זה יגמר מתישהו?

malikago

New member
זה יגמר מתישהו?

כאילו ברצינות, זה הולך להגמר או שככה החיים יהיו מעכשיו והלאה?
אני משתגעת!!!!!!!!!
הרי ברור שזה במילא עד הסיבוב הבא, אבל מתי יהיה שקט לפחות עכשיו?
אני רוצה ללכת ברחוב כמו בן אדם!!!!

ולריו

New member
אז מה בדיוק אמרת? שאנחנו אשמים שלא מצאנו

פתרון מדיני? ומה עם הרוצחים שנגדינו?

לא. אז לא קראת אותי נכון

אני מגנה את ההתנהגות של ישראל בדיוק כמו את זו של החמאס.
טרור לא יכול להפתר בטרור. ולכן הכניסה של צהל לעזה, התקיפה מהאויר אלו דברים מאד מגונים בעייני.
זה שווה להתנהגות של החמאס. זה טרור ורצח וזה טרור ורצח.

ולריו

New member
אהה... אם כך תרשי לי לומר לך שאני מכבד את

זכותך לחשוב ככה, אבל אני מאד לא מסכים איתך

אני מגנה באופן הקשה ביותר את פעילות הטרור של החמאס החל מחטיפה ורציחת 3 הנערים ועד לתחילת שיגור טילים על מדינת ישראל. ישראל לא נכנסה לעזה ולא התחילה לתקוף את עזה ככה סתם בגלל שהתחשק לה. צבא הגנה לישראל תוקף את עזה במטרה להגן על תושבי המדינה היהודית, אותה מדינה שהגוף הטירוריסטי הזה מצהיר שבכוונתו לרצוח בו את כולם (כולל אותך ואת משפחתך) ולהכחיד את המדינה מעל פני הקרקע. אבל אם את חשובת על פי דרכך - יבושם לך. יש לנו דעות קצת שונות.

simi424

New member
קצת מעוות

זה לא יגמר עד שלחמאס לא תהיה ברירה אלא "להיכנע" להסכם הפסקת אש גרוע מבחינתו, ואנחנו ממש בכיוון לזה, אם הבנתי נכון.
חמאס זה לא מדינה, עם כל הכבוד, אלא טרוריסטים. וטרוריסטים מנצחים בזירת הקרב

ולריו

New member
אסור להענות לדרישת החמאס להפסקת אש. יש

לחסל אותם או שכולם יברחו ויעברו את הגבול למצרים. אין להשאיר שריד אחד מהם ברצועת עזה

צריך

תגיד לי רגע, למה לא מסתכלים לרגע שעכשיו אמא איבדה את הילד שלה, ילד חזר הביתה וראה את אמא שלו מתה מישהו רואה את כל המשפחה שלו מתים - למה להם מגיע למות? לאלה שלא עשו שום דבר למעט להיוולד למציאות איומה?
צריך לקבל את התנאים להפסקת אש. כי גם בעזה ושדרות ילדותים רוצותים לחיות. תלמד קצת את ערך החיים....

די לרצח - סרבו.

aaa123

Member
לא מגיע לילדים בעזה למות אבל הפסקת אש

לא תוביל לפחות הרג בטווח הארוך.

ולריו

New member
כאמור, אני לא מסכים איתך, וכן אני מצטרף

לקריאתך די לרצח, רק שאת קריאתך זו תפני לטרוריסטים המסולמים שרצחו 3 צעירים סתם בגלל טירוף ואמונה בצדקת דרכם, ולמוסלמים המטורפים שהחלו בירי טילים לכיוון ישראל במטרה לרצוח יהודים. ישראל לא החלה בתהליכי לחימה כנגד עה, ההפך הוא הנכון הם החלו בירי בניסיון לרצוח אותך אישית ואת משפחתך. והיה ונעצור עכשיו ונסכים לכל רישה שלהם, מי מבטיח לך שהם לא יצטידו מחדש ועוד שנה יחזרו על הירי בצורה מסיבית יותר? תזכרי, צה"ל (צבא הגנה לישראל) לא תוקף במטרה להרוג מתוך תפיסה אידיאולגית דתית אלא מבצע פעולות במטרה להגן על מדינת ישראל ותושביה, תפני את קריאתך לרוצחים המוסלמים

Harrington

Well-known member
מנהל
אם ישראל תשכיל לשם שינוי ללכת עד הסוף

ולא ליפול בפח ה'נדבר על זה ונוציא מהם הבטחות', זה ייגמר מתישהו.

אם לא, יהיה עוד סיבוב אי-שם בשנים הבאות.

למעלה