התפקדות מרץ!

SaijinKun

New member
מתפקד! ~.~

שם: טל\אסאטסויו\טסו\משו. גיל: 12, עוד מעט 13, עוד חודשיים 2#%^$%^#$% מיקום: שםםםםםםםםםםםםם הרחק הרחק מכאןןןןןןןןןןןןן מעבר לקשתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת~ צופה בשידורים החוזרים? לא ס.ס קורא/ת את המנגה? לא ס.ס ספר טוב שקראתי לאחרונה - לא ס.ס ..ספר או מנגה? מנגה-LOST BOYS, ספר- דייויד קופרפילד, ארטמיס פאול, סדרה של צרות. סרט טוב שראיתי לאחרונה - גם, סדרה של צרות. זה אמור היה להיות מבוסס על הספרים, אבל זה כל כך פאקינג שונה >_>; סדרה טובה שראיתי לאחרונה - אלו הצדים שדונים. משהו טוב שקרה לי לאחרונה - גיליתי שאני כן אהיה בקאסט. 3> בא לקון? כן. אם כן - למה מתחפש? נקוזאווה.

neko kiniri

New member
מתפקדת..

אוי גם אני ראיתי סדרה של צרות לפני המון זמן :O אבל לא קראתי את הספר/ ספרים -.- שם: סיון/ באסקי צ'אן/ סאי /סיש . גיל: 14חצי וקצת ~.~ מיקום: מול המחשב/כפ"ס :ם צופה בשידורים החוזרים? כשאני בבית אז כן קורא/ת את המנגה? לא ספר טוב שקראתי לאחרונה – לא קראתי המוןהמוןהמון זמן >< סרט טוב שראיתי לאחרונה – דה ג'ה וו :O סדרה טובה שראיתי לאחרונה – בליץ'. משהו טוב שקרה לי לאחרונה – מצאתי סוף סוף את הדבר האחרון לתחפושת *.* בא לקון? בהחלט אם כן - למה מתחפש? למיסה צ'אן מדאט נוט

Lust chan

New member
התפקדות!@#../images/Emo135.gif

שם: גלצ'אנ!1 גיל: 14 [פאק, הזדקנתי] מיקום: מול המחשב Oם;;;.. אמ, ת"א, נו. צופה בשידורים החוזרים? כשיוצא. אחרי שייגמר לי TWHE אני אראה כל יום קורא/ת את המנגה? אה.. קראתי בעבר XD ויש לי את ווליומים 1-8 + 20, צריכה להשלים ל1-20 ספר טוב שקראתי לאחרונה -קארה קאנו ווליום 2!!11 סרט טוב שראיתי לאחרונה - ..לא זוכרת ;; "תזיזו ת'רגליים"? XD סדרה טובה שראיתי לאחרונה - טנשי ני נארומון <__<.... אמ, אמממ~ אני אראה היום טנשי ני!@#$#% (בארו: כן, כן..). אבל סדרה טובה שראיית בזמן האחרון זה-- בארו: נמלטים!! אני: ? בארו: זו לא אנימה~ אני: כן XD נימוראטימו~!!! אמ, אני חושבת שהידאמארי סקץ' 3> אחלה סדרה, לולי ברמה מטורפת XD משהו טוב שקרה לי לאחרונה - אממ~ יקרה, מחר. קון. אבל משהו שקרה זה.. אממ.. בארו!! D: *חיבוק צ'אן* הדבר הרע שקרה לי לאחרונה זה שבעקבות החיבוק הכיסא התפרק ואין לנו מושג עכשיו איך להבריג אותו XDD בא/ה לקון? ברור!! אם כן - למה מתחפש/ת? ..^^..... לא מתחפשת. אבל יהיה קוספליי!!!!!!! בפסח! או חושגדול!!!

R a k u e n

New member
אני ^____^~

שם: עדן/ עדנ/ ראקו צ'אן. גיל: 13 וחצי. מיקום: כפר סבא ^_^ צופה בשידורים החוזרים? לא ס.ס; קורא/ת את המנגה? כן~ אזמה אם יש לי ווליום 8 וזהו ;; ספר טוב שקראתי לאחרונה - "מיליון רסיסים קטנים". מומלץ 3> סרט טוב שראיתי לאחרונה - "המאזין הלילי". >: מפחיד~ סדרה טובה שראיתי לאחרונה - בוקורה גה איטה, אבל לא סיימתי את זה י-י; פרק 20. משהו טוב שקרה לי לאחרונה - ... בא/ה לקון? לא~ מפגש ישרא ._.; אם כן - למה מתחפש/ת? נונונו, יהיה לי קאסט עם גלצ'אן בפסח או בחופשהגדול XD;

R a k u e n

New member
אני ^____^~

שם: עדן/ עדנ/ ראקו צ'אן. גיל: 13 וחצי. מיקום: כפר סבא ^_^ צופה בשידורים החוזרים? לא ס.ס; קורא/ת את המנגה? כן~ אזמה אם יש לי ווליום 8 וזהו ;; ספר טוב שקראתי לאחרונה - "מיליון רסיסים קטנים". מומלץ 3> סרט טוב שראיתי לאחרונה - "המאזין הלילי". >: מפחיד~ סדרה טובה שראיתי לאחרונה - בוקורה גה איטה, אבל לא סיימתי את זה י-י; פרק 20. משהו טוב שקרה לי לאחרונה - . הכרתי הרבההרבה אנשים~ (...כשהייתי שיכורה, אבל בכל זאת 3:) בא/ה לקון? לא~ מפגש ישרא ._.; אם כן - למה מתחפש/ת? נונונו, יהיה לי קאסט עם גלצ'אן בפסח או בחופשהגדול XD;

NoriChan

New member
מתפקדת + שאלה חשובה בבקשה תענו ;; |

+
קודם כל השאלה: איפה אפשר להשיג את המנגה של אינויאשה?? מהסוף של הפרק האחרון של האנימה?? ואפשר גם לעשות מנוי למנגה? פשוט אני רוצה ממש לראות איך המנגה ולקרוא אותה... תודה מראש למי שיענה~!
מתפקדת~ שם: אלינור\אלינוס\אלינוסה\אלינוסק\נורי צ'אן\נוס גיל: עוד מעט 12 מיקום: כפר סבא צופה בשידורים החוזרים? ברור~ איך אפשר בלי הנוסטלגיה? קורא/ת את המנגה? עוד לא... אבל אני אקרא~! ספר טוב שקראתי לאחרונה - תלתלים מכושפים סרט טוב שראיתי לאחרונה - לא ממש זכור לי... סדרה טובה שראיתי לאחרונה - אינויאשה~ משהו טוב שקרה לי לאחרונה - ממתי קורה לי משהו טוב? >>;; בא/ה לקון? לא אם כן - למה מתחפש/ת? אני לא באה כוסאמק XD;

Pooki Chan

New member
../images/Emo6.gif

שם: יובל גיל: 12.5 מיקום: אי שם בסוף העולם שמאלה צופה בשידורים החוזרים? מידי פעם קורא/ת את המנגה? קראתי...אבל רק ווליום 1 ספר טוב שקראתי לאחרונה - לא קראתי ספר, אבל קראתי את מה שכתוב מאחורה על המרכך שיער סרט טוב שראיתי לאחרונה - .....אין... סדרה טובה שראיתי לאחרונה - עקרות בית נואשות, טירוף בבית משהו טוב שקרה לי לאחרונה - חזרתי הביתה בשלום בא/ה לקון? הייתי שם... אם כן - למה מתחפש/ת? ליובל!

למעלה