חידון קליל לכבוד שבת קודש.....

אפי, האם הם צאצאי פולניה, כי זה

אופיני לפולנים להראות כמה טוב להם. מכל הטוב שעשית להם, זאת התודה, זאת מה שהם קלטו מכל הטיולים והאירוח היפה?!! פויה עליהם, הם לא ראויים לאדם נחמד ואציל כמוך. אל תיקח הכל ללב....................... נ. ב. חבל שלא שלחת להם את החבילה בחזרה, בתוספת בגדים שלך הישנים!!!

נֵנָה

New member
וואללה, רעיון מצוין אני בהחלט הייתי

עושה כך
זאת היתה הזדמנות בשבילי להיפטר מהבגדים הישנים שלי

אנפה2

New member
קניתי, קניתי, נסעתי ליבואן

ברחוב מטלון 21 בדרום תל אביב, קניתי לה 2 בובות, אחת ששותה בוכה , נושמת, עושה פיפי, ממש תינוקת חמודה, והשניה שלובדת בגד עם ריצרצ' ,כפתורים , תיק תקים, ושרוכי נעלים, וזה מלמד את הקטנים להתעסק עם הבגדים ולהתלבש.

לאנפה- ראשית נסיעה טובה ובטוחה

בת כמה הנכדה? בכל חנויות הבזר , בכל אופן בלךפת, יש היום בובות מדברות, והולכות ואומרות אמא ואבא אוהבת אותכם. גם אני שולחת לנכדה שלי בובות מכא. עשי סיור ברחוב ותמצאי שפע. בהצלחה.

אנפה2

New member
עוד תיסבלו אותי עד שאסע, רציתי

להגיד שכל הצעצועים היום מגיעים מסין, גם הבובות בארה"ב הם תוצרת סין, וכסבתא אני לא יכולה לבוא בידיים ריקות ולכן חלק מתנות אני קונה פה , ושם לוקחת אותם כמובן ל-"טוייס אר אס" וקונה להם כלבבם. הנכדה הנסיכה ה-ג'ואיש פרינסס בת שנתיים וחצי. וה-פארסט ג'ואיש פרזידנט בן 8, והסקנד ג'ואיש פרזידנט בן 4.5. שיהיו לי בריאים וחזקים, מדברים רק אנגלית. כלתי לא יודעת עברית, ולבני אין סבלנות לדבר איתם עברית.

אפי 7

New member
בוקר קרירררררר לכולם ../images/Emo6.gif../images/Emo186.gif

1) כתובה 2) קופץ על שתי חתונות - תפסת מרובה לא תפסת 3) מי שבישלה בערב שבת תאכל בשבת 4) שושבינה והלאה לא פייר נשאיר לעוד מישהו. שבת למרות שתהיה קרירה - נעימה אפי

אפי 7

New member
אופס - כבר התבלבלו השרשורים

פקחתי עיניי, פתחתי תריסיי הכנתי כוס קפה וסנדביצ'ון וכמובן לאכול אותו ליד המחשב. אללי, ההודעה הראשונה שאני קוראת העלתה באפי ריח נוראי שעלה לאוויר הריח לאחר כמה מילות צ'ולנט. רחמים. תנו לשתות כוס קפה בהנאה. טוב, זה נושא מאוד מתאים ליום חורפי וכל המכינה צ'ולנט טוב - בבקשה להשאיר לי בצד מנה. ו-odo - גם מצטרפת לשאר - אל חשש כל מילה שלך בסלע. יאללה, לקנות עיתון ולהכנס חזרה למיטה החמה. שבת מבורכת אפי

מנורה

New member
פתרון ../images/Emo132.gif

5) חופה 6) חמה(חמות) אני משאירה לאחרים כי אני לא יודעת

אנימו

New member
אפי-../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif מספר 3 - לא עבר. נסי

שנית

אנסה את כוחי: אז ככה:

1. חתונה 2. שתי ידיים שמאליות 3. מלכה 4. לא יודעת 5. סדין\חופה 6. חמות 7. 7 חתונות 8. עומד לי על קצה הלשון, לא מצליחה להיזכר כרגע

bimbo.

New member
מספר 7: שבע כלות לשבעה אחים...

האחרון זה קפקא???? את היתר תפסו לי

bimbo.

New member
ובכלל, אסור לעזוב אתכם לבד לכמה

שעות.... רק חזרתי, וכבר אני צריכה לשבור את ראשי עם חידות
למזלי תפסו לי את כולן כמעט
אנימו (וכל אחד), מאוד אשמח לעוד חידות

אנימו

New member