השער התשיעי

Runaway Train

New member
חחח עזבי ניסתי הכל

זה לא שלא היה לי אפעם,היה לי הרבה..אבל כולם לזמן קצר.. השמות המיוחדים שהיו לי זה שני עכברים שקניתי (עכברי מעבדה מסכנים שנותנים לנחשים לאכול!) וקראתי להם ג'יי ובוב השקט! חח... אבל אז אמא שלי גילתה וצרחה עליי להעיף אותם,אוף

אוי את שולטת!

החבאת עכברים מאימא שלך? חחחחחחחחחחחחח ענק!!! בלע איךף היא גילתה? ומה עשית איתם? מסרת
? אני מציעה איומי סכין, או... האהוב עליי... אשששששששששששששששששששששששששששששששש
*מנסה להסתיר את הקרניים שלה* בואהאהאהאהאהאה

Runaway Train

New member
חחחחח...איך היא גילתה??

אחותי הקטנההה!! THAT BITCH היא הבטיחה לא לגלות,ואז היא התעצבנה ממני (ובצדק) ואמרה לאמא שלי..בצורה נורא תחמנית
ואמא שלי נכנסה להיסטריה ועצבים ולא יכולתי להשאיר אותם:( אז החזרתי הבאתי אותם למישהי והם ברחו.. נורא עצוב חחח אין לי כבר מה לעשות איתה ,חולת נפש...לא משנה אני מנסה להיות עדינה איתה הפעם....היא חולה וכל השטויות האלו...חחח וזהו,זה סופם של ג'יי ובוב:(

אני מקווה מאוד שלימדת את אחותך לקח

ואחד כזה שלא נשכח *מרתיחה ברזל* מואהאהאהאהאהאה כשהייתי יותר קטנה רציתי כלב ואימא שלי לא רצתה בזמנו והבאתי כל הזמן כלבים שונים הביתה. היה אפילו אחד שקראו לו בונבון (עוד לפני ימי בונבון הכוסית) זאב קטן שמצאתי, אבל לא הרשו לי לשמור אותו
אבל ה משכתי להביא P: רק כשמצאנו כלב שזרקו לנו לגינה (ברנדן אהובי) היא החליטה שנשמור אותו, כי הוא גם היה ממש ממש קטן בשביל שהיא תוכל לזרוק אותו לרחוב, הוא היה בן כמה ימים ואיזה זונה מסריחה זרקה לנו אותו לגינה ואח"כ עוד באה לבקש אותו חזרה. אבל לא נתנו
ואממ אני רוצה חתולה מנומרת
ואני אקרא לה בונבון, והיא תהיה הכוסית הקטנה שלי, ואנ י אדביק לה פאות ג'ינג'יות וזקן קטנטן.... הוו...

Runaway Train

New member
חחחח....פאות וזקן??חחח

כן כן לימדתי את אחותי לקח,עד היום יש לה נקיפות מצפון (מגניב היא רק בת חמש!חואאהאהאה) חוץ מהעובדה שקראתי לה כל הזמן רוצחת עכברים! והיא הייתה בת 4...חיייחייי...וקצת דחיפות וצעקות,אחרי הכל היא בת ארבע. בהצלחה עם החתולה.. חחחח...גם לי היה חתול שחור וקראתי לו טייגר (כיתה ב'..) גם השכנה של חברה שלי,יצאה ערומה כולה (והיא זקנה ומקומטת,דרך אגב,היא האגדה של האיזור שלנו בעיר הזאת) וזרקה גורים מעורבים אולי איזה 6 כאלו לגינה שלה...מסכנים!!זונה טיפשה!! הם בכו וייללו בלי סוף,בסוף הצלחנו למסור את כולם:)

אצלנו בשכונה אם יש גור נטוש

סופו מר
כולם פה שלוחים מסריחים מתעללים בבעלי חיים עיר ממש מפגרת. החלטתי שצריך לעשות צימצום באוכלוסיה העירונית היום. אני האחות הכי קטנה אין יל למי להרביץ
אני הולכת מכות עם אחותי אבל, ופעם שברתי לה את היד
ומה קרה עם החתול? ההורים שלך הרשו לך לגדל אז ועכשיו כבר לו?

Runaway Train

New member
ouiayayayyayay

you r soooo lucky! you have such a cute dog! yea he is just like his dog! hahaha celb! jaja אה יופי חזרה העיברית...יש לנו כלבה כזו אחת במרפאה,רק שהיא שחורה וכתם לבן..והיא בהריון,היא כמעט הפילה כשגזרו לה ציפורניים חח..שהם מתנשפים הפ נשמעים כמו חזירים חח

כן הם חזירים כאלה

הוא גם טוחן כמוני כל היום, פרה קטנה. רק שבניגוד אליי הוא כן משמין ואני מנסה לצרוח על המשפחה שלי שיפסיקו לפטם אותו כי זה לא בריא אבל האם מישהו מקשיב לניקי? לעעעעעעעעעע יאייקס :| מתי היא תמליט? פאפיזזזזזזזזזזזז!!! הם מתוקים להפליא שהם גורים. בולי היה גור שקט בניגוד לקודמו שנהג לעשות לי שיעור בהורות ב4 לפנות בוקר. בולי לא מקבל קציצת ציפורנים, הוא קוצץ את שלו בעצמו, כלב פדיקוריסט מואהאהאאההא יש לי את הכלב של פרד
בולי לקק אותי!!! בפנים!!!! אויגה!!!

Runaway Train

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למה את עושה לי את זה?:( למה לי אין כלב..:( היא צריכה להמליט בעוד כמה ימים..:))))) אבל זה לא שווה,זה לא שלי:( איסה חמוד הא...חח חזיר קטן חכו חכו שאני יגור לבד!!!!הנקמה תבוא!!!אני בסוף ימות מכלבת!!!!! אם אני אתאבד לפני שאני ימות אני יכתוב את מכתב ההתאבדות שלי בליפסטיק שחור על הבטן (לא אדום..כמו השחקן ההוא..איך קראו לו?) ואני יאשים את ההורים זה יהיה ככה "עוגמת נפש גרמה לי לעזוב..עוגמת נפש ועצב ובדידות שגרמו לי הוריי!!הוריי בכבודם ובעצמם!שלא נתנו לי לגדל כלב
" בלה בלה בלה בלה זה יהיה משהו כזה

חס וחלילה כלבת!

אנחנו נחסן אותך עוד לפני הנסיעה לפריז למקרה שאיזו עז תתקוף אותנו בהגיענו לטירתו של ג'וני אמממ זה הזמן בניסיונות שכנוע נוספים אולי תקחי איזה גור קטן ותקראי לו אברליין או משהו
*מחזיקה לך אצבעות* תראי להם שאת אחראית ובוגרת ושכלב זאת חייה נקייה ושמטפלת בעצמה ואם לא... *מציתה גפרור* the roof is on firrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrre

Runaway Train

New member
חחח את קורעת אותי..

ניסתי הכל הכל הכל הכללללללללללל הם חולי נפש טיפשים אה-אנחנו-כ"כ-רשעים-ששום-דבר-על-ארבע-ושעיר-לא-נכנס-לבית. לה קונצ'ה...

../images/Emo46.gifהורים זה דבר כל כך מיותר

תנסי אבל בכל זאת אולי יצאה מזה משו
ואם לא תנסי שוב את שיטת ההסתרה בואהאהאהאאהאהאהאה

חחחחחח צודקת

אממ תוכלי להסתיר אותו שהוא גור ועוד שקט יחסית... אממ מ לטפל בו כל שנייה שלא יתחיל לבכות. ואז שהוא יותר גדול לחשוף את הסוד ואז לבכות שכבר נקשרת אליו ושהלב שלך יקרע אם יקחו לך אותו שזה כמו לקחת ממישהו תינוק!!!

Runaway Train

New member
נכון נכון..:( אבל שהוא גור הם כל הז

בוכים נובחים ומייללים....אלא אם כן הוא אחד שאין לו מיתרי קול :( אקיצר..אין מצבבבבב ההורים שלי הםהדבר הכי רשע שקיים ונוצר !בחיים לא יוכנס משהו על ארבע לבית שלנו!!!הצעתי לשלם!!! על הכללללל!!!!!הכל הכל והוכחתי להם שאני אחראית בכך שאפילו התנדבתי לוטרינר ואני מסוגלת לטפל בכל מקרה שיקרה עם כלב..אפילו לנקות לו את הצואה והשתן..הכל הכל..והם..כלום! כנראה שמה שהם רוצים זה רק ציונים טובים,ואין לי..בעע

למעלה