ולדעתו של..

דיברגנט חדש

Well-known member
ככה זה כשאתה חושב מהתחת ולא מהראש..
הוא, דווקא, כן חושב מהראש ויודע שזה מה שקהל בוחריו היו רוצים לשמוע וכראיה, הוא ראה, איך האבודה שהייתה במצב של התרסקות טוטאלית, כיום עם צפי עפ"י הסקרים ל-7 מנדטים בזכות המחבלת מחמד שצורפה למפלגה, אז הוא חושב שבזכות ההתבטאות שלו, שרץ תעבור את % החסימה ותגיע לפחות לאותו מס' מנדטים שיש לה עכשיו.

Harrington

Well-known member
מנהל
דעה אופיינית למפלגה זו. תחילה גם אני רציתי להשיב שזה בס"ה קמפיין ונסיון להחזיר מצביעים. אבל במחשבה שניה, אני לא רואה סתירה מיוחדת בין דברים אלו לעמדותיה הישנות והמוכרות של מפלגה זו.

משתפרת1

Well-known member
דעה אופיינית למפלגה זו. תחילה גם אני רציתי להשיב שזה בס"ה קמפיין ונסיון להחזיר מצביעים. אבל במחשבה שניה, אני לא רואה סתירה מיוחדת בין דברים אלו לעמדותיה הישנות והמוכרות של מפלגה זו.
אכן כך.
וזה בדיוק מה שמרחיק ממנה את הבוחרים.
המפלגה הזו מנופפת בדגל המדיני ברוח מה שאמר הורוביץ, ובדגל החברתי. לגישה החברתית שלהם אפשר עוד איכשהו להתחבר, אך הגישה המדינית שלהם דוחה רבים.

Harrington

Well-known member
מנהל
אכן כך.
וזה בדיוק מה שמרחיק ממנה את הבוחרים.
המפלגה הזו מנופפת בדגל המדיני ברוח מה שאמר הורוביץ, ובדגל החברתי. לגישה החברתית שלהם אפשר עוד איכשהו להתחבר, אך הגישה המדינית שלהם דוחה רבים.
ובכל זאת אם נתעלם לרגע מהסקרים האחרונים, יש למפלגה הזאת בסיס מצביעים קבוע ועקבי. מאחר ואנו מסכימים שהדעה שהורוביץ הביע אינה חריגה למפלגה הזאת ולעמדותיה ההיסטוריות, מסתבר שיש קונים למה שהיא מוכרת.

משתפרת1

Well-known member
ובכל זאת אם נתעלם לרגע מהסקרים האחרונים, יש למפלגה הזאת בסיס מצביעים קבוע ועקבי. מאחר ואנו מסכימים שהדעה שהורוביץ הביע אינה חריגה למפלגה הזאת ולעמדותיה ההיסטוריות, מסתבר שיש קונים למה שהיא מוכרת.
ומסתבר שהם הולכים ופוחתים

למעלה