זה פעיל?? בדיוק חשבתי איך אין פורום איביי

geru

New member
ישנן עמלות...

הבנקים שלנו גובים 5 שקלים נוספים הבנקים בארה"ב גובים 1.2% עד %5 מינימום 1.25$ בבנק שלי (ולא ETRADEׂ) המגבלה היחידה למשיכה מהבנקט בארץ היא : 1000 ש"ח משיכה ליום.

ACE OF SPADES

New member
אבל אנחנו מדברים על עמלות ETRADE

ומעולם לא ראיתי את האחוזים האלה שאתה מדבר עליהם באי טרייד. ואני יודע בוודאות שאפשר למשוך אפילו 1000 דולר ליום ולא רק 1000 שקל.

ACE OF SPADES

New member
לא מדוייק , ניתן גם למשוך 1000$

במשיכה אחת. אם המשיכה היא בדולרים , בשקלים אני לא יודע. אבל בכספומט שיש בתוכו דולרים ניתן גם למשוך 1000$ במשיכה אחת.

ACE OF SPADES

New member
תתפלאי , כמעט כל כספומט של בנק

לאומי נותן אופציה של משיכה בדולרים. ויש לבנק לאומי גם כספומטים של יורו אלה כספומטים מיוחדים , הכספומטים של הדולרים הם אותם כספומטים של מטבע ישראלי , כתוב על הכספומט : "כספומט מטבע חוץ"

ACE OF SPADES

New member
חשוב רק לציין :

שיכל להיות כתוב כספומט מטבע חוץ אבל כאשר תכניסי את הכרטיס ואת הקוד לא תהיה לך אופציה של משיכה בדולרים , אם לא תהיה לך אופציה זה בגלל שרוקנו את הכספומט מהדולרים
, והבנק צריך למלא שוב.

taltal0n

New member
איפה ראית את העמלה הזו של ה- 5 ש"ח ../images/Emo35.gif

ראית בתדפיס או שאמרו לך בבנק ? איזה בנק אתה ?

גוזי2

New member
יש לי בעיה אני מחקה חודש ושבוע ל

תשובה מ= etrade בנק מה עלי לעשות ? ןהאם זה נורמלי תודה .

ACE OF SPADES

New member
לפתיחת חשבון זה אפילו יותר מסביר,

יש אנשים שמחכים גם 3 שבועות עד חודש.

geru

New member
המשיכה היא....

בבנקים ישראלים, (כל בנק גובה היום 5 ש"ח מלקוח שאינו לקוח הבנק). ישנה עמלת משיכה בכל בנק אמריקאי אם המשיכה לא נעשתה בכספומטים שלהם/ או כספומטים שלבנקי האינטרנט יש הסכם עימם. בבנקים בהם יש כספומט מטבע חוץ ניתן עד $1000 (אך לא בכל הערים יש כספומטי מט"ח).

taltal0n

New member
אתה מדבר על עמלה רגילה !

אני חשבתי שהכוונה למקרה שאני מושך כסף עם הכרטיס של ETrade ! חשבתי שיש עמלה נוספת , כמו משיכה בחו"ל ששודדים אותך . בכל מקרה, אתה יודע אם יש תוספת עמלה על משיכה עם הכרטיס של etrade בכספומט בארץ ?

datu

New member
לא חייבים לשלם סתם על משיכה...

בלי קשר כ"כ לנושא המרכזי, עדיף למשוך כסף מזומן תמיד מהבנק שלך (בכספומט), מבנק אחר זה כ5- ש"ח פלוס, למי שלא שם לב. בכללי זה לא עולה (עד 4 משיכות, בבנק מסוים לפחות), או 1 ש"ח פלוס. (ודין פרוטה כדין מאה).

גוזי2

New member
ACE OF SPADES נראה לי ששלחתי ל ETRADE USA

אז מה זה סתם לחינם ? או שיש לי סיכוי ב ETRADE USA שפתח לי חשבון ב USA .

ACE OF SPADES

New member
אם כבר שלחת אז נשאר לך רק להמתין

ולראות מה יצא מזה. לא יודע מה יקרה , אבל כבר שמעתי על אנשים ששלחו ל-USA ולא קיבלו אישור לפתיחת חשבון.

למעלה