טיול לויילס

"אני לא מספר אני איש." חבל שלא תרגמת, כי לא

בטוח שכולם כאן עשו אנגלית ברמה של 5 יח"ל. גם ככה נזקקתי לבבילון בשביל לתרגם .

viczi

New member
אכן הפארק נראה נהדר

תוכלי לפרט על הסדרה והכפר? איך הסדרה נקראת באנגלית?

מה עשית בווילס פעם שעברה?

אני נוסעת לטיולים קצרים יותר אז לדעתי אחלק את ווילס לדרום וצפון.
על צפון עוד לא התחלתי לחשוב.
בגדול אני רוצה לשלב מקומות היסטוריים עם יערות.
עם חוש התמצאות שלי, להסתובב ביער לבד זו לא אופציה, מצד שני - לא הייתי רוצה להסתובב עם קבוצה. עדיין מחפשת פתרונות יצירתיים ולא מאוד יקרים.

איך מתקדמים לימודי קוריאנית?
שתהיה שנה טובה

הביקור שלי בוויילס היה קצרצר

כאמור, הגעתי בשביל הפאפינים בסקומר איילנד, לשם נסעתי עם חברה אנגליה שהיכרתי בטיול לקוטב (שבו ניסינו לשווא לצלם פאפינים ובקושי ראינו להקה במעופה באופן שהניב רק שלוש תמונות מטושטשות). בוויילס ראינו אותם בכמויות סוף סוף.
ביום שלפני נסענו עד וויילס מלונדון, נסענו לאורך החופים היפהפיים, והחלטנו בנקודה מסוימת לצאת וללכת ברגל - יש טרק חופים לאורך חופי פמברוקשייר, הנופים היו נהדרים והמון פריחה כי הגענו בעונה מצוינת (תחילת או אמצע יוני). זה העביר לנו את מרבית היום. עצרנו לצהריים לארוחה מופלאה בפאב קטן, ובערב ישנו ב-B&B קטן באיזו חווה.

אם יהיה סיכוי (קלוש, כך זה נראה) שאגיע לכיוון וויילס/אנגליה בקיץ הבא, אכתוב לך, כי אני בהחלט רוצה ללכת ברגל בסנודוניה, גם אם זה לבד (בגדול אני משתדלת לא לעשות טרקים לבד, אבל בדאונס בדרום אנגליה הלכתי לבד ביערות כל יומיים והיה בסדר גמור).

שנה טובה!

viczi

New member
אין לי סיכוי להגיע לווילס בקיץ הבא

אביב הבא (2016) - לונדון והסביבה.
לווילס יש סיכוי ביוני 2017. הסתכלתי על מזג האוויר בווילס ונראה שגם ביוני מספיק קריר וכנראה פחות עמוס מלונדון שביוני כבר מתחילה להתמלא...
אבל טרם התחלתי לתכנן בפרטי פרטים...

בכל מקרה - נהיה בקשר.
שנה טובה!

אם המטרה היא צפייה בפאפינים...

...אז כחובבת גדולה של הציפור המשונה הזו, הרשו לי להמליץ דווקא על skomer island בדרום וויילס. כמובן, רלוונטי רק בעונה (מתיישהו בקיץ), אז הפאפינים מגיעים למקום בכמויות אדירות, ואפשר לראות אותם ממש מקרוב - למעשה, המקום לא רק הצדיק את העובדה שנסענו אליו במיוחד מלונדון וחזרה, אלא שהוא עלה על ציפיותנו. פאפין אחד כמעט ודרך עליי!

האותיות הקטנות:
יש מספר מוגבל של אשרות כניסה לאי בעונה, ולזמן מוגבל (אבל מספק), לא זוכרת אם 150 איש או 200 ביום. לכן אם מגיעים בסופ"ש צריך להגיע מוקדם בבוקר לתחנת היציאה ולעמוד בתור כדי להיות בין ברי המזל. בגלל המרחק בחרנו להגיע יום קודם ולנצל אותו להליכה בחלק מטרק החופים של פמברוקשייר, שהיה יפהפה (ואף מלא פרחי אביב כולל סחלבים), לישון באזור, ואז להגיע מוקדם בבוקר לנקודת היציאה לאי.

למעלה