טוב שמדברים כאן על מוזיקה

השירים ברוב האלבומים הראשונים

לפי מה שאני יודע... נקראים בלדות... זה באמת יפה שהם עשו אותם לאט ויפה... גם אצל קריידל אם תיקח את האלבום הראשון ואת האלבום האחרון.. ואת זה לפניו! זה לא דומה... אין מה לעשות... אנשים לא אוהבים כל הזמן להיות תקועים באותה מוזיקה... לאט לאט משנים מאיטים ת´קצב.. שוב מגבירים... Meimis

a_duck

New member
קריידל...

גם הם נהיו ממוסחרים... נמאס להם לנגן בלאק אז הם הם החליטו לנגן משהו שהולך יותר עכשיו...בקליפ האחרון שלהם שראיתי בכלל שמעתי כמה ריפים שמאוד מזכירים את בלינק... חוץ מזה, יש מספיק להקות שנשארו באותו סגנון, זה שאתה מכיר רק קריידל ומטאליקה לא אומר כלום

חחחחחחחחח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קריידל תמיד היו ממוסחרים!!!! ת-מ-י-ד! ותכיר אותי לפני שאתה פותח את הפה שלך...

a_duck

New member
בטח שהם היו ממוסחרים...

האלבום הראשון שלהם היה אחד האלבומים הכי קליטים בעולם... טיפש... כל החרא שבא אחרי VEMPIRE זאת מוזיקה הרבה יותר קליטה ממה שהייתה קודם ולהקה ממוחסרת לא הייתה עושה את מה שהם עשו קודם... או משהו כזה... בקיצור, איזו להקה ממוסחרת שרוצה כסף תנגן בלאק?

a_duck

New member
מה הקשר זה לפרסום?

מה שהם עולים איתו לבמה זה אחד מהדברים שבאים עם בלאק...תלבושת של ויקינגים משולבת עם סאדו או משהו... כל החרבות והגרזנים... מה הקשר זה לפרסום? זה שהם עולים לבמה עם גרזן אומר שהם מפגרים ולא שהם רוצים עוד כסף להקה ממוסחרת זאת להקה שעושה מוזיקה בשביל כסף, גרזנים ובגדי סאדו לא כל כך מושכים אנשים ככה שאי אפשר להגיד שהם עשו את זה בשביל כסף...וגם המוזיקה שהם ניגנו לפני הרבה זמן (בלאק מטאל) לא כל כך מיינסטירמלית ומושכת ככה שזה דבילי להגיד על להקה שמנגנת בלאק שהיא ממסוחרת... וגם רוב הלהקות בלאק מרוויחות בקושי 100 דולר מכל דיסק שיוצא להן, ככה שאם הם היו רוצים כסף הם היו מתחילים לנגן משהו אחר כמו שקריידל עשו, נמאס להם להרוויח בקושי 100 דולר על כל דיסק והם שינו סגנון (התמסחרו) ועכשיו הם מאוד עשירים...

חח...

אוקיי . . . באמת שאין לי זמן עכשיו כי כבר מאוחר ומחר יש לי מגן ה-לבוש! וההופעה שלהם על הבמה זה הדבר שמיסחר את קריידל...(לראשונה) "כאילו ואוו אנחנו מגניבים.. יש לנו בגדי עור... ושיער ארוך ומלא ניטים על המכנסיים ועל הנעליים שמגיעות לנו את הביצים... מה אתה חושב זה נוח?! זה מה שהקהל אוהב לראות! זה מיסחור!!! ואוו...... הכוסית ההיא שעמדה על הבמה... אז היא עמדה עם רובה מים והשפריצה עליי דם..... עכשיו אני קול?!?!?!!? גם dimmu borgir ו empror נורא ממוסחרים מההופעה שלהם על הבמה שוב... לילה מקסים Meimis

a_duck

New member
אמ.........

אז בואו ניקח להקה אחרת שמתלבשת מגוכך... אמ...GRAVELAND, גם הם ממוסחרים? כמה אנשים כבר מכירים אותם? אתה באמת חושב שהם שמים איפור וכל זה בשביל שיותר אנשים יאהבו אותם? אתה לא חושב שאם הם היו רוצים שאנשים יקנו יותר דיסקים שלהם הם היו ממשיכים לנגן את מה שהם מנגנים עכשיו? אני חושב שאם הם היו ממוסחרים (לפי מה שאמרת מי שמתאפר ומתלבש כמו מפגר הוא ממוסחר ורוצה שיותר אנשים יאהבו את המוזיקה שלו) הם היו מנגנים מוזיקה "קצת" יותר קליטה... חוץ מזה, הלהקות בלאק שרות די הרבה על מיתולוגיה סקנדנבית ודברים שקשורים לויקינגים אז זה די מתאים שהם יתלבשו כמו ויקינגים...

קח את דת´

אתה יודע כמה מעריצים יש להם?!!?!? יש לך מושג? אתה יודע איך הם עולים לבמה??? עם חולצת טי שרט שחורה ומכנס ג´ינס... זה לפחות מהופעה אחת שיש לי...

a_duck

New member
ואיך בדיוק זה קשור?

דאת´ מנגנים דאת´...להקות דאת´ בדרך כלל לא מתלבשות כמו... או מתאפרות... זה כבר הרגל כזה... אם אין לך משהו להגיד שקשור לנושא אז אתה לא חייב לדחוף דברים לא קשורים... אין לי מושג איך ההודעה הזאת הייתה אמורה "להוכיח" שלהקות שמתלבשות כמו מפגרים ממוחסרות...

סתכל את דייסייד....

וואוו! עשיתי צריבה על המצח של צלב הפוך.. אני מגניב שיואוו... הוא עומד בזמן הופעה... בועט לאנשים בראש שבאים לרקוד ליד הבמה... למה הוא עושה את זה בדיוק?

a_duck

New member
מצטער...אבל אני לא מבין מה אתה רוצה

בוא נתחיל את זה מחדש... הנקדוה שלי: להקה שעושה מוזיקה לא מתפשרת ומאוד לא קליטה כמו הראשון של קריידל לא יכולה להיות ממוסחרת כי אם היא הייתה עושה מוזיקה בשביל כסף היא הייתה מוציאה משהו שיותר אנשים יאהבו, משהו יותר קליט... אתה לא מסכים עם זה? תסביר את הדעה שלך בצורה נורמלית... ובקשר לדיסייד...הוא עושה את זה כי הוא מפגר... גם המעריצים של סלייר חורטים על היד שלהם את השם של הלהקה...והם לא עושים מוזיקה, פשוט נהנים לעשות דברים מפגרים...

כי זה מגניב...

וזה הופך אותם להיות "פריקים"(שמה זה פריקים בכלל?) קריידל תראה איזה פוזות הם עושים בהופעות שלהם...! זה לא מיסחור? הם משלמים על תאורה משהו כמו 100000000 דולר להופעה ועוד 100000 על דברים אחרים

a_duck

New member
אולי עכשיו כן...

קודם לא היה להם כסף לכל התפאורה הזאת... האנשים בלהקות באלה בדרך כלל מתלוננים שהם צריכים למכור את הגיטרה בשביל שיוכלו לקנות רהיטים לבית או משהו כזה... והפעם זאת ההודעה האחרונה שלי בשרשור...כי אין לזה טעם, אתה לא מגיב למה שאני אומר לך...אתה ממשיך לכתוב דברים לא קשורים... אני אשאל בפעם האחרונה... אם הלהקה ממוסחרת ועושה מוזיקה בשביל כסף למה לעזאזל היא ממשיכה לעשות מוזיקה שהיא כל כך רחוקה ממיינסטרים במקום לעבור לעשות משהו כמו קורן או לימפ ביזקיט ולהרוויח כסף?

ShiN ShiN

New member
היי!

בבקשה... בלי קללות וכאלה תכנים בפורום... תקראו את המכתב פתיחה.. בבקשה..

Uv Kruvi

New member
הייי איש!!!! כן כן אתה!!!

מחפש מוזיקה?! יש מספיק פורומים בשביל זה פה.... מחפש מוזיקה של מטאליקה? סבבה... תתחיל לדבר... מה אתה רוצה לדבר?? שכל שיר של מטאליקה (ולא...זה לא בשביל לפגוע) מכיל את האקורד מי מינור?!?! (אני מקווה מאוד שזה אומר לך משו אחרת חבל לך על הזמן שהתחלתי את התגובה הזאת)(וכן...אני וחבר עברנו על....דיי הרבה מהשירים...) רוצה עוד מוזיקה?! מה בא לך להגיד?! שהסולואים פשוטים מדי?! כי הם לא מספיק פטרוצ´י בשבילך?! (מקווה שאתה מכיר....אחרת...טוב הבנת את הסוגריים הקודמות) בכל מקרה....יש הרבה מוזיקה במטאליקה (ווול...דאאא!!) אבל אנחנו אוהבים אותם בזכום המוזיקה שלהם...בלי כל קשר לכל אלה... אני נקשר אליהם וככה כל מי שפה... זה ורוק כמו שאנחנו אוהבים... עם אחד שחי עם שני ה"אמרגניות" של הפורום (ברחה לי המילה...סליחה שין ורויטל) אז....."סו פאקינג וואט?!?!?"

a_duck

New member
אני לא ממש מבין מה אתה רוצה

ומה בדיוק הקטע של ההודעה הזאת... אתה רוצה להתלהב שאתה לקחת כבר שתי שיעורים בגיטרה ואתה יודע קצת תאוריה? כיף לך... בכל מקרה, מתי אמרתי שהם לא מספיק פטרוצ´י בשבילי? לא דיברתי על זה שהמוזיקה שלהם פשוטה...חוץ מזה, אני די שונא את דרים וכל החרא הזה ואני ממש לא מחפש מוזיקה מתוחכמת או מה שזה לא יהיה... כשדיברתי על רקע במוזיקה שלהם התכוונתי לזה שלא נראה לי שיש כאן הרבה אנשים שיודעים מה זה ת´ראש מטאל...וזה חבל כי זה הסגנון שממנו הם התחילו... ואתה יכול לראות את זה מהודעות כמו "מטאליקה לא השתנו וזאת סטיגמה"...הבן אדם פשוט לא מסוגל להבדיל בין המוזיקה שלהם... לא ראיתי בהודעה שלך משהו שאמור לסתור את זה שהם לא שינו את הסגנון כמו שאמרתי...

למעלה