השיר האהוב

shoham95

New member
השיר האהוב ../images/Emo79.gif

מעניין אותי לדעת, מה לדעתכם הביצוע הכי טוב שהיה עד עכשיו בגלי?
אני הכי אהבתי עד עכשיו את הביצוע ל- It's My Lifeו +Confessions מהפרק של המשימה ההיא עם הסמים
http://www.youtube.com/watch?v=7on0Z70UP4U אז מה אתם הכי אהבתם?

riktal

New member
עוד לא ראיתי את הפרק עם מדונה

אבל בינתיים גם לדעתי זה הביצוע הכי טוב שלהם וכמעריצה של בון ג'ובי - זה מחמאה
!

יש הרבה יותר מאחד ...

defying gravity,smile,endless love,sweet caroline,sombody to love,keep holding on ואני יכולה להמשיך

Alm0st Happy

New member
מחלקת את זה לשניים-

השיר שהכי אהבתי הוא Take a bow, של ריהאנה, שרייצ'ל שרה לפין אחרי שהוא נישק אותה.. אני פשוט ממש אוהבת את השיר הזה. הביצוע שהכי אהבתי- יש את rehab של ווקל אדרנלין שהוא פשוט גובל בגאונות.. כל מה שמרסדס עושה אני אוהבת.. את השטויות של רייצ'ל פחות, כנ"ל פין- לא מתחברת לקול שלו ואני לא מבינה למה כולם מקרקרים סביבו כאילו הוא מינימום אלביס.

Alm0st Happy

New member
../images/Emo45.gif

גם אני חושבת... והופכים אותו בתכנית לכוכב של הלהקה!!! לדעתי לקורט יש קול ממש יפה, אבל אני יכולה להבין למה אין לו סולואים של בן
גם להוא על הכיסא גלגלים (ארטי?) יש קול ממש טוב.. וכל הזמן פין מקבל את הסולואים של הבנים וזה מעצבן רצח כי יש לו קול צרוד וגבוה..

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifוואו יש לו קול מזעזע..!

והוא כל כך נשמע ערוך בצורה מטורפת... הוא גם לא נראה משו.. ולא משחק משו... אז למה לקחו אותו בכלל? אני ממש אוהבת את No Air אבל הוא ממש הורס לי אותו... מצידי לשמוע רק את החלקים של רייצ'ל.. חח

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifמי אמר שזה משחק? ../images/Emo11.gif

פק שר הכי טוב מכל הבנים!

חבל שלא נותנים לו לשיר יותר
מסכים לגבי Take a bow זה שיר פשוט ענק!! וגם rehab בהחלט ביצוע מושלם.

Alm0st Happy

New member
מסכימה!! ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

בכללי הוא חמד של בחור
אני מתה על הדמות שלו, והוא נראה כל כך טוב!!

limors2

Active member
../images/Emo46.gif

כתבתי תגובה על כמה שווקאל אדרנלין נפלאים עם שירי ה"כולם ביחד" שלהם ושהסולו של ג'סי איכזב אותי כי ציפיתי לעוד פיסת גאונות, ותפוז החליטו גם לא לשלוח לי את ההודעה, גם לתת לי הודעת שגיאה וגם לזרוק אותי מהיוזר
אז כן. ווקאל אדרנלין נפלאים. חרשתי את REHAB עוד מהרגע שהטריילר המורחב יצא (חודש +/- לפני שידור הפיילוט)

sweet shir

New member
אממ, וואו. (../images/Emo58.gif לשירים שלא שודרו בארץ)

קודם כל, בטוח Like A Virgin ו-Gives You Hell כי בזכות השירים האלו בכלל התחלתי לראות גלי D: ו- Take A Bow Taking Chances Sweet Caroline Conffessions + It's My Life Thong Song ואני רואה שזה לא יגמר, אז אני אפסיק פה.XD

למעלה