חייבת לפתוח שרשור נפרד, סליחה

יעל, אומר לך דברים לא קלים

יודעת שאמרתי לך אותם כמה פעמים. ועדיין מאמינה ומרגישה כך בבטחון כמעט גמור. יעל, את לא מפסיקה לרדת על עצמך. לרדת בלי רחמים וטיפה של קבלה והבנה איזה שהיא כלפי עצמך. לא מדברת אפילו על סליחה. בוא נאמר שבשורה התחתונה, אם שמים את הקלפים על השולחן. זו אינה המצה עם השוקולד (שזה לחלוטין לא סוף העולם) או שאר הטעימות שלפעמים את מספרת. את מלקה את עצמך. לא מקבלת את עצמך על כך שאינך עומדת בציפיות האישיות שלך. הרי בסה"כ תחושת האשמה שלך היא לא על משהו ברמה של עד כדי כך, שזה מוצדק. אלא זה שעל פי השיפוט שלך (!) "חטאת". לאן זה מוביל? קשה לך להתמודד עם הרגשות האלו כי את מבקשת שלמות. מוצאת שוב ושוב ביטוי כך או אחרת ל "ליקויים" ומאשימה וכועסת על עצמך. את בן אדם יעל. וכל מה שאת מרגישה הוא סובייקטיבי. דברים לא ישתנו עד.. שלא תהיי סלחנית לעצמך, סבלנית לדרך - תצליחי אם יהיה לך את אורך הנשימה שלא חלמת (הדרך הזו מלמדת אותנו דברים נוספים) את עושה מה שאת יכולה להגשמת המטרה שלך. ולפעמים כן, את חורגת כי אינך מורכבת מחלקים מכניים אלא גם נשמה. והדרך לוקחת ככל שלא רק הגוף דורש וזקוק לזמן שלואלא גם הנפש. לכן, עלייך לקבל ולהבין מה פירוש להיות בן אנוש. ולטהר את הלב מאותם קודים שנטעו בך אחרת על מה מצופה או נדרש ממך והיום הם מייסרים אותך כל כך. את תטלטלי כנראה עוד עם רגשותייך ותרגיש גרוע. אבל ככל שתתעקשי ותמשיכי בדרך הזאת, הנכונה. תזכי לראות את האור ילדה. שום דבר לא ניתן לנו במגש של כסף. אבל מהצד האחר הבטוח זה, שמהקושי צומחים. והתקווה רוקמת בסוף עור וגידים. נכון יעלוש, זה נשמע קל כביכול לומר, וקשה ליישם. אבל כמו שאמרתי תדבקי בדרך וקחי את הנשימה הכי ארוכה שקיימת. אין לך ברירה. אבל.. תגיעי. דליה

eeyore4u

New member
תפילה לקבלה עצמית

למרות שאני לא אדם מאמין זה יפה אנא תן לי יום אחד של החלמה, תן לי להתחבר אליך, בגוף, בנפש ובנשמה. תן לי רק להיום לשמוע את קולך, תן לראות את המסרים שמגיעים- כשאני בוחרת בדרכך. תן לי יום אחד של המנעות, תן לי יום אחד של התחברות ושל כנות. תן לי יום אחד של כניעה, של נכונות, תן לי יום אחד בלי הכחשה, עם מודעות. תן לי ארוחות מוכנות תמיד בזמן, תן לי להתחבר כל רגע, לעכשיו וכאן, תן לראות מה רצונך, כוונתך, תן לי אומץ להתמיד וללכת בדרכך. תן לי מה שאני צריכה ולאוו דוקא רוצה תן שדרכך תגרום לי להיות שמחה ומרוצה תן לי להרפות ולהסיר שליטה, תשחרר אותי מאגו, מביקורת, משפיטה. תן לי ללכת כל מרחק כדי להחלים, תזכיר לי בעיתות משבר את הצעדים והכלים, תשאיר אותי פה בתכנית גם אם ארצה לברוח, כי התוכנית הזו נותנת לי תקווה וים של כח. תלמד אותי, תדריך אותי, ותן להתפתח, תן לצעוד את הצעדים מבלי להתווכח תשמור על חבריי אותם אני כל-כך צריכה להרגיש שהחברותא לי- זו משפחה. תן לי התלהבות רק ליום אחד ותן לי לזכור שזה לא עובד לבד, תן בי את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם, ואת האומץ לשנות את מה שניתן, ותן לי אלי את החוכמה להמשיך ללכת תמיד בדרכך

yaeli4

New member
דליה, זה קשה לי. מה לעשות, קשה

לי לקבל שאני לא עומדת בציפיות של עצמי. אני צריכה הרבה עבודה עצמית. נכון, זו דרך ארוכה ואני מקבלת את זה שאני צריכה לעבוד על זה, ואני מודעת לזה ומנסה כל הזמן אבל זה לא קל. יש ימים שזה עובד ויש נפילות. תודה לאל שאני לא נשברת ומוותרת, כי אז הכול היה גרוע יותר, כמובן, אבל אני בהחלט לא מוותרת לעצמי בדרך הזו. תודה על כל מה שכתבת.

יעלוש

אני לפני כמה שנים עברתי תקופה קשה שחשבתי שאני מתה. כל כך קשה שהרגשתי שאני לא יכולה לנשום.. ולא סתם יוצא שאני שולחת אליך או לאחרים לפעמים הודעות, עם המסר הזה שכמה שקשה וקשה וקשהההה עוברים את זה. ועוד משתנים לטובה ומתחזקים במאה רמות ממה שהיה קודם. אז אין ברירה יעלי. איןן
אם לא היה קשה לא היית מתאמצת כדי לעבור את השינוי. כי בלי זה (הקושי) היית נשארת באותו מקום ולא היה מה שדוחף אותך. אבל דברי, דברי כל פעם כשאת מרגישה (או קודם אפילו) שהסאה הוגדשהה ואת כבר חייבת לזעוק כדי לקבל חיזוקים קאפישש??? שבת שלום, דליה

למעלה