השיר האהוב

Alm0st Happy

New member
העעעע ../images/Emo58.gif

היה את Gives you hell???? מתי??? זה השיר האהוב עלי בכל העולם!!! (טוב, איזה היסחפות.. אני סתם אוהבת אותו ממש וחרשתי עליו מלא)

sweet shir

New member
זה כבר לא ספויילר אפילו חחחח

שודר בפרק של היום ביס, 14. ושיר אדיר ממש D:

sweet shir

New member
חחחחחח בהחלט.

אני ראיתי את זה ב-3 ימים תוך כדי שהתכוננתי למתמטיקה, אבל זה כי אני פסיכית.

Anwanis

New member
קשה להחליט, אבל מאחר ואף אחד לא אמר...

אז I could have danced all night של אמה. אני מתה על הקול שלה, והשיר הזה כל כך מסכיר את הפסקולים הישנים של דיסני שגדלתי עליהם.... ואני גם ממש אוהבת את bust the windows ובכלל את כל השירים של מרסדס.

מממ בעיקרון, השיר שנראה לי שהכי חרשתי עליו זה: Don't Stop Believin אבל יש עוד הרבה טובים! כמו: Endless Love, Somebody to Love, Hello יש גם לציין כמה מהשירים של רייצ'ל כמו: On My Own, Taking Chances, Defying Gravity, Don't Rain On My Parade של פין: Can't Fight This Feeling מהפרק עם אפריל: Maybe This Time, Last Name, Alone גם Proud Mary אה אמרתם רק אחד?../images/Emo122.gif וזה בלי להכניס ../images/Emo58.gifים להודעה..

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifוואי לרגע חשבתי על on my own

אחר... של ניקה קוסטה... ובאתי להתלהב ולשאול אם היא הולכת לשיר את זה ומתי כי עוד לא שמעתי.. ואז ראיתי שכתבת שזה בלי ספויילרים.. ואז נזכרתי בשיר שהיא כן שרה.. והתאכזבתי חח

SHTRUDIDI

New member
שאלה קשה

בלי להכניס ספוילרים ושירים מפרקים שעוד לא שודרו בארץ, הביצועים שהכי אהבתי הם: Take A Bow I Wanna Sex You Up Rehab Somebody To Love Dancing With Myself והפייבוריט שלי- Deyfing Gravity

limors2

Active member
השירים האהובים:

ה-שיר, שאני גם שומרת לו אמונים כי הוא מה שגרם לי להתאהב בסדרה כבר מהרגע שראיתי את הפרומו המורחב שלה- Don't Stop Believin
האחרים, בסדר הא"ב כי ככה התיקיה שלי מסודרת- Alone Don't Rain On My Parade Don't Stand So Close to Me/Young Girl Endless Love Hello Proud Mary ובסימן
, אבל גם בסימן שאלה כי ייתכן שהם עדיין שייכים להתלהבות ה"שירי גלי חדשים!!!" שאני חווה כל שבוע-
. אל תגידו שלא הזהרתי
Rose's Turn ו- Total Eclipse Of The Heart. אבל אני די בטוחה שהם ישארו אהובים

shaharory

New member
../images/Emo58.gifפרק 18

אעאאע rose's turn זה כזה מושלם, קורט הפגיז. זה שיר ממש טוב לשיר כשעצבניים

LuLiLoPiLaTo1

New member
וואו קשה! טוב אחרי שעברתי על כל השירים....

אלו הכי אהובים עליי: Smile- הגירסא השקטה(צ'פלין) Sombody to love Last Christmas Defying Gravity Dont stand so close+Young girl Take a bow ואת כל ההלואים למיניהם מהפרק החדש:)

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifממה שראיתי..

Defying Gravity רק רייצ'ל..! Don't Stand So Close to Me/Young Girl - אחרי ששמעתי אותו בגלי הבנתי שבעצם "לילה" הוא על השיר הזה.. (כלומר לא ידעתי שזה שיר אחר במקור חח) וגם אתמול כשיצאתי מהאוניברסיטה השמיעו את השיר הזה ברדיו והשומר שר אותו בצרחות... זה היה הזוי חח וNo Air רק בלי החלק של פין.. איכ. ו.. it's My Life\Confessions זה הצלצול שלי כשאבא מתקשר חח - אין קשר למילים..

shaharory

New member
../images/Emo58.gif עד פרק 18. התקלת אותי ../images/Emo6.gif

כמובן שאין רק אחד אבל קודם כל הזמרים האהובים עליי הם: אפריל (שלוקחת את כולם שם בהליכה), וויל, ג'סי, ארטי, קורט, רייצ'ל, מרסדס, ופאק אז זה מצמם את האפשרויות... אפריל+וויל- Fire Alone ג'סי- Highway to Hell ג'סי+רייצ'ל- Hello Twelve Hello Thirteen Hell Love שלא היה בסידרה רייצ'ל- Taking Chances Don't Rain On My Parade Smile (צ'פלין) ארטי- U Can't Touch This It's My Life + Confessions Part II הוא שר שם די הרבה פאק- Lady Is A Tramp מרסדס- Hate On Me קורט- Rose's Turn טוב זה מסובך מדיי ככה... גם אהבתי את Express Yourself Like A Virgin Like A Prayer Hello I Love You Borderline+Open Your Heart Poision אני הראשונה שכתבה משהו של האקפלס נראה לי What It Feels Like For A Girl קרע אותי Run Joey Run Ice Ice Baby Keep Me Hanging On Bust A Move Jessie's Girl הצפוי אך האדיר Push It Say A Little Prayer Mr. Cellophane On My Own קיצר כל השירים ><

sukrazit

New member
../images/Emo58.gif אמממ יש כמה שאני יותר אוהבת :)

gives you hell-שנאתי את השיר הזה לפני הביצוע של רייצ'ל! חח jessies girl
dont rain on my parade ill stand by you I say a little prayer papa dont preach :)

gal255

New member
האהובים עליי (יש ספוילרים)../images/Emo58.gif

Hello - ג'סי ורייצ'ל (14) Like A Prayer - כולם (15) Don't stop Believing - כולם (1) Somebody To Love - כולם (5) Alone - וויל ואפריל (5) Sweet Caroline - פאק (8) Smile - רייצ'ל ואולי גם פין.. לא זוכרת (12) My Life Would Suck Without You - כולם (13) Don't Rain On My Parade - רייצ'ל (13) Total Eclipse Of The Heart - רייצ'ל (17)

למעלה