ה-ק-ט-ר-י-ם.

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member
ה-ק-ט-ר-י-ם.

ה-ק-ט-ר-י-ם.
ב"ה שימו לב במילה יש שש אותיות כמספר הקטרים המגיעם לכאן. כל תמונה שהיא לפה. פשוט מאוד , מחר בטח יפתחו שלושה ארבעה אשכולום עמוסי תמונות . לא חבל שהודועות על רמה ירדו? לכן, אני מבקש בכל לשון דל בקשה כל פיסת מידע או תמונה של הקטר ים הנ"ל, לשישור זה. תודה מראש לצלמים ובראשם אביתר מיודענו. בכל אופן, אם חישבנתי נכון , אז ש לרכבת ישראל ב80 קטרים. אז עכשיו יהיו לה כ 86 קטרים!!!!! וזה שיא!!!. אז בהצלחה ומזלט... הברית מילה בעוד 9 ימים... !!!
.... .

אביתר, באיזו שעה הם יהיו בתחנת

ה-ק-ט-ר-י-ם.
ב"ה שימו לב במילה יש שש אותיות כמספר הקטרים המגיעם לכאן. כל תמונה שהיא לפה. פשוט מאוד , מחר בטח יפתחו שלושה ארבעה אשכולום עמוסי תמונות . לא חבל שהודועות על רמה ירדו? לכן, אני מבקש בכל לשון דל בקשה כל פיסת מידע או תמונה של הקטר ים הנ"ל, לשישור זה. תודה מראש לצלמים ובראשם אביתר מיודענו. בכל אופן, אם חישבנתי נכון , אז ש לרכבת ישראל ב80 קטרים. אז עכשיו יהיו לה כ 86 קטרים!!!!! וזה שיא!!!. אז בהצלחה ומזלט... הברית מילה בעוד 9 ימים... !!!
.... .
אביתר, באיזו שעה הם יהיו בתחנת
תל-אביב הצפון, הלא היא בני-ברק (או ר"ג) ?

55מוטי

New member
אז היום זהו "יום הקטרים" ?

ה-ק-ט-ר-י-ם.
.... .
אז היום זהו "יום הקטרים" ?
יופי לכל אוהבי הרכבות. אשמח לראות את התמונות שתצלמו. שיהיה לכם יום יפה.

suprman1

New member
שימו ../images/Emo23.gif לעדכון האחרון

ה-ק-ט-ר-י-ם.
.... .
שימו
לעדכון האחרון
אניית הקטרים-ARION, נכנסה לנמל אשדוד היום בשעה 4:48AM ונקשרה למינגש מס' 503 בשעה 6:45AM. בתהליך הפריקה משתתף צוות אחד בלבד של עובדי הנמל-כנראה בגלל שהפריקה מתבצעת ע"י מנופי אבי ולא מנופים של הנמל. ברגע שיהיו עדכונים נוספים מהשטח, אעדכן אתכם פה. יום נעים ומקווה שנתפוס תמונות יפות

aas111

New member
אשמח לשמוע על התקדמו../images/Emo24.gifת

שימו
לעדכון האחרון
אניית הקטרים-ARION, נכנסה לנמל אשדוד היום בשעה 4:48AM ונקשרה למינגש מס' 503 בשעה 6:45AM. בתהליך הפריקה משתתף צוות אחד בלבד של עובדי הנמל-כנראה בגלל שהפריקה מתבצעת ע"י מנופי אבי ולא מנופים של הנמל. ברגע שיהיו עדכונים נוספים מהשטח, אעדכן אתכם פה. יום נעים ומקווה שנתפוס תמונות יפות
אשמח לשמוע על התקדמו
ת

suprman1

New member
ועדכון נוסף מהשטח

שימו
לעדכון האחרון
ועדכון נוסף מהשטח
דיברתי כרגע עם הד"ר, קטר מס' 756 כבר נמצא על הרציף. נכון לשעה זו הספיקו לפרוק מהאניה רק קטר אחד.

ישראל ב

New member
בקצב הזה של הפריקה

ועדכון נוסף מהשטח
דיברתי כרגע עם הד"ר, קטר מס' 756 כבר נמצא על הרציף. נכון לשעה זו הספיקו לפרוק מהאניה רק קטר אחד.
בקצב הזה של הפריקה
יסיימו בכלל היום לפרוק את כל 6 הקטרים ? זה נראה לי נורא נורא לאט !

suprman1

New member
יסיימו לפרוק היום בודאות

בקצב הזה של הפריקה
יסיימו בכלל היום לפרוק את כל 6 הקטרים ? זה נראה לי נורא נורא לאט !
יסיימו לפרוק היום בודאות
כי האניה חייבת לעזוב מחר את נמל אשדוד חזרה לספרד. אני רק מקווה שהרכבת תעבור באיזור שלי בשעות האור, כי אם זה יהיה אחרי 17:00 כבר לא אוכל לצלם בגלל החשיכה(אין לי ציוד מתאים).

ישראל ב

New member
יהיה חבל מאוד

יסיימו לפרוק היום בודאות
כי האניה חייבת לעזוב מחר את נמל אשדוד חזרה לספרד. אני רק מקווה שהרכבת תעבור באיזור שלי בשעות האור, כי אם זה יהיה אחרי 17:00 כבר לא אוכל לצלם בגלל החשיכה(אין לי ציוד מתאים).
יהיה חבל מאוד
אם המסע יהיה בשעות החשיכה ואי אפשר יהיה לצלם את המאורע החשוב הזה!

ה דרומי

New member
כביש מספר אחת אוטובוס עולה באש

ה-ק-ט-ר-י-ם.
.... .
כביש מספר אחת אוטובוס עולה באש
נצל"ש והקישור מצורף

מצב
הנושא נעול.
למעלה