העתיד נשמע יקר

rroo

New member
סלקום=סלקלום

אריאלה מה את נמצאת פה משויצה עם העבודה שלך בסלרום.... בקשר שההודעות של פרטנר יקרות זה כולם יודעים אבל זה לא חדש עוד מאט בכול החברות זה יהיה כך וגם בסלקום וגם בפלאפון פשוט אורנג היא ה1 שיצא אם זה לשוק כרגע סלקום היא זה שסופגת את ההפסדים מיציאת הודעות לרשת אחרת וכמה זמן את חושבת שסלקום היקרנית תתן לזה להמשיך לקרות...?? זה רק עניין של זמן וסלקום ופלאפון ופרטנר יהיה מחיר אחיד של יציאת אס אמ אס מהרשת!!!

m e i r

New member
קשקשנית

אני מקווה שאת מקבלת בונוס על הקשקושים שלך. למה פרטנר גובה עוד 45 אג´ להודעה לסלקום? כי ה45 אג´ הולכות לסלקום, לפי ההסכם בין החברות. אז את יכולה לספר סיפורים בנושא מי שמוביל את עליית המחירים, ואולי זו האסטרטגיה של סלקום, להשעות את ההעלאה כדי להיות אחרונה אבל זה לא סוד שאתם עומדים להעלות מחירים ולדפוק את רוב הלקוחות שלכם שבהתחייבות. מי שבאורנג´ ברובו לא בהתחייבות ויכול לצאת אם בא לו, אבל הוא לא יעשה את זה, ואת יודעת למה? כי האופציה זה סלקום ואת סלקום כבר הבינו ולא רוצים להשתמש בה, כי בסך הכול orange הכי טובה ואנשים צריכים להבין ואולי מתחילים להבין שלא תמיד הכי זול זה הכי טוב. כל מכשיר ברשת orange יכול להוציא ולקבל sms. את יכולה להגיד את זה על סלקום? כל לקוח בorange מקבל שיחה מזוהה חינם, תא קולי מורחב חינם כולל תיבת פקס. את יכולה להגיד את זה על סלקום? בorange יש דואר קולי. בסלקום אין. מה יש לכם שאין להם? רק דיבורים!!! קפיש תגידי לאחרים ולא לי (אולי ללקוחות שלכם) כי ברמת הטיעונים שלך את לא יכולה להתנשא. אגב לא ענית לי אם את שולחת sms לרשתות אחרות.

למעלה