זוגיות היא לא ערך עליון. אמת כן

t o t a l

New member
זוגיות היא לא ערך עליון. אמת כן

זוגיות היא לא ערך עליון. אהבה ואמת כן הולך לעשות מעשה רקע מתגרש. שישה חודשים מחוץ לבית. כבר קצת יותר. בהתחלה טעיתי. חשבתי שאם רק אמצע את האחת. את זאת שהיא גם יפה וגם חכמה וגם רגישה וגם יודעת להכיל ויודעת לתת ויודעת לקבל וגם.... זיון של החים.... אם רק אכיר אותה, אם היא תהיה שלי... אז...אז אהיה מאושר, ואהיה שלם ואהיה מלא ותבוא מנוחה לגואל ועם ישראל חיי. פחחחחחחחחח איזה אושר ואיזה נעליים. מה בכלל חשבתי לעצמי אז. טיפש שכמוני. אחרי תקופת התפרעות קטנה הכרתי את הראשונה. ענקית מהחים. כל מה שייחלתי לו כל חיי. שבועיים שלוש עברו ולא הייתי שם. ואת באה השניה. עוד יותר מקסימה. יפה כמו מלאך. פרח טהור מלבלב. עיניים של חלום. הופססס התחפפתי. והשלישית.... היא בכלל...חבל על הזמן.... כל מה שתרצו.... אפילו לבכות מאושר ידענו ביחד. והיא היא נוסף לכל המעלות הייתה בריאה. שלמה. מלאה. מנוסה. מלכת הגרושות. היה טוב. היה שלם. היה מלא...ממש ממש כך היה למשך ארבע שבועות שלמים... ואופס אני כבר לא שם. בועט. בורח. נס על נפשי. לזכותכם יאמר שכולכם אמרתם לי את האמת. אמרתם לי אתה לא מוכן. אמרתם לי אתה לא בשל. אמרתם לי קח את הזמן שלך. אמרתם לי שזה יבוא. היום אני יודע שצדקתם. אני לא בשל. אבל אני לא בטוח שאתם לא טועים לגבי עניין הזמן. נדמה לי לפעמים שזה כבר לעולם לא יבוא. מסקנות ביניים כן כן כך נדמה לי. פתאום אני מבין מבין מבין מבין. מבין שזוגיות עבורי...היא בכלל לא ערך עליון. זוגיות נדמה לי...היא בכלל לא בשבילי. לא עכשיו ולא לעולם. אבל אהבה....אוף כמה שאני אוהב. אוהב כמו הרוח. אוהב כמו האש. אוהב בכל ליבי בכל נפשי. אוהב נשים. לא מסוגל לקשר משמעותי. אז מה לעשות? כן כן יודע. יש גם נשים שמחפשות רק סקס. שמעתי את זה. בכנות.... לא מעניין. אפילו אני שלא מסוגל לקשר. אפילו אני... לא מעוניין ברק סקס. וואלה....כמו שכבר אמרתי..... עדיף לעשות ביד. אני רוצה אהבה. רוצה ריגושים. רוצה בומים וקליקים ואובדן עשתונות. רוצה כיבוש וכן .... כמובן .... רוצה גם סקס. רוצה מערכות יחסים. באמת שרוצה. רוצה רוצה רוצה... עד שמפסיק לרצות. ההתלבטות ועכשיו.... הכרתי אותה. והיא מדהימה והיא שקופה והיא חכמה בטרוף והיא מצליחה ורגישה וחמה ואוהבת ושורפת את העיר אבל היום אני יותר חכם. ואני.... אני לא רוצה יותר להטעות. לא אותי ולא אותה. כי אני יודע עכשיו שלמרות כל האנדרנלין וכל ההתרגשות וכל הטררם. היום אחרי כמה מקרים דומים.... היום אני כבר יודע שמה שאני מרגיש... על כל העוצמות....זה הכל פיקציה. והכל יתהפך עוד כמה שבועות. ולא חשוב כמה אני מסתובב עכשיו עם הראש בעננים. ולא חשוב כמה SMS ים יזרמו כל יום. וכמה נלך לישון בשעות הקטנות של הלילה וכמה בירות וודקות יזרמו... וכמה מבטים ודברי חוכמה ונוזלים יוחלפו.... היום אני כבר יודע שזה זמני. שזה ככל הנראה לא זה. שאני לא בשל ושאני לא מוכן. ומכוון שאני יודע את זה. אני מתלבט... מה לעשות עם הידיעה. מחד חושב לעצמי... אולי איתה זה לא יקרה. אולי היא זאת היא. אולי על היום ברחתי כי... הן לא היו בשבילי. אולי הן לא היו האחת. לא רוצה לוותר עליה. היא כזאת אחלה. ומאידך... מאידך ... אני חושב ש... לא רוצה להטעות. לא רוצה לרמות. לא רוצה לגנוב. רוצה שהיא תדע הכל מראש. שלא תתאכזב אם וכאשר זה יקרה. שהיא... היא תוכל להחליט אם היא רוצה להיות איתי כאן ועכשיו. לקחת איתי סיבוב בגלגל הענק של החים, או... או האם היא מוותרת ונוטשת. חייב לתת לה להחליט. המעשה כן כן. אספר לה הכל. שתדע את האמת. ושתקבל את ההחלטות שלה. כך אני בוחר לעשות. כי כי כי האמת... תמיד מנצחת.

Miss פטל

New member
וואו..אתה כותב בצורה מקסימה!

יש לך כישרון ענק בכתיבה!
קראתי והרגשתי שאני מדפדפת דפים בספר..
ולתוכן- אני חושבת שאתה לא זקוק לתגובה, כלומר, מה שכתבת נראה מאוד שלם, שאתה שלם עם עצמך ועם ההחלטות שלך

ענתי 10

New member
תשמע, כשהתחלתי לקרוא את מה שכתבת

מאוד כעסתי. חשבתי (ועדיין חושבת) שאתה אחד מאלה שפוחדים להסתכל לאמת לתוך העיניים, אחד שמשלה בחורות, כובש אותן ואז זורק אותן כי זה כבר פשוט לא מעניין, ואתה כבר בדרך לכיבוש הבא. אבל כשהמשכתי לקרוא משהו מהכתיבה שלך חדר לי ללב. אם בהתחלה חשבתי שאתה בן 20+ ולא יודע מהחיים שלך, לקראת סוף הקריאה גיבשתי דעה אחרת, וכשראיתי את הכרטיס האישי הסתבר שצדקתי. ברור שמדובר במישהו מבוגר, בשל, חכם ואינטליגנטי, אדם שיודע מה הטעויות שלו, עומד מולם ומתמודד איתם. לכן אתה לא זקוק ליעוץ או תגובה. אתה יודע מה נכון לעשות עם אותה בחורה.

מאוהב באהבה ../images/Emo23.gif

מאוהב בחופש הבחירה, מאוהב במין הנשי, מאוהב ברגע, מאוהב בספונטניות... להמשיך? טוב לך? טוב מאוד. כל עוד אינך פוגע ברגשות בת זוגך. ואתה לא. אז הכל בסדר. ובוא תכתוב לנו עוד שנה/שנתיים/שלוש, יש לי תחושה שהמילים יהיו קצת אחרות. (ואולי אני רוצה להאמין בזה? שאי אפשר לרקוד על כל החתונות?)

מזכיר לי

חבר ועמית של בן זוגי לעבודה שתפרע ולא רק שהתפרע, היה עם יותר מאחת בו זמנית ולפתע, הגיעה האחת שהוא נמצא עימה מזה כמה חודשים לא יוצא עם אחרות במקביל וזה הקשר הארוך שלו מאז האקסית המיתולוגית (לא היה נשוי) מסקנה, זה פשוט יקרה. אם אתה רוצה לספר לה על הרקורד שלך עם בחורות, בבקשה. רוצה לתת לה את ההחלטה, בבקשה. אבל..אבל..אבל...אולי היא תחליט לקום וללכת ודווקא אותה לא תנטוש?

ענתי 10

New member
ומה אם הוא כן ינטוש? והיא כבר תקשר

אליו ותפתח רגשות? גם ככה לדעתי הוא פגע בהרבה נשים, ולפי דבריו בנשים מדהימות שזה ממש לא מגיע להן. לדעתי אם היא (או מישהי אחרת) תעזוב אותו אז דווקא כלפיה הוא יקשר וירצה בקשר יותר משמעותי, כי כידוע תמיד רוצים את מה שאי אפשר להשיג (והוא בדיוק טיפוס כזה). שיספר לה, שלא ישלה אותה. אם הגורל שלהם להיות ביחד, אם היא באמת אוהבת אותו ורוצה להיות איתו היא לא תעזוב.

כוונת תחילה

גם מי שרוצה בקשר רציני לא יכול להבטיח לבן הזוג שזה מה שיקרה בסוף. אבל הבחור מתחיל מראש מערכת יחסים בלי רצון לרצינות. וכאן לדעתי יש חובת גילוי נאות.

לדעתי הוא מחפש ריגושים, התלהבויות

מידיות. הוא נהנה מהכיבושים. אולי זה נותן לו הרגשה של גיבור כי יש לו עוד "כיבוש" ועוד "כיבוש" ואנחנו יודעים שגברים אוהבים לכבוש. לדעתי אפשר לבחון במקרה זה חוסר בשלות (שלא לומר חוסר בגרות, ילדותיות), בעיות רגשיות (אני נזהרת לא לכתוב נכות רגשית) כי אינו מסוגל להתקשר ולהיות נאמן הוא לא בונה מערכות מעמיקות מעבר לזיונים וריגושים רגעיים סיפוקים גופניים מידיים. הוא כל הזמן מרגיש שיפסיד משהו אם ישאר עם אחת. כל הזמן מחפש את הריגוש הבא . להוכיח לעצמו שהוא עוד שווה "בשוק". הוא פרוד. אנחנו לא יודעים אם יש לו ילדים. אם כן האם זנח את ילדיו למען ריגושיו???

t o t a l

New member
תודה לך

יש לי שני ילדים. אני חי בשבילהם. לא. לא זנחתי אותם. לגבי היתר.... הייתי מעדיף אם היית מתנסחת אחרת. אבל.... וואלה. אולי את צודקת.

נירה63

New member
total ערב טוב לך.

קראתי פעם ועוד פעם, ליבי התכווץ פעם ועוד פעם...אני בהחלט יכולה להבין את מה שאתה כותב, עניינית בטח שכן, רגשית קצת קשה לי. הייתי במערכת יחסים כזו, רק מהצד השני, עם איש מקסים, כמו שרציתי בול ממש בול והוא אמר והיה מאוד כן והגון וישא ...ואני כל הזמן חשבתי או רציתי לקוות שעם הזמן, כשיראה שבעצם הכל נהדר לנו ביחד, יבין שזו אהבה אמיתית, אלא שהוא לא בנוי היה לזוגיות, בדיוק כפי שאתה כותב כאן, אני יכולה לומר לך , מהצד השני...זה איום ונורא...תחושה קשה לאללה...אבל אם תמצא אישה שתסכים "למשחק הזה שלך"....ותוכל להיות בתוך מערכת יחסים שכזו אזי הרווחת....אני לא בטוחה שניתן כך לחיות הרבהזמן... כולנו זקוקוים לאהבה ולזוגיות ולעקביות ובעיקר ליציבות...

אבל תגיד, זה לא היה קצת צפוי? ../images/Emo13.gif

הרי אתה כותב בפורום זוגיות. פורום שהמטרה שלו יצירת ושמירת זוגיות טובה. ומה שאתה תיארת יכול להיות כל מיני דברים, אבל בטח לא זוגיות...

גבר ואישה - מערכת יחסית ../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

אענה בדרכי שלי..שיש משפט שכזה אודות מערכת יחסים האישה מחפשת בדרך כלל מערכת והגבר מחפש בדרך כלל יחסים.. אמירה זו נכונה מאד לטעמי מאחר ומייצגת את מרבית ההתנהגויות של הגברים..רגע נשים ..גם אתן לצערי הרב ניחנתן בתכונה מגונה זו.. אז מניסיוני פגשתי כאלו וגם כאלו..אבל הרוב יש לציין רוצות קשר רציני.. וכגבר גרוש..יקירי טוטל..אם לא ברור לך שאתה שם לא רק בשביל כיבוש או ריגוש עלוב וזול שרק מרוקן אותך אז פשוט אל תשלה את הנשים שעימך.. ואם הן מספיק פתיות אז שיבושם לך.. אבל זכור זה עלול לחזור לך כבומרנג כאשר תפגוש מישהי שתעשה ממל פורפרה כהגדרתי ותזעזע את עולמך.. באיזהשוא שלב תבין שכל הכיבוש הריגוש הכל הבל הבלים אין כמו זוגיות יציבה קשר של אהבה ממקום של בחירה..ואני הייתי במקום שלך וכבשתי וריגשתי והתרגשתי ושוב כבשתי מי כמוני יודע כמה קל זה הדבר.. כעת ממקום של שלווה נינוחות שקשה מאד לקעקע אותה אומר לך ידיד עצה הרים ראשך...מצא לך אישה ובנך לך בית של אהבה.. אל תבזבז עוד ימים חודשים ושנים... מחזיר.. גבר שיודע לעצור את הזמן..בהזדמנות אביא לכן את "משל הזמן"...

ואוו אתה צריך לדבר עם החבר שלי |חיב

לשעבר ....אני כתבתי בפורום (מה גברים רוצים) את הבעיה שלי איתו . ואתה ממש קלעת בנקודות הכאובות שלי איתו ..כי הוא חושב שאני יקבל את השטויות שלו לנצח ...אבל אני רק מקווה שמישהי אחרת תחזיר לו ....חחחח אתה גדולללללל.

למעלה