השער התשיעי

WallFlower

New member
../images/Emo45.gif

רק אני שמה לב לדברים חדשים כל פעם שנאי רואה את הסרט? תראו! שמרתי תמונה של ג'וני!!! תברכו אותי במזל טוף כי זו הראשונה!

לא, לא, זה לא רק את ../images/Emo13.gif

גמני וראיתי אותו דיי המון פעמים וכל הזמן שמה לב לדברים שלא ראיתי קודם ומקשרת כל מיני דברים אחרים. אני תמיד נהנית לראות אותו מחדש אני פשוט אוהבת הסרט הזה

lovecrime

New member
אחרי שרואים סרט

הרבה פעמים מתחילים לשים לב לדברים הקטנים ולא דווקא לעלילה... בגלל זב שאני אוהבת סרט אני יכולה לראות אותו 100 פעם וכל פעם אני עולה על משהו חדש......

נכון אבל מן הסתם הכל מתקשר לעלילה

תשימי לב למספר התפוזים שנופלים, למספר במעלית אצל באלקןף למספר של הקוד, זה דברים קטנים ונחמדים שמתקשרים בעצם לעלילה. הם לא הכי חיוניים לעלילה אל הם קשורים. ויש גם דברים יותר חיוניים ששמים לב אליהם בצפייה נוספת

אה על השבוע עם ג'וני

אממ צודקת בלע אני מצטערת על זה אבל היי את הודעת על שלושה סרטים אני רק על אחד מגיע לך כל הקרדיט

בטח זה חודש הבא או משו

אילו רק היה להם לוח משדרים מאורגן באתר שהיינו יכולות לראות אבל לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא :|

Runaway Train

New member
ביום ראשון אני יבדוק,זה החודש!

כי היה פרסומת של חודש נובמבר וראיתי!

כן גם אני ראיתי :)

באסה אני אצ טרך לראות את זה עם אימא שלי כי אין סינמה בחדר שלי אז היא בטח תעשה לי מה שהיא עשתה אמש. הייתה הפסקת פרסומות ועברתי לסלון לזמן מה כי אכלתי גם ואז חזרו מהפרסו מות והחיא כמובן גם ראתה את הסרט והיא מתחילה להגיד לי "אוי ג'וני דפ חתיך! הייתי מתחתנת איתו!" אז הבהרתי לה שהוא יותר צעיר ממנה ושלא תעיז אפילו לחשוב על זה והיא אמרה לי שהוא יכול להיות אבא שלי :| אני כמובן אמרתי שלא ושהיא רוצה אותו רק לעצמה חוצפה!!!

Runaway Train

New member
חחחחחחחח כן אני מכירה את זה!!

גם לי אין סינמה בחדר,וסרטים טובים אני לרוב צריכה לראות שניהם קרציות מעצבנים מתהלכים לי בסלון או שיושבים *איתי*!!! א-י-ת-י בסלון ונדחפים לסרט,ומציקים לי כל שניה בשאלות על הסרט,כי הם באו באמצע!!! אהההה אני שונאת את זה!!!!!!! אני זוכרת שראיתי שוקולד ואני באושר מהופנטת מג'וני,והיא באה ואמרה "נגבי את הריר הוא בגיל של אבא שלך!!!" *ונה,היא הרסה הכל :(

בידיוק ככה זה אצלי!

אין מצב שאני אראה סרט בסלון לבד, כי הם משתלטים על הטלויזיה. והם חייבים לדבר בסרט והיא תמיד שמה על וליום נמוך כי "הרעשים עושים לי כאב ראש!" ואני צריכה לשבת קרוב כדי לשמוע משו. ואבא שלי חייב לקום כל 5 דקות ולעמוד מול המסך כי הוא יוצא לעשן בחוץ. פשוט עצבים! אני צריכה בית לבד :| הכי כיף שהם נוסעים לחול ואז יש לי בית לבד, שהם נסעו שנה שעברה היה כיף, ראיתי סליפי הולו לבד בבית בחושך בואהאהאהאהאהאה אבל השנה הם לא נסעו בגלל שאחותי התחתנה והם התקמצנו ארג!

Runaway Train

New member
כן חח...מבינה מבינה,זה קשה../images/Emo11.gif

צריך לדרוש תבל דיגיטל בחדרים...למרות שזה לא כיף כמו לשבת בסלון לבד ולראות איזה סרט טוב:)

כן עם הטלויזיה הגדולה עם המסך השטוח

שאם מלקקים אותה זה יותר מוחשי... (אמרתי את זה בקול? :-O אופס...) ועם האיכות סטריאו גיהנום יקפא ואני לא אקבל דיגטלי בחדר
כמו שבחיים לא יהיה לי DVD אוף הורים מסריחים!

Runaway Train

New member
כן הא..../images/Emo4.gif,כמו שאני בחיים לא יקבל

כלב...או חתול...או מכרסם קטן ונחמד מה שמזכיר לי,בתדודה שלי קיבלה שני גוריי בוקסר וקראה להם ג'וני ואדוארד! (ג'וני דפ,ואדוארד נורטון)

ח חחחחחחחח

אוי בוקסרים! איזה חמודים! אני רציתי זאב והיה לי פעם זאב בשם ברנדן אבל מסרו לי אותו
ההורים שלי לא רצו ואחריי זה אימצנו בולדוג שמן שהוא עכשיו אצלנו, בולי (שם נוראי) שאני אהיה גדולה יהיה לי כלב זאב ענקי ואני אקרא לו מורדוק בוהאהאאהאהאהאהאהאההאהא בוהאהאהאהאהא בוהאהאהא בואה :X היו לי גם זוג אוגרים בשם דארמה וגרג אבל הם מתו
ועכשיו אני רוצה חתול אפור מנומר ואני אקרא לו\לה בונבון אבל ההורים לא רוצים כי יש כלב כבר
ותוכלי לגדל כלב שתגדלי ותעזבי את הבית אולי
או שפשוט תשכנעי את ההורים שלך באיומים

למעלה