התפקדות מרץ!

ketty the sheep

New member
התפקדות מרץ!../images/Emo42.gif

פורום, התפקד! (
) שם: גיל: מיקום: צופה בשידורים החוזרים? קורא/ת את המנגה? ספר טוב שקראתי לאחרונה - סרט טוב שראיתי לאחרונה - סדרה טובה שראיתי לאחרונה - משהו טוב שקרה לי לאחרונה - בא/ה לקון? אם כן - למה מתחפש/ת? מרץ שמח לכולם!

יואו, איזו סקסית אני.

שם: ליסה\פיצה\הרצל\גזר\היי-את-בואי-הנה-אנחנו-נפוצץ-אותך-מכוט-!!!!!!11111\הילדה בפינה שמשחקת עם כרוב. גיל: 14, כאילו דהההההההה. מיקום: על הכיסא בחדר. צופה בשידורים החוזרים? כע D: מדי פעם. קורא/ת את המנגה? לא ס_ס; ספר טוב שקראתי לאחרונה - ממ "בשורות טובות" ו-"פסיעות על רצפת הזמיר". סרט טוב שראיתי לאחרונה - אעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע. לא'דעת. סדרה טובה שראיתי לאחרונה - "מייקי קאפה" בפעם האלף@>#?!<@> XD ועדיין לא נמאס לי מהתוכנית הוואנבי הזו. 3> משהו טוב שקרה לי לאחרונה - ממ. הרבה דברים. [: בא/ה לקון? פררר~ אם כן - למה מתחפש/ת? לאומו.

../images/Emo15.gif אומג אני לא היחידה שקראה!

קראי ת'המשך ומהררר! "שלג על פריחת הדובדבן"- סגידדד! תגלי כמה דברים שיפילו אותך מהכורסא (או מהמיטה, או מהעץ- אם את קוראת כמוני, על עץ), חצי מהזמן תרצי לרצוח מישהו, תגלי את האחיות הקטנות של קאדה ועד מלאמלא דברים. ואני מזהירה אותך כבר עכשיו- יוקי מוטו היא זונה, אל תשכחי)

../images/Emo15.gif נפתח אגודה?

גמאני שונאת את יוקי מוטו הזונה
יש לנו זשל"ב חדשה! הבה נרישה רש רשרש!
יוקיייייי אמן תתפגרי זונה מזדיינת שכמוך! מותי מותי מותי!

מית צאן

New member
אתO:../images/Emo119.gif

גמאת קראת את "פסיעות על רצפת הזמיר"? *_* ספר סגיד~ לגמרי. ישלי ת'ספר המשךD: והשלישי ייצא בעברית עוד הרבההרבהזמן~;;

NoAmItA ChAn

New member
יאללה D:

שם: נעם. גיל: 14 וחצי. מיקום: ת"א. צופה בשידורים החוזרים? של אינויאשה? כן ^^. קורא/ת את המנגה? לא >.< אם אני אתחיל לקרוא אותה זה לא יגמר לעולם X_X. ספר טוב שקראתי לאחרונה - לא כל כך לאחרונה, אבל "ילד האריות" ועכשיו "אלריק בים הגורל". סרט טוב שראיתי לאחרונה - ... תזיזו ת'רגליים!!!111 סדרה טובה שראיתי לאחרונה - דה דה דה. משהו טוב שקרה לי לאחרונה - חזרתי הביתה מהטיול שנתי DDD< בא/ה לקון? אהא D: אם כן - למה מתחפש/ת? הארוהי מהוסט. או לפחות ככה אני אמורה להיות. אבל הסמל יצא ע-נ-ק. חודש שמח לכולם.

../images/Emo15.gif מתפקדדדת!

שם: ניצנע. ידועה גם כאלונית, או אם ממש בא לכם- האנה גיל: 14.75 מיקום: על כיסא מסתובב מול המחשב החדש שלי ^^ צופה בשידורים החוזרים? כמובן! אחרי הכול, אני לא מסרבת לזה. אהבה ראשונה לא שוכחים! קורא/ת את המנגה? רקאם ממש משעמם לי. הדבר הזה ארוך יותר ממגילת העצמאות! ספר טוב שקראתי לאחרונה - "שלג על פריחת הדובדבן" (ההמשך ל"פסיעות על רצפת הזמיר" מסדרת אגדות האוטורי. ספרי פנטסיה שמתרחשים באלנטרנטיבה של יפן הפיאודלית. ספרים גדולים. אני אוהפתותך, קאדה הימה!) סרט טוב שראיתי לאחרונה - מסכת המראה (פסיכודלי משהו, בבמויו של ניל גאימן!) סדרה טובה שראיתי לאחרונה - אקס. של קלאמפ. אפל מפחיד, אלים, אנגסטי ברמות ועם סוף שובר לבבות (ועוד כמה דברים. בכיתי. פאקינג בכיתי. פומה! קאמוי! קלאמפ מטומטמות, מה שאנחנו אוהבות בכן זה את הסיומים החמודים והטיפשיים שלכן! לא רצינו שזה יגמר ככה!) משהו טוב שקרה לי לאחרונה - שברו לילדה ששנאתי עוד מהיסודי ביצה על הראש ^^ גם מצחיק וגם נקמה. בא/ה לקון? כמובן! אם כן - למה מתחפש/ת? קיוזו מסמוראי 7

מית צאן

New member
וואטאשיO:../images/Emo119.gif

שם: עמית/ מית צ'אן/ מית/ מיתע... מה שבאלכםXP גיל: עוד 10 ימים אני אוכל לשבת ליד הנהגXD מיקום: על הכיסא בחדר שלי(?)OO או אם התכוונת לעיר אז ת"אXD צופה בשידורים החוזרים? לא כלכך@.@ אם יוצא לי... קורא/ת את המנגה? לע^^; ספר טוב שקראתי לאחרונה: "שלג על עצי הדובדבן", "לאבד את איזאיה". סרט טוב שראיתי לאחרונה: החופשה*-* סדרה טובה שראיתי לאחרונה: נארוטו*-* משהו טוב שקרה לי לאחרונה: אמ... שבתדודה שלי אמרה לי שהיא ישנה אצלי ביום שבת ואז הולכת איתי לקון בראשון*-* בא/ה לקון? באארור~OO: אם כן - למה מתחפש/ת? לקיויה סנפייP: מרץ ופורים שמחD:

mikokikyo

New member
יאיD: מתפקדתD:

שם: מאיומאיוD: גיל: 13 וחציD: מיקום: גנוסרD: צופה בשידורים החוזרים? כשיוצא לי^^ קורא/ת את המנגה? מהפתאום ם: היא יותר ארוכה מהגלות ם: ספר טוב שקראתי לאחרונה - צופן דה ווינצ'י*.* סרט טוב שראיתי לאחרונה - אמ... לא ממש ראיתי סרטים לאחרונה ם: סדרה טובה שראיתי לאחרונה - קשימאשי ועדייןD: משהו טוב שקרה לי לאחרונה - כל כך הרבה^O^ טוב אמ, לפני שלושת רבעי השעה ניצחתי את אלכס למרות שכולם היו בטוחים שהוא ינצח אותי, וגם זכרתי כמה שמות של תרגילים^O^ בא/ה לקון? מקווה;-; אם כן - למה מתחפש/ת? למאיומאיו היפריתD:

shaoran li

New member
../images/Emo189.gifמתפקד

מיקום:ליד המחשב שלי צופה בשידורים החוזרים?האי קורא/ת את המנגה?לע ספר טוב שקראתי לאחרונה -אין סרט טוב שראיתי לאחרונה -אין סדרה טובה שראיתי לאחרונה -בליץ'*-* משהו טוב שקרה לי לאחרונה -פורים בא/ה לקון?לא אם כן - למה מתחפש/ת?מתחפש לפריק

Mana Sama

New member
את~! יחתיכת קישוא~! ><

שם: קסואי גיל: 17 וחצי מיקום: אני אהיה מקורית ואגיד בבית :} צופה בשידורים החוזרים? ראיתי רק פרק אחד מהם..שסאשי מופיע בפעם בראשונה קורא/ת את המנגה? לא ספר טוב שקראתי לאחרונה -מנגה נחשב? אמפטי הארט *.* סרט טוב שראיתי לאחרונה - בוראט? XD סדרה טובה שראיתי לאחרונה - רוזן מיידן [התחלתי] משהו טוב שקרה לי לאחרונה - שהקון מתקרב~! יאיאיאיאי ^____^ בא/ה לקון? כמובן ^^ אם כן - למה מתחפש/ת? נאיוקי מקאנון ^^-

Mana Sama

New member
לך,כי את קישוא

תראי את עצמך יותר בפורום,אז מה אם את בצבא ושיט~ ^^

harar8

New member
מתפקדת!

שם: הדר גיל: 19 וחצי מיקום:ראשון לציון צופה בשידורים החוזרים?לא קורא/ת את המנגה? לא ספר טוב שקראתי לאחרונה - אין סרט טוב שראיתי לאחרונה - הטירה הנעה סדרה טובה שראיתי לאחרונה - נארוטו משהו טוב שקרה לי לאחרונה - אין בא/ה לקון? כן אם כן - למה מתחפש/ת? לא מתחפשת

ketty the sheep

New member
~~~~

שם: קטיה. גיל: זקנה, מסתבר. מיקום: בבית! ^-^ צופה בשידורים החוזרים? לא, אין לי כל כך טלויזיה בדירה. קורא/ת את המנגה? אולי יום אחד. XD ספר טוב שקראתי לאחרונה - קורות הציפור המכנית של מורקאמי. סרט טוב שראיתי לאחרונה - עשרה פריטים או פחות.
סרט ממש חמוד. סדרה טובה שראיתי לאחרונה - נודאמה קאנטבל. מומלץ למי שאהב האני אנד קלובר! משהו טוב שקרה לי לאחרונה - סיימתי להכין את הקוספליי שלי?
בא/ה לקון? מקווה מאוד. o.o אם כן - למה מתחפש/ת? אוריהימה מבליץ'.

AsagiSama

New member
../images/Emo187.gifמתפקדת!

שם:אור גיל:11 מיקום:הבית *-* צופה בשידורים החוזרים? כשיוצא קוראת את המנגה? לא ספר טוב שקראתי לאחרונה-רודף העפיפונים, ועדיין קוראת. סרט טוב שראיתי לאחרונה-אראגון *_* סדרה טובה שראיתי לאחרונה-אין. משהו טוב שקרא לי לאחרונה-ראיתי את טלצ'אנ במצלמה *-* באה לקון?כע אם כן למה מתחפשת? לא מתחפשת! מרץ שמח גמלך 3>

למעלה