאפון, מסלקום לorange או מסלקום לאמיגו? או שהאם את משתמשת רק בתוך הרשת?

1אריאלה

New member
הבעיה שלי היא לא עם המחיר

אורנג´ יכולה לעשות מה שהיא רוצה עם המחיר, היא אולי תרוייח מזה בטווח הקצר, אך היא תסומן ע"י הציבור כמי שמובילה את הקו של עליית המחירים (שצפוי אצל כל החברות) ד"א איך אף אחד לא מתרעם על 40 א"ג לדקת גלישה?! הבעיה שלי היא עם חוסר האוביקטיביות שלך! כל מה שקשור לסלקום אתה מגדף, וכל מה שמריח כתום אתה יוצא להגנתו...... קפיש?

למעלה