התחדשות-
אותי זה מרגש!

תאמינו לי ,יש אנשי מקצוע, שהם

אומרים להורים שהם חד הוריות מה לספר לילד, נכון שהילד שואל שאלות, אבל הורים שמקבלים הנחיות ,יודעים טוב מאוד מה לענות. בת של חברה שלי, היא חד הורית והיא אומרת שיש בזה גם הרבה יתרונות, אין מי שיגיד לה מה לעשות, אף אחד לא מתערב לה בגידולו, היא חופשיה לגדל את הילד, בלי ביקורת עליה. אני חושבת ילדים להורים גרושים הם הרבה יותר בעיתיים, הם קרועים בין שני ההורים, על גבם מתנהלות המריבות, שזה בטח לא עושה טוב לילד.

בת אל 7

New member
לאה שלום לא תמיד כך אני גרושה

והיחסים עם בעלי לשעבר היו מצוינים הוא היה החבר הכי טוב שלי והקשר עם הילד היה מצוין ...ותמיד קיבל תשבוחות מאביו עלי כך שאי אפשר להכליל. חוץ מזה לדעתי אצל גרושים יש לילד אבא בהפריה לעולם הוא לא ידע מי אביו ומה זהותו. וזה מכרסם תמיד לא לדעת מאיזה רקע אני בא זה להרגיש תלוש.. זה דבר מאד קשה לדעתי.

בת-אל, הילדים הקטנים לא מודעים

לבעיתם, עד שהם גדלים להבין, הם מקבלים הסבר שמתקבל על דעתם, והם ממשיכים, רק בגיל יותר מאוחר, בגיל הבגרות, צצות הבעיות, לרוב כשיש קשר טוב בין ההורה לילד, ומקרינים לו בטחון, הכל אחרת, אין הכללות. יש לך מזל ששמרת על קשר טוב עם אבי בנך, אבל זה די נדיר.

vera2

New member
לאה יקרה גם בחיים לכל אדם יש מערכות

יחסים עם הרבה אנשים והרבה סטטוסים,כך למעשה לומדים להסתדר בחיים. לומדים לנבט בין הדעות של אמא אבא אחים בוגרים צעירים וכו'. ככל שלאדם מגיל ילדות יש יותר התנסות רוכש יותר כלים ויודע להסתדר יותר טוב עם יותר אנשים.

בת אל 7

New member
לא ראיתי את התכנית אבל מכירה

ילד של לסבית מה זה מוצלח...ילד בהזמנה..יפה תואר וחכם לוקח את כף ידו מורה על שתי אצבעות ואומר...יש לי שתי אמהות. היום אין לי קשר איתן ומענין אותי איך זה התפתח. לבטח ילד כזה יסבול בחיים השאלה איך זה ישפיע על הזהות המינית שלו.

המבנה המשפחתי הולך ומשתנה בקצב

מהיר, אחוז הגירושין, הפרודים\ות, הרווקים\ות גדול, מעטים חוזרים על אותו תסריט של חיים משותפים, כמו חתונה, ילדים, וכו', רבים לא ממהרים להינשא, אפילו שחושבים על אפשרות כזאת, זה מצחיק, כי פעם לא הייתה אפשרות אחרת, הכל היה ברור מאד, לעומת זאת כיום יש משפחות מכל מיני סוגים, בבתי הספר הילדים נתקלים בילדים מכל סוגי הסגנונות והם מקבלים את השאלות והתשובות בצורה טבעית ובלי בעיות, ככל הנראה שזאת נורמה

אפי 7

New member
ואני ראיתי תוכנית בערוץ 8 המדברת

על זוג בארה"ב שאינו יכול להביא ילדים ביחד. התוכנית דיברה על ממצאים שאפשר לקחת תא מהאם ולגדלו במבחנה - ללא כל התערבות הבעל. הילד שנולד הוא למעשה כמו תאום לאם כשנולדה היא. הזוג התחנן לעבור את התהליך. אולם המדען אמר שהרשויות אינן מאפשרות תהליך כזה - מחמת סיכון בעתיד. ומה תאמר אמא לילד כזה - אם היא תעבור תהליך ללא אב בכלל. יו - כמה הייתי רוצה לעבור תהליך כזה - אין לי שום תמונה כשהייתי תינוקת עד גיל 5 - וזה היה פותר את הבעייה. ססתתםם. אפי

האם אתה בדרך כלל שומע את גבי גזית?

אם אתה בדרך כלל שומע את גבי גזית (שאני אישית מאד מאד מעריכה ואוהבת) ודאי שמעת גם את הראיון איתי. דברתי עמו לאחר ששלחתי אליו את הספר "מתכונים לבליינדייט" שכתבתי ובו סיפורי בליינדייט רבים ובין הסיפורים המשעשעים הוספתי מתכונים מתוקים נפלאים כדי שלא ישעמם מידי. גבי גזית התקשר עמי לאחר שקבל את הספר וראיין אותי 12 דקות ברדיו ביום ששי בצהריים באמת מהתכניות "החד-פעמיות" שהוא התכוון לשדר רק פעם אחת אבל מסתבר שכל תקופת החגים בימי שישי הוא שידר תוכניות ממש ממש מקסימות...האם שמעת? נירה שקד

בואי נאמר נירה שאני משתדל לא להחמיץ

את התכנית שלו. כאשר אני ברכב, בדרך כלל אני מאזין לרשתות המוזיקה השונות, או לדיסק מותאם לרגע. אך בין 10:00 ל- 12:00, אני איתו. ההומור שלו מאד מאד לרוחי, למרות שהוא יודע להיות גם לא מעט בוטה. אך השורה התחתונה היא שאני מאד אוהב לשמוע אותו. הוא יודע "לכסח" את מי שראוי לכך, ומצד שני לגלות אנושיות ורכות לא רגילים, ובזה לטעמי גדולתו. בדרך כלל אינני שומע את כל התכנית, בכל זאת יש כל מיני עניינים אחרים, אך לפחות את הפתיחה "פסוקו של יום" אני משתדל תמיד לשמוע, ולא מפסיק לצחוק. שבת שלום מיכה

p a l o m a

New member
מיכה../images/Emo45.gif גם אני משתדלת לא לפספס

את התכנית של גבי גזית פיו וליבו שווים...וזה מאד מאד יוצא דופן היום..

אנימו

New member
מודה באשמה- הרוסה על גבי גזית!

התעדן מאוד מאז חזר לשדר ברדיו ויודע לשלב דיעה ודברים כדורבנות בצד רגישות. העובדה שהוא מכפר יהושע - פלוס רציני בעיני. אבל לא אגלה למה
בכלל אנשי ההתיישבות העובדת - ערכיים בעיני (כמעט תמיד...פה ושם יש יוצאי דופן שהרי כולם בני אנוש).

אנימו

New member
דולצי-דני מגיע אחרי סיבוב בפארק,

בד"כ בשבת. אבליכול להיות שעכשיו עסוק ב...הנקה! אודו - זו תעלומה. מקוה שהכל אצלו כשורה. ניתן לו עוד יום חופש....

dani 123

New member
דני מגיע אחרי הנחיתה

הייתי מספר ימים בגרמניה בנושא עבודה

dani 123

New member
עכשיו דני חזר מהסיבוב בפארק

קריר אך נעים לצעוד במזג אויר כזה

למעלה