טוב שמדברים כאן על מוזיקה

a_duck

New member
טוב שמדברים כאן על מוזיקה

פורום דפוק, בקושי שתי הודעות על מטאליקה וכל השאר זה על היסטוריה ואיחולים מפגרים... בכל מקרה, בשביל שזאת לא תהיה הודעה מפגר כמו השאר... מה אתם מעדיפים? 1. כל הדברים של מטאליקה 2. מטאליקה עד BLACK ALBUM (לא כולל) 3. מטאליקה עד LOAD 4. מטאליקה אחרי BLACK ALBUM (כולל)

סליחה באמת!

הפורום רק נפתח.... תאמין לי . . . . רויטל ושירן יכולות ללמד אותך... מממ................... 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 דברים על מטאליקה.... אז take it easy... הפורום רק נפתח... עוד מעט נתחיל להלהל בנושאים..

a_duck

New member
אני בטוח...

הרי אני לא יושב כל היום ומחפש מאמרים שכתוב בהם מה הכלב של קירק האמט אוכל לארוחת בוקר... אני בטוח שהן יודעות את כל החרא הזה... אה, ובמקומך גם לא הייתי מזלזל באנשים לפני שאתה מכיר אותם... וגם אני לא זלזלתי במנהלות האלה, רק אמרתי שהפורום נראה אידיוטי

Like I Said....

בהתחלה! רק היום נפתח רשמית....! ולא זילזלתי בך... רק מההיכר שלי עם שניהם.... אני מפחד לדבר איתם על מטאליקה שלא אראה כמו בור ועם הארץ.... (נבוך רויטל ושירן) :):) תן לפורום זמן זה היום הראשון... עוד הפורום הזה יהיה להצלחה גדולה... Revitallica & Shin-Shin The Hero´s... :) Meimis

Zed off

New member
צודק...

אני כבר רואה איך זה הופך להיות פורום מעריצים מפגר שמדברים בו בעיקר על הבגדים של חברי הלהקה... בכל מקרה אני אוהב רק את האלבומים של מטאליקה עד לבלאק(לא כולל),גם על ג´אסטיס אני לא ממש משתגע...

Zed off

New member
ועוד דבר

המילון שעשיתם זה דבר מסריח,זה אשכרה נראה כאילו אנחנו בגן ואתן עושות לנו שיעורים,עוד דבר שמוריד מהכבוד של הפורום הזה...

../images/Emo124.gif היי! ../images/Emo132.gif

אתה לא חושב שאתה "קצת" מגזים??? אבל ממש ממש ממש "קצת"? דבר ראשון! אני לא מבין מה זה הסטיגמה הזאת שיש לאנשים שאחרי האלבום השחור... מטאליקה ניהיו חראות... והשתנו וכל זה... פשוט לא מבין.. אז אולי תסביר לי בבקשה... ותחנך את כל הפורום??? ובנוגע ל(איך נקרא לזה) "השמצות" שאתה מחלק פה... הפורום לא צריך את זה... ובטח ובטח לא המנהלות... בוא נראה אותך... למען הסדר הטוב פה Meimis אתה רואה למעלה בתחילת העמוד... יש מאמרים?(אני לא טועה נכון?)... תכתוב לנו מאמר... מה דעתך על מטאליקה... וגם אתה תקבל תגובות... יכול להיות זה יהיה השמצות... יכול להיות כולם יפרגנו לך... אבל רק תראה שאתה "קצת" משקיע...ולא מדבר בלי לעשות כלום

Zed off

New member
אמ

מה הקשר לסטגימה? אתה אומר מילים לא קשורות,האלבומים אחרי ג´אסטיס הם סתם הרד רוק משעמם לדעתי, זה לא ממש מטאל וזה בטח לא ת´ראש,אין שום קשר לסטגימה,אני פשוט חושב שזה חומר מסריח... דבר שני - המילון הזה הייה יכול להיות עוד בסדר אם הוא לא הייה נכתב בצורה כלכך מפגרת,הרוב שם זה על דברים לא קשורים(אנחנו באמת צריכים לדעת מה זה אוף טופיק...)במקום שהיו בו דברים שקשורים למוזיקה שלהם,הוא לא עוזר בגרוש,ואין לי כח לכתוב מאמר...

למה לא?!

תכתוב... שנראה למה אתה מסוגל.... יש הרבה דברים שנכתבו במילון שהם ב-ציניות!! שמעת פעם על זה? כמו "אייסיק" זה לא קשור למטאליקה...! אבל קצת צחוקים... במציאות של היום... לא תזיק למען הסדר הטוב Meimis

a_duck

New member
טוב...זה קצת חסר טעם

כי לא נראה לי שיש כאן הרבה אנשים שיש להם קצת רקע על הסגנון של מטאליקה וכל זה...אני בטוח שכולם כאן יודעים מה צבע העיניים של האטפילד וכל זה...אבל בקשר למוזיקה, לא יודע... בכל מקרה, אם שמעת את הדיסקים שלהם יותר מפעם אחת אני מניח שאתה יכול לשמוע הבדל בקצב שיש בBLACK ALBUM וקצת שיש בMASTER... תקשיב לתופים...בקיצור, הקצב הזה הוא בערך מה שעושה את ההבדל בין האבי מטאל לת´ראש מטאל (שזה האבי מטאל רק עם קצב של הארדקור פאנק כזה) וזה דווקא כן מראה שהם שינו סגנון, לא יודע אם הם התחילו לתת לכלב שלהם אוכל אחר אבל את המוזיקה הם כן שינו... בקיצור, המוזיקה נהייתה יותר איטית וכל זה... והם בעצמם אמרו שנמאס להם לדחוף 100000 תווים לתיבה אחת... וגם בג´סטיס בחלק מהשירים הם כבר יותר איטיים וכל זה...

ShiN ShiN

New member
ברור שהם שינו סגנון...

וברור שהם לא מטאליקה של פעם... כמו שג´ייסון אמר פעם... ילד מסתכל על באלבום השחור, אח"כ מסתכל על load, ולא מבין מה הולך פה... הלהקה שהוא אהב עם השיער הארוך והמוזיקה המהירה פתאום יושבים עם כוסות מרטיני ותספורות של להקות בנים... הם השתנו, התבגרו, תקראו לזה מה שאתם רוצים.. אבל אני אוהבת אותם בגלל מה שהם היו פעם.. גאוני מוזיקה...

a_duck

New member
אני לא קורא לזה התבגרות...

אני קורא לזה "רצון לכסף" או התמסחרות... פשוט הם ראו שבאותה תקופה האבי הולך טוב וכל זה והחליטו להרוויח קצת כסף, כי ת´ראש אף פעם לא היה ולא ממש יהיה סגנון פופולרי כמו האבי... אז הם התחילו לעשות מוזיקה יותר קליטה... וחבל שהם הרסו את ג´ייסון שהגיע מלהקת ת´ראש די טובה וכל זה בשביל לנגן במטאליקה הלהקה ת´ראש ופתאום הם נהיים מה שהם עכשיו...

Pepole change....אני מניח שגם אתה

תשתנה כשתתבגר... וחוץ מזה... אם הם לא היו אוהבים את המוזיקה שהם עושים... סלח לי אבל... הם לא היו מתפרסים... ותסכים איתי... שחצי מהאנשים שאתה מכיר... "המטאליסטים" של ימינו... שמעו nothing else matters התלהבו... הורידו שירים או קנו את האלבום ו.............................. הופ! אנחנו מעריצי מטאליקה עכשיו אני זז לישון לילה מקסים Meimis

ShiN ShiN

New member
כן..

ההתמסחרות תפסה פה חלק מאוד מרכזי... יש להם גופיות בטן לפרחות קטנות שמתחילות לשמוע מטאליקה.. יש להם כוסות עם הכוכב, יש להם כיסאות, מגבות ומה שלא תרצה... אין מה לעשות, הם נהרסו... אבל אמרתי, אני אוהבת את מטאליקה של אז.. וכן, הם הרסו את ג´ייסון בהחלט... מזל שהוא היה חכם מספיק לעזוב לפני שהמצב נהיה ממש משפיל...

RevitallicA

New member
זה לא בושם שלהם...

איזושהי חברת אופנה קראה לבושם שהיא שיווקה מטאליקה... הלהקה כמובן התעצבנה והם עשו עוד ביקור בבית משפט וניצחו... כצפוי...

HelloweeN

New member
אשכרה! החמדנות.... אחחח החמדנות..

אני מניח שזאת הסיבה למה ג´ייסון עזב.. הבנאדם היחיד בלהקה שרצה לנגן עוד איכשהו מטאל, והשלושה שמוקים האחרים לא הסכימו או משהו..

למעלה