חנוכה שמח

Digi Lista

New member
חנוכה שמח../images/Emo152.gif../images/Emo140.gif../images/Emo187.gif../images/Emo183.gif../images/Emo98.gif

החג הזה בדרך כלל מאוד משמח אותי,יש בו (ובמקביל גם בחג המולד שיחול בקרוב ברחבי העולם) המון שמחה,צבעוניות,מתיקות ואווירה מיוחדת שאין לדעתי בהרבה חגים, נדמה לי שיחד עם ראש השנה,יום העצמאות(למרות שהוא חג ציוני ולא חג כמו רוב החגים) ושבועות,חנוכה הוא מהחגים האהובים עליי,יש בו אנרגיות חמות,אוהבות ומחבקות (ולא,אומנם גם את פורים אפשר לתאר בחלק מההגדרות האלה אבל אישית אני ממש לא אוהבת את פורים),פשוט חג כיפי לדעתי. אז כמובן שיהיה לכולנו חג שמח
,
גילעד בפסיכומטרי יום ראשון
,
לגד לקראת סוף חנוכה ובעיקר המון אור,הנאה והנעה לכיוונים חיוביים
מה חוץ מיזה?... מצאתי לי עבודה בתשלום לחופש חנוכה,בשנים האחרונות עבדתי במסגרות קלאסיות של חינוך מיוחד ככה שעבדנו גם בחגים(מסגרות של קייטנה אבל עדיין עבודה) ופתאום קלטתי שהשנה אני אומנם בכיתת חינוך מיוחד אבל היא בבית ספר רגיל וזה אומר שהחופשות הם כמו בחינוך הרגיל,עם כמה שאני מאוד מאוד מתגעגעת לילדים מהשלוש שנים האחרונות (לצערי לא הצלחתי למלא מחדש את הלב שלי מבחינת עבודה כרגע) ולאווירה החמה עם הצוות (שא נדבר על הרבה ימי כיף בקייטנות עם מלא מאכלים שאין לי בבית ועוד הרבה ימים של בהייה בקירות כשהיחידה שזזה ומחפשת תעסוקה לילדים ובעיקר לעצמה זאת אני...) חשבתי שאם כבר חופש במקום אחד אני צריכה לעבוד במקום אחר (גם כי לא מתאים לי להפסיד כסף שאני זקוקה לו למימון לימודים בעיקר ולא מבחינת זה שאני אוהבת לעבוד ולא מסוגלת להתבטל לאורך זמן וככול שאני בחופש יותר ככה אני שוקעת במחשבות קשות ואני גם ככה מנסה נואשות להדחיק את החצי שנה האחרונה)...החיים כהרגלם פועלים בחוקים משלהם,התכוונתי להזכיר למקום מסויים שסיכמנו בספטמבר שאעבוד שם בחגים ובחופשים ולא הספקתי,כנראה שזה יצא יחסית לטובה....לפני שבועיים ליוויתי ילדה מהכיתה לבית ספר איפה שאחותה הקטנה לומדת כי במילא הייתי צריכה להיות בבית ספר השני לצורך העינוי הזה שנקרא "הסעת צהריים"(50 תלמידים באוטובוס,לצערי לא מאשרים לי להתפטר גם אחרי 9בקשות ולעזאזל אני לא רוצה את האחריות והטירוף הזה), בזמן שאני מחכה נתקלתי באישה שנראתה לי נחמדה אז העברנו את הזמן בדיבורים במשך קרוב לחצי שעה,תוך כדי גיליתי שהיא מנהלת מועדונית לילדים בגילאי א'-ד' באיזור ומחפשת דחוף עובדת לשבוע של חנוכה וחופשים אחרים (לא דיברנו על פרטי התשלום),מדובר על עבודה מ8:00-16:30 וממה שהתרשמתי יש לנו אנרגיות דומות ורעיונות זהים לעשייה עם הילדים(היא רוצה שהילדים לא ינוחו לרגע,לגמרי מתאים לי) ככה שיכול להיות בהחלט מדובר בחוויה חיובית וגם ביותר כסף ממה שיכולתי להרוויח במקום השני (אבל הוא דומה לבית ספר שעבדתי בו ואני נורא מתגעגעת לחבר'ה עם שיתוק מוחין-אלה הילדים שהכי כבשו אותי והעניקו לי המון פרופורציות),בואו נקווה שהרושם הראשוני נכון...יש לי גם פעילות חנוכה להרים של הקבוצה החדשה ב'בית הגלגלים' ביום רביעי אחרי הצהריים ובחמישי אם אחליט ללכת אז המסיבה הסניפית...הכנתי גם חוברות עבודה לתלמידים מסויימים בכיתה הנוכחית,סתם כי רציתי להשקיע בהם ורציתי שהם ישקיעו גם בחופש כדי לא לשכוח את החומרים של חלק מהשיעורים....יש לי עוד כמה תיכנונים ולשם שינוי לא רק עבודה וילדים אבל נראה מה יצא ובכלל נראה לי שאחרי האנטיביוטיקה שסיימתי לא מזמן חזרו לי שוב השיעולים אז אולי אני בכלל אישאר בבית הפעם ואנוח במידת האפשר(בפעם שעברה לפני בערך חודש הרופאה אמרה שאני חייבת חופש מחלה<לא לקחתי בסוף> וגילתה גם שאני עם פוטנציאל לאסתמה ועשו לי אנילציה בקופת חולים)...

remundo

New member
חנוכה זה לא חג,

לא מקריבים בו קרבן חגיגה. בהצלחה יוסקהההה!!!!!!!111 וזהו, הלכתי לתכנת. עמך הסליחה, אגיב בהקדם.תילדה.

Yuske

New member
תודה!! ../images/Emo24.gif ^_^

חג שמח לכולם!!! המבחן היה אתמול, וטוב שהיה ואני מקווה שאקבל ציון מספק... הוא לא היה כזה קשה אבל הוא היה קצת קשה כזה, חנוכה שמח! מקווה שתהנו בחג הזה, אני מתכוון לנוח ולהנות עכשיו ולחיות את החיים עד המשימה הבאה (עבודה\לימודים\מה שזה לא יהיה) חדשות אגב שלא יצא לי לספר עקב הפסיכומטרי יש לי אח קטן וחדש!!^__^ מאישתו של אבא שלי, הוא נולד ביום שני האחרון והיום זה יוצא הברית שלו, הוא כלכך חמוד אין לכם מושג כמה!!! (ואני לא אומר בגלל שזה האח הקטן שלי, אני אומר בגלל שהוא באמת חמודO.ם...באופן מפחיד, אפשר לבהות בו שעות (כמו שאני ודודה שלו\אחות של אישתו של אבא עשינו ביום שהוא הגיע הבייתה)) וזהו, חנוכה אמנם אחד החגים הפחות אהובים עליי, אבל שיהיה לכולם חג שמח!!^___^

OOOO0

New member
וואו, איזה יופי!../images/Emo49.gif

שמחה שהמבחן מאחוריך סוף סוף, מקווה שתזכה לציון שישקף את כל ההשקעה שלך בלימודים. חנוכה שמח לכולם!

StellarWind

New member
מזל טוב לגבי המבחן, וחג פירומנים שמח

מישהו חכם אמר פעם שאפשר לסכם כל חג יהודי בשלושה משפטים: הם ניסו להרוג אותנו, הם פישלו, יאללה אוכל! אני מצידי בשעה טובה ומוצלחת עליתי עוד רמה. 24 שנים על הפלנטה המעאפנה הזו ועדיין לא השתגעתי לגמרי - זה כבר סימן טוב... XD

OOOO0

New member
../images/Emo49.gif עד 120!

תמשיך להיות כזה כשרוני ומצחיק! המון בריאות ואושר ובהצלחה בכל אשר תפנה!

Digi Lista

New member
../images/Emo49.gif ענקי גם ממני../images/Emo13.gif

האמת וגלית תעיד זכרתי את התאריך והתכוונו לפתוח שרשור יום הולדת לכבודך,אלא שכמו כול השבוע הזה לא הייתי שנייה בבית(קייטנה מ7.30 עד בערך ארבע ואחר כך כול יום נסיעה למקום אחר וגם יום אחד מבוזבז שגרם לי לקלל את התחבורה הציבורית אחרי 5 שעות של קור וטרטור סתם!) ולא בגישה למחשב ועד שגלית ראתה שסימסתי לה (בזמן שאני רודפת אחרי ילדים בקייטנה) כבר נכנסת וכתבת שיש לך יום הולדת... בכול מקרה המון
שמחה ובריאות,עדכן חוויות מהחגיגות אם היו כאלה,מהמתנות ובכלל מההזדקנות

OOOO0

New member
../images/Emo45.gif מאשרת

ליסטה אכן זכרה ושלחה לי SMS לפתוח לך שרשור יום הולדת, אבל ראיתי את ההודעה רק בלילה, אחרי שכבר כתבת את זה בעצמך. מצטערת על חוסר הגישה שלי לסלולרי, ליסטה, אני פשוט בדרך כלל בבית רוב היום כך שהסלולרי נותר כבוי ליד המחשב ואני בודקת הודעות רק בלילה, אלא אם כן אני מחכה להודעה ממישהו. אני צריכה לזכור להיות זמינה יותר, זו בעיה שרבים כבר העירו לי עליה ועדיין לא למדתי..... אני בכלל ממליצה לאנשים להתקשר אליי ישר הביתה במקום לסמס.

OOOO0

New member
בכיף, אני אשמח.../images/Emo3.gif

אני גרה ברמלה, אמרתי לך פעם.

0Pandemonium0

New member
התכוונתי לכתובת מדויקת, אבל זה היה בצחוק.

אל תתני אותה באינטרנט.

Digi Lista

New member
זה בסדר,גם אני בקושי זוכרת את מויש...

הפלאפון שלי וכשהוא כבר אצלי סביר שהוא על שקט...תמיד אומרים לי שאני צריכה ללמוד להיות יותר זמינה,אני תוהה למה הפכנו שצריך תמיד להיות זמינים... חוץ מיזה אבד לי הטלפון שלך בבית ובכלל לא הייתי במצב לצלצל לאף אחד השבוע (כי מי בכלל נשם?...הייתי מוקפת בילדים מקפצים ומשתוללים,באוטובוסים מלאי ילדים מרעישים ומבוגרים מרעישים לא פחות,בלימודים שגם ככה כהרגלי אירחתי אליהם בגלל פקקים,במסיבת חנוכה שארגנתי ויצאה בסדר בהתאם לנסיבות הבעייתיות שאילצו עודף אילתורים ברגע האחרון כשגם מי שהתנדב לעזור לי הובהל לבית חולים לצורך תפרים בראש<תאונת עבודה,הוא עובד בקיבוץ באיזה מפעל ונפל עליו מוט בראש> ביום של המסיבה-מה שגרם לו להבריז ולכול האחריות לחזור אליי...), בקושי לסמס הצלחתי וגם זה לרוב האנשים אחרי כמה שעות מרגע ששלחו את ההודעה...

OOOO0

New member
עוד דבר שמשותף לשתינו.../images/Emo13.gif

כן, באמת, מה אנשים עשו לפני שהיו פלאפונים? מה זה הצורך הנוכחי הזה של כולנו לרצות להשיג כל אדם בכל זמן? אני אסמס לך בהזדמנות שוב את הטלפון שלי בבית. אכן נשמע עומס מטורף, מקווה שהמצב נרגע בינתיים.

Digi Lista

New member
לגמרי../images/Emo13.gif

כול הזמינות המחייבת הזאת יכולה קצת להעיק,כול אדם הפך להיות חשוב להשגה כול הזמן ובכול מקום,אף פעם לא התחברתי לקטע הזה וכשאני לא זמינה מסיבות שונות אנשים מתחילים להילחץ ולהעיר הערות בסגנון "למה יש לך פלאפון כשאת לא עונה?"..., אולי זה גם חלק מחוסר החיבור שלי לאתרים באינטרנט שנועדו לעקוב ולעדכן בכול מהלך חיי-כשיהיה לי מה לשתף אבחר את האנשים והמקום המתאים... אני דווקא די אוהבת עומס(יותר נכון להיות בתנועה ותוך עיסוק בכמה דברים במקביל),כמובן תלוי איזה ובאיזו מידה אבל כשאין לי עומס אני משתעממת ומתחילה להתעמק יותר מידיי בדברים שאני רוצה קצת להרפות מהם...הנקודה המרכזית שהבנתי השבוע היא שאני רוצה מכונית משלי,תחבורה ציבורית יכולה להיות סיוט גדול(כמובן שגם מכונית אבל אני רוב הזמן בתחבורה ציבורית והשבוע היה יום שכבר התחשק לי להגיע מרוב טרטורים וחוסר התחשבות מצד נהגים)....

OOOO0

New member
כן, גם עליי זה מעיק

באמת אני לא מבינה למה אני צריכה להיות זמינה כל הזמן....ואנשים סתם מלחיצים אותי בגלל זה ונותנים לי הרגשה שאני לא בסדר. אני ממש מזדהה עם מה שאת אומרת. אני גם אוהבת שיש לי מה לעשות כל עוד זה לא יותר מידי. גם אצלי שיעמום סתם גורם למחשבות מיותרות. לפעמים אני סתם חופרת במשהו ומחפשת בו כל מיני משמעויות נסתרות במקום פשוט לקבל אותו כמו שהוא. כן, תחבורה ציבורית זה נושא די מעייף...למזלי אני לא נוסעת הרבה כמוך אלא רק פעם או פעמיים בשבוע אז זה פחות מעצבן אותי. גם אין לי מכונית משלי וגם המון זמן לא נהגתי אז פיתחתי חוסר ביטחון לגבי זה. אני חייבת להתגבר על זה באמת. יכול להיות ששבוע הבא שוב תהיה שביתה בפתוחה....אני לא יודעת אם זה משמח אותי או לא. מצד אחד, שיטות מחקר זה נושא שהרבה יותר קל לי ללמוד אותו בכיתה ולא לבד בבית. מצד שני, אם תהיה שביתה זה אומר שיורידו הרבה מהחומר וגם יהיו הקלות בבחינה. מצד שלישי, לא יהיה מי שיבדוק לי את הממ"נים שזו הדרך הכי טובה ללמוד ולהבין. מצד רביעי , אם תהיה שביתה אני לא אצטרך בכלל לעשות את הממ"נים. אז לכל מצב יש יתרונות וחסרונות.

למעלה