טוב, אז יש עכשיו את "היפה והחנון"

Boldo

New member
טוב, אז יש עכשיו את "היפה והחנון"

כמובן שאני לא מסתכל עליה (הרי אני רושם הודעה פה!) אבל ראיתי שתי פרקים של הגרסא האמריקאית דעתכם על הסדרה או על הקונספט?

מרגיז מרגיז מרגיז../images/Emo46.gif

ראיתי את ה40 הדקות הראשונות והראו שם חבורה של פרחות נערות פורנו בפוטנציה שבוחונת את כל "החנונים" ואומרות עליהם דברים מגעילים ולועגות להם כאילו אפשר לחשוב מה הן? פרחות שהתחתנו עם ערסים עוד כמה שנים ויקבלו מכות חזק חזק ועוד יבכו למה הם לא יצאו עם חנון,,, מתוק ועדין,,,

בטוח שאתה חנון?

היית צריך לומר "שיתחתנו"בעתיד ולא"שהתחתנו"בעבר.והן באמת פרחות מכוערות וכסילות בצורה מפחידה.מה שמוכיח שיופי זה לא הכל.

אני לא חנון אבל

אני לא חנון אבל זה מרגיז אותי שהכסילות האלו שופטים בצורה מכוערת כל כך אנשים ,,, חבורת פרחות שיתחתנו עם ערס,,,בעתיד ניראה אם יהיה להן טוב איתו

מתן4ל

New member
מה שאתה צריך לעשות כדי שאני יענה על זה זה,

מה שאתה צריך לעשות כדי שאני יענה על זה, זה לתת לי קישור למקום המדויק באתר של ערוץ 2 שנותן לראות את התוכנית הזו - הולך לי גרוע עם לחפש בגוגל וכדי לתכנת את הוידיאו של אחות שלי להקליט את זה בשבוע הבא אני גם צריך שתגיד את השעה והיום, וגם זה דורש פוליטיקה בין אחית מורכבת במיוחד כדי להגיע למצב שהיא לא תזרוק אותי מהחדר עם הוידאו. [תקציר: שים קישור!]

Boldo

New member
קישור למה?

זאת סדרה בטלוויזיה. אני האחרון שילין על פיראטיות (יארררר!) ברשת אבל תאלץ לראות את הסדרה מפרק 2. אני חושב שהסדרה בימי רביעי מתישהו בערב (21:00 נשמע הגיוני - פריים טיים) בערוץ 10 (ולא ערוץ 2). בכל מקרה לא חייבים לראות את הסדרה - אם אתה מבין את הקונספט אתה אמור להבין מה 'הולך' שם. http://beautygeek.nana10.co.il/ זה אמור להיות קשור לזה, לא פתחתי את הקישור אז אין ערבויות (למרות שנענע אכן קשורים לערוץ 10). http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%99%D7%A4%D7%94_%D7%95%D7%94%D7%97%D7%A0%D7%95%D7%9F הנה המידע מויקיפדיה.

מתן4ל

New member
למה פיראטיות?

הקישור שנתת חוקי לגמרי ומראה 100% מהפרק. לכל סדרה בטלויזיה יש סידרה מקבילה באתר של רשת (ייתכן שבאיחור של כמה שעות או אפילו יום), ככה שאתה יכול לראות טלויזיה באינטרנט בצורה חוקית לגמרי (כולל פרק 1). נ.ב. משום מה חיפשתי בגוגל "היפה והגיק", בסוף קלטתי מה הבעיה ומצאתי את זה לבד אבל תודה בכל אופן

Bobot

New member
ריאליטי בתחת שלי

איזה תוכניות נמוכות משדרים בטלויזיה בא לי למות!! לא יאומן שאנשים צופים בזה!!!!!!!!! לאן אנחנו מתדרדרים!?!? תאמינו לי הדבר היחיד שנשאר שווה לצפיה בטלויזיה זה בובספוג.... באמת תוכנית גאונית

Boldo

New member
יש עדיין תוכניות ששווה להתעדכן בהן

בובספוג (למרות שלא מביאים עונות חדשות בתרגום), באטלסטאר גלקטיקה, ד"ר הו, טורצ'ווד, ניצבים, החיים על מאדים. יש מספיק בשביל שלא תראה אור יום :)

lonelycyclist

New member
SPONGEBOB

I LOVE SPONGEBOB I'VE BEEN WATCHING IT FOR YEARS NOW. i'm 33 and new here. i also consider myself a geek... i've been a geek all my life and i also feel lonely... can anyone relate to this? i'd love to meet friends my age from here.

כמעט

יש את גיבורים, אבודים, נמלטים, קוראים לי ארל, איש משפחה, סאות' פארק ועוד כמה שבטח שכחתי.

sagima

New member
הא!

מסתבר, ש4 מהאנשים שם הם מהיחידה שלי בצבא, 2 מהם עשו את אותו קורס שאני עשיתי ואני אפילו מכיר אותם (יופי לי... אני מכיר סלברטים, אני בברנז'ה!), אחד מהם אני מכיר פחות או יותר טוב והוא לא מתלבש כמו שהוא לבוש בתוכנית, בקיצור... זאת טלוויזיה והקשר של זה למציאות הוא מקרי בהחלט.

למעלה