זיקוקים לכבוד השנה החדשה

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אם זה נכון שהצבא בעמדה שהם לא יצליחו בשום שלב לעצור את הירי לחלוטין, המשמעות היא שהם ויתרו על כיבוש מלא של הרצועה והשמדת יכולותיו המבצעיות של האויב.​
כנראה נשלחו חיילים לחגוג את השנה החדשה, והנאצים החלטו להזכיר שהם קיימים.

*הודעת עיריית נס ציונה, יום שני, 1.1.2024 שעה 00:18*

לפני זמן קצר אזעקה בנס ציונה.

ללא נפילות בשטח העיר. רסיסים במספר נקודות בעיר. שיטור ופיקוח מטפלים ומסלקים מפגעים ושומרים על הסדר והביטחון.

במידה ונתקלתם ברסיסים, דווחו מיידית למוקד 106 הזמין עבורכם 24/7.

*דוברות עיריית נס ציונה*

הישארו מעודכנים, הצטרפו לווטסאפ של עיריית נס ציונה-

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אם זה נכון שהצבא בעמדה שהם לא יצליחו בשום שלב לעצור את הירי לחלוטין, המשמעות היא שהם ויתרו על כיבוש מלא של הרצועה והשמדת יכולותיו המבצעיות של האויב.​
כנראה נשלחו חיילים לחגוג את השנה החדשה, והנאצים החלטו להזכיר שהם קיימים.

*הודעת עיריית נס ציונה, יום שני, 1.1.2024 שעה 00:18*

לפני זמן קצר אזעקה בנס ציונה.

ללא נפילות בשטח העיר. רסיסים במספר נקודות בעיר. שיטור ופיקוח מטפלים ומסלקים מפגעים ושומרים על הסדר והביטחון.

במידה ונתקלתם ברסיסים, דווחו מיידית למוקד 106 הזמין עבורכם 24/7.

*דוברות עיריית נס ציונה*

הישארו מעודכנים, הצטרפו לווטסאפ של עיריית נס ציונה-
זה היה שקוף שהם ייעשו את זה כפי שעשו זאת בכריסמס בארה"ב כשחסמו כבישים.​
אכן היה שקוף.

בישראל מתחשבים בישנים
לא במיוחד...
זוכרת את "הלילות המותרים ברעש" או איך שלא קוראים להם?

מחיפוש בגוגל: ישנם ימים ספציפיים בהם מותר להקים רעש לכל אורך הלילה, ללא הגבלה: ערב יום העצמאות, יום ירושלים, ערב ל"ג בעומר, ערב פורים, ערב המימונה, וראש השנה האזרחית

בתור מישהי שעובדת ביום למחרת כל הימים האלה וקמה מוקדם בבוקר, אני לא מרגישה שמתחשבים כל כך בישנים...
גם זה שמותר להרעיש בשישי עד חצות ולא עד 23:00 זה נורא כי לפעמים אני בכוננות בעבודה בשבת וגם קמה מוקדם.

יש המון אנשים כמוני שעובדים בחגים ובשבתות (רופאים למשל) וזה נורא שאנחנו צריכים לסבול כדי שאחרים יוכלו לערוך מסיבת קריוקי בבית לאורך כל הלילה.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל

זיקוקים זה דבר יפה, ציפיתי לראות צילום של הזיקוקים בשרשור, אך מתוכן בשרשור ברור שהכוונה לטילים ששיגר החמאס...

זיקוקים יפים ניראו בערב עצמאות בשעה22.00, בישראל מתחשבים בישנים
.
לא במיוחד...

מחיפוש בגוגל: ישנם ימים ספציפיים בהם מותר להקים רעש לכל אורך הלילה, ללא הגבלה: ערב יום העצמאות, יום ירושלים, ערב ל"ג בעומר, ערב פורים, ערב המימונה, וראש השנה האזרחית

בתור מישהי שעובדת ביום למחרת כל הימים האלה וקמה מוקדם בבוקר, אני לא מרגישה שמתחשבים כל כך בישנים...
גם זה שמותר להרעיש בשישי עד חצות ולא עד 23:00 זה נורא כי לפעמים אני בכוננות בעבודה בשבת וגם קמה מוקדם.

יש המון אנשים כמוני שעובדים בחגים ובשבתות (רופאים למשל) וזה נורא שאנחנו צריכים לסבול כדי שאחרים יוכלו לערוך מסיבת קריוקי בבית לאורך כל הלילה.
בעירי מקימים אירועין רעשנים באיצטדיון כדורגל הנמצא הרחק מביתי התושבים.

מצאת פתרון מעולה.
זה פתרון של אין ברירה כי אני רוצה/צריכה לישון ואנשים מסוימים בחסות המדינה שמים פס על זה :confused:
אני שונאת לישון עם מזגן, זה עושה לי מיגרנות. אני חייבת אוויר. גם בקיץ אני מעדיפה להשאיר קצת חלון פתוח ולהפעיל מאוורר מאשר מזגן וחלון סגור.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
התמזל מזלך... אצלי אלו הדיירים בבתים ליד.

קניתי אטמי אוזניים איכותיים, וכל פעם אני סוגרת תריסים וחלונות, ומפעילה מזגן.
מצאת פתרון מעולה.
זה פתרון של אין ברירה כי אני רוצה/צריכה לישון ואנשים מסוימים בחסות המדינה שמים פס על זה :confused:
אני שונאת לישון עם מזגן, זה עושה לי מיגרנות. אני חייבת אוויר. גם בקיץ אני מעדיפה להשאיר קצת חלון פתוח ולהפעיל מאוורר מאשר מזגן וחלון סגור.
ברוכה הבאה למועדון.

פולגאר

Well-known member
לא במיוחד...

ולמה את לא מתרעמת על תפילות הערבים ב-4 בבוקר שעושים השכמה לכל הסובבים אותם?

משתפרת1

Well-known member
זיקוקים זה דבר יפה, ציפיתי לראות צילום של הזיקוקים בשרשור, אך מתוכן בשרשור ברור שהכוונה לטילים ששיגר החמאס...
אם הייתי יכולה להעלות סרטון היית יכול לראות את ההתחלה של ה"זיקוקים". זה התחיל רחוק, היירוטים הלכו והתקרבו דרומה, שמעתי את האזעקות ממרחק, תוך כמה שניות מישובים קרובים יותר ואז התחילה האזעקה אצלנו והפסקתי לצלם כדי להתמגן מפני רסיסי ירוט.

למעלה