השער התשיעי

תזייפי ציונים טובים ../images/Emo123.gif

באיזו כיתה את? ותאמיני לי שאת עדיין לא פגשת רשע אמיתי עד שפגשת את אימא שלי

WallFlower

New member
אההה!!!! אם את מוסרת אותם ../images/Emo26.gif

יש לי חברה שתאהב אותם לעד! זה החלום שלה! היא אפילו שלחה את המורה שלי לביולוגיה להפעיל קשרים במכון ויצמן ולהשיג לה עכברי מעבדה לבנבנים! והיא לא הצליחה... אוף, ביומולדת שעבר שלה חרשנו את רוב הארץ בחיפושים אחרי עכברי מעבדה חמודים ולא מצאנו אז בסוף קנינו לה זוג גרבילים וקראנו להם על שם ראש הממשלה הראשון ואשתו הנאווה - דוד ופולה *מחיאות כפיים בבקשה*. אבל אז הם מתו...

מיצי007

New member
אני לא הייתי קוראת לכלב שלי

בשמות האלו זה יותר מידי....קינקי אם אוהבים את השחקנים האלו בדרך מסוימת

Runaway Train

New member
קינקי?חחח הייתי אומרת פאנטי

אבל לא לא בשום פנים ואופן לכוונה הזו "לא היית קוראת לכלב בשם של מישהו שהוא בנאדם "....לא לא ...כלבים יותר טובים מבני אדם! אבל היא לא פאנטית של ג'וני או אורלנדו,סתם כי היא חושבת שהם השחקנים המוכשרים ביותר שיש...שומדבר מיוחד מבעד לכישרון המשחק

מיצי007

New member
חחחחח,גם אני לא

אבל גם אני לא פשוט יש לפעמים קטעים שאת יודעת כזה.... אחרי הכל יש משיכה פיזית כלשהי לג'וני אם נהיה רדודות ותראי איך מכלבים עברתי שוב לג'וני והסקס אפיל שלו

Runaway Train

New member
כן אבל מיצי..אם אני לא טועה

את חושקת בסימבה..לא? חחח....כמה קינקי זה הא? אז למה לא להוציא את צדנו הזאופילי,ולקרוא לכלב שלנו ג'וני מוהאהאהאה

כן היא אכן חושקת בסימבה

למרות שביננו, טימון הרבה יותר סקסי. ואם כבר בע"ח רן מרן וסטימפי הוא ה-גבר. אויגה אומברה (אין לי מושג מזה אויגה או אם זאת בכלל מילה :| ) ואממממ זה רעיון לא רע, אבל אני לא בטוחה מה עמדתם של הכלבים לגבי התעללות מינית.

WallFlower

New member
הפתרון שלי:

א. לא להגיב. ב. להעמיד פנים שלא שמעת (למרות שבראש את חושבת "איווווווווו! אימא וג'ורג' קלוני? ג'ורג' קלוני אבא? אני בת מפתה?
") ג.לצפות בסרט גם עם אבא, למרות שזה לא מפריע לאימא שלי והיא ממשיכה להזיל ריר על כל דבר שזז... אבל לא, אימא שלי לא כל כך נוראית... אגב, מישהי מכירה אתר קעקועים נחמד?

Runaway Train

New member
חחחח איך הגענו לג'ורג'?<?<

עזבי,עם ההורים שלי זה בילתי אפשרי!! אתמול שראיתי רואה בקלפים הם שוב נידחפו ו*יינו לי את השכל!!!כל שניה הם מעירים הערה ושואלים שאלה חח...נגיד שאבא שלי ראה את הבית של קייט בלאנשט הוא אומר "אוו אוו תראי איזה בלאגן,איך אפשר ככה" ואמא שלי כל המןז מנחשת מי רצח ומה יקרה הלאה...אהההההההההה דייייי

WallFlower

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח....

זה בטח היה מביך על כל הקטע של קייטי הולמס...

Runaway Train

New member
כן חחח..והיא עשתה את זה יותר גרוע!

איך שהיא ראתה אותה עירומה היא אומרת "מה זה?ממתי הילדה הטובה מתפשטת בסרטים?" כי היא יודעת מי היא מדוסון קריק...טחחח

WallFlower

New member
חחחח... מה שמזכיר לי שראיתי את

הבחורה הטובה עם אימא שלי... ויש איזה קטע (בלי לספיילר) שמישהו מכסה את גופו העירום בסדין ואז בא כלב ומושך לו את הסדין...היה לי ברור שזה הולך לקרות ושיערתי שיהיה איזה חיתוך מתוחכם ולא יראו כלום...בוי, כמה שטעיתי... היה עירום חזיתי מלא! ואני בלחץ אטומי - לעשות כאילו לא התרכזתי בסרט באותה שניה או לצחוק? אז צחקתי ואימא שלי לא מצאה שזה מצחיק ובקיצור זה הפך לקטע לא נעים בלשון המעטה... צריך שעל סרטים יהה מסומן - לא לצפייה עם הורים!

Runaway Train

New member
אווווו חחחחחחחחחחחחחח

באסההה....חחחח....אני במקומך הייתי שותקת!:/

חחחחחחחחחחחח רעיון טוב

זה מזכיר לי שראיתי עם אימא שלי אשת האסטרונאוט פעם והיה שם את הסצינת סקס. ונפלט לי "גההההההההההההההההה" עצבני ואז היא הסתכלה עליי כאילו אני שרמוטה ואמרה: "זה לא לגילך." אני בת 18 :| מתי לעזאזל זה כן יהיה לגילי? בשער התשיעי נמלטתי לחדרי לראות שם בהפסקת פרסומות הלפני אחרונה כי ידעתי מה עתיד לבוא P:

פרפר15

New member
אהה גם היה איתו אתמול סרט קורעעעעעע

אני מיצטערת עם כבר הודיעו אבל בסרט הזה הוא ממש כמו בשודדי הקארביים קוראים לסרט מפחיד ומבעית בלאס ווגס משהו כזה אין ממש צחוקים איתו

fear and loathing in las vegas

או בעברית "פחד ותועבה בלאס וגאס". ראיתי את זה כבר כמה פעמים, זה סרט כל כך שרוווט והזוי. אבל הקטע הבאמת מפחיד היה...שג'וני דפ המסומם הוריד את הכובע והייתה לו קרחת!! למה לעשות את זה לבנאדם כל כך יפה...הקרחת הזאת עשתה לו מראה מבוגר
-כל כך מתאים לו להיות מסומם...מישהו יודע אם הוא באמת היה בקטע של סמים?? או רק עם סיגריות (שתקועות לו כללל הזמן בפה)?

למעלה