טלי פחימה: "ענת קם ואני פגענו בזקפה הלאומית ש

מצב
הנושא נעול.

של ישראל" מה שאני אומר זה ענת וטלי אתן יכולות ל@#$ץ לי!!! חחחחחחחחחחח

דודשך דביל, סתום.. ../images/Emo67.gif

עכשיו הוא יקלל אותך...
אותו סרט עם הדביל הזה כל פעם
דודשך דביל, סתום..

bubchik22

New member
חחחחחח..סוחר אתה משהו!!..ימני ימני...

חחחחחח..סוחר אתה משהו!!..ימני ימני...
גם אני כמוך..אבל תירגע..לא שווה את העצבים,כמה פחימות וקם אחת...באמת לא שווה..עשבים שוטים בסה"כ.

yules

New member
לא שבא לי על דיון פוליטי פה,

ורק כדי לסבר את האוזן - שרתתי שירות מאוד קרבי, ודעותי ימניות בחלקן (בחלק הבטחוני) ושמאלניות בחלקן (בחינוך וכלכלה, וגם בכל מה שקשור לחופש ביטוי ודמוקרטיה). ענת קם מפגרת, וצריכה להענש, אבל הייתי מכניס לכלא גם את מפקד ביטחון שדה בפיקוד. אבל אתה מבין מה המשמעות של מה שענת קם חשפה? אתה מבין מה המשמעות של רמטכ"ל שעושה מה שבזין שלו למרות הוראת בית משפט? ברור לך שכזה רמטכ"ל יכול לסרב לפקודת שר הביטחון וראש הממשלה "כי הוא יודע יותר טוב מהם מה חשוב לבטחון ישראל"? אם היית בשטחים קצת (ואני הייתי הרבה מאוד), וראית איך חיים פלשתינאים במחנה פליטים, ואיך מתייחסים השלטונות הפלשתינאים לאזרחים - תדע לך שאנחנו בדרך לשם. אזרחים קטנים ומסכנים, שכבת ביניים בלתי קיימת, ושכבה מצומצמת של הון, שלטון וצבא, שמחלקת את השלל בינה לבין עצמה. תמשיכו להצביע לביברמן, ובסופו של דבר תמצאו את עצמכם משלמים יותר מסים (כבר אתם משלמים יותר), מרוויחים פחות (כי צריך לפרנס את הדוסים והמקורבים), ומשלמים לטייקונים גם על המים שאתם שותים ועל האוויר שאתם נושמים. והביטחון? כן, אני ממש מרגיש בטוח יותר מאז שביברמן בשלטון. והגאווה הישראלית? כן, ביברמן ממש הצליחו להעלות את קרנה של ישראל עם ההתנהגות שלהם. בזכותם פחד אימים לנסוע לחו"ל. שלא לדבר על זה שבסוף ביבי\ מי שזה לא יהיה יצטרך לעשות את אותם ויתורים, ששלום עכשיו מדברים עליהם כבר 20 שנה. (דרך אגב - בקדנציה הקודמת שלו, ביבי החזיר די הרבה שטחים...) לפחות תוכלו לשמוח - כשיפלו טילים על תל אביב, מחירי הדירות יהיו יותר זולים. זהו, פרקתי.

אני לא מצביע ליברמן אבל לתקוע סכין בגב של

ורק כדי לסבר את האוזן - שרתתי שירות מאוד קרבי, ודעותי ימניות בחלקן (בחלק הבטחוני) ושמאלניות בחלקן (בחינוך וכלכלה, וגם בכל מה שקשור לחופש ביטוי ודמוקרטיה). ענת קם מפגרת, וצריכה להענש, אבל הייתי מכניס לכלא גם את מפקד ביטחון שדה בפיקוד. אבל אתה מבין מה המשמעות של מה שענת קם חשפה? אתה מבין מה המשמעות של רמטכ"ל שעושה מה שבזין שלו למרות הוראת בית משפט? ברור לך שכזה רמטכ"ל יכול לסרב לפקודת שר הביטחון וראש הממשלה "כי הוא יודע יותר טוב מהם מה חשוב לבטחון ישראל"? אם היית בשטחים קצת (ואני הייתי הרבה מאוד), וראית איך חיים פלשתינאים במחנה פליטים, ואיך מתייחסים השלטונות הפלשתינאים לאזרחים - תדע לך שאנחנו בדרך לשם. אזרחים קטנים ומסכנים, שכבת ביניים בלתי קיימת, ושכבה מצומצמת של הון, שלטון וצבא, שמחלקת את השלל בינה לבין עצמה. תמשיכו להצביע לביברמן, ובסופו של דבר תמצאו את עצמכם משלמים יותר מסים (כבר אתם משלמים יותר), מרוויחים פחות (כי צריך לפרנס את הדוסים והמקורבים), ומשלמים לטייקונים גם על המים שאתם שותים ועל האוויר שאתם נושמים. והביטחון? כן, אני ממש מרגיש בטוח יותר מאז שביברמן בשלטון. והגאווה הישראלית? כן, ביברמן ממש הצליחו להעלות את קרנה של ישראל עם ההתנהגות שלהם. בזכותם פחד אימים לנסוע לחו"ל. שלא לדבר על זה שבסוף ביבי\ מי שזה לא יהיה יצטרך לעשות את אותם ויתורים, ששלום עכשיו מדברים עליהם כבר 20 שנה. (דרך אגב - בקדנציה הקודמת שלו, ביבי החזיר די הרבה שטחים...) לפחות תוכלו לשמוח - כשיפלו טילים על תל אביב, מחירי הדירות יהיו יותר זולים. זהו, פרקתי.
אחים? לא מספיק כל העולם נגדנו?

yules

New member
אם לא הבנת,

אחים? לא מספיק כל העולם נגדנו?
אם לא הבנת,
אז היא מנסה להציל אותך, לא לתקוע לך סכין בגב. שתבין: רמטכ"ל שעובר על החוק = לא טוב ליהודים רמטכ"ל שעושה מה שאומרים לו = טוב ליהודים

זו הבעיה שאנחנו מקבלים יריקה ואומרים זה גשם..

אם לא הבנת,
אז היא מנסה להציל אותך, לא לתקוע לך סכין בגב. שתבין: רמטכ"ל שעובר על החוק = לא טוב ליהודים רמטכ"ל שעושה מה שאומרים לו = טוב ליהודים
זו הבעיה שאנחנו מקבלים יריקה ואומרים זה גשם..

lernery

New member
הוא עובר על מה שקבע בית המשפט העליון

אם לא הבנת,
הוא עובר על מה שקבע בית המשפט העליון
רוב הפוליטיקאים ויותר ממחצית העם הזה, לפחות (כולל הערבים), לא מעוניינים בקביעה של בית המשפט העליון ולא מעוניינים בהפיכה האנטי-דמוקרטית של בית המשפט העליון ובדיקטטורה השיפוטית שהוא מנהיג. אני מבטיח לך שביבי וברק, אם בכלל לא ידעו על זה, בודאי זה לא הפריע להם. ביום שבאמת יהיה רמטכ"ל שלא יציית לחוקים ו\או לממונים עליו כלל וכלל (ולא לבית משפט עליון שפולש לתחומים שאינם בסמכותו כמו לחימה של הצבא בשטחי אוייב, ושרוב הציבור לא מכיר בסמכותו בעניינים האלה), אז אני באמת אתחיל לדאוג.

טשאפק

New member
קם לא חשפה שום דבר חשוב

קם לא חשפה שום דבר חשוב
אם אתה קורא "הארץ", אתה ניזון ממידע חלקי ומוטה. בג"צ לא אסר על ביצוע חיסולים אלא רק התנה תנאים מסוימים: א. שהמבוקש יזוהה בוודאות ב. שיהיה מעורב בתכנון פיגועים (פצצה מתקתקת) ג. שניסיון לעצרו ישים את החיילים בסכנה חמורה. בעקבות התחקיר של אורי בלאו (שמבוסס על אחד המסמכים שקם הדליפה) שהתפרסם בסוף 2008, פנו ליועץ המשפטי בדרישה שיחקור את החיסול שאליו מתייחס המסמך. היועמ"ש מזוז בדק וקבע שצה"ל לא הפר את הוראות בג"צ אלא פעל לפי הנוהל. המבוקש שחוסל, זיאד מלאישה, ענה על כל התנאים שקבע בג"צ. שורה תחתונה: לא הופרה שום הוראת בג"צ. קם יכולה לטעון להגנתה שהעילה להדלפת המסמך הייתה החשש שלה שהוראות בג"צ הופרו, אבל קצת קשה להסביר עם זה את שאר אלפי המסמכים.

dornat

New member
דווקא ליברמן נגד החרדים

דווקא ליברמן נגד החרדים
וזה אחד הדברים שאני אוהבת בו. הוא היחיד כרגע שאומר את הדברים בלי להתביש או להתיפיף ולכן חושבים שהוא קיצוני. אבל הוא עדין ביחס למה שבפול צריך לעשות כאן במדינה. המיסים במדינה זה כי שצריך להבריא את המשק משחיטות ואחד הצעדים הראשונים זה להעיף את כל המפלגות הדתיות מהממשלה. להפריד דת ומדינה. כל זמן שזה לא יתקיים השחיטות תמשיך לשגשג. ועדות הבריאות, זועקים לעוד מליון בודד כשמולם החרדים שותים מיליארדים מקופת המדינה מדי שנה. נראה לך שבזכות ליברמן יש פחד לנסוע לחו"ל? כמה שנים אתה חיי בארץ? שנים יש התראות, ופיגועים, ואיומים, ותמיד זה קורה כשאין ממשלת ימין חזקה. במקום שנדבוק באידאולוגיה חזקה ונעמוד מאחוריה ואז אף אחד לא יעז לצפצף אנחנו מפולגים חצי ממשלה ימין חצי שמאלה ובסוף החרדים מנצחים. ויתורים? תראה לי איזו מדינה מחלקת שטחים? גם לאורך ההיסטוריה - זה דבר שלא קיים. לכל מדינה יש אוכלוסיה שעושה לה צרות. תראה את הצצנים ברוסיה, ורוסיה ענקית בשיטחה, מישהו פעם חשב לתת להם שטחים? רק במדינה הדפוקה שלנו עם השמאל ההזוי חושבים לחלק שטחים. זה בכלל לא נשמע ולא קיים במפה המדינית העולמית. בארגנינה אין צרות? מישהו פעם דיבר על שטחים? צריך לנהוג במיעוט ביד חזקה - עם אג'נדה מאחור, בדיוק כמו שליברמן מדבר. ולהפגין קשיחות וחוסר רצון לדו שיח בנושאי טרור. להראות מי החזק כאן. והחינוך המתפורר, מע' הבריאות וכ"ד כל אלו תוצרי לוואי של ממשלה חלשה, שכל אחד רואה שהשני מצליח לחלוב כשבראש הטור עומדים אלי ישי וחבריו אז הכל מתפורר, ואין צדק, ואין שיויון ובטח שאין דמוקרטיה. ואת השתים ההזויות האלו פחימה והשניה - צריך לשלוח לכלא תירצה כדי להראות להם משמעות נוספת של המילה זיקפה. אז אולי אז אולי יהיה להם קצת כבוד והם יחשבו פעמים לפני שהם משתמשות במילה הזו.

NS101

New member
הדיון הזה פה הוא מיותר

הדיון הזה פה הוא מיותר
וזה במנותק מדעות שלי יש בעניין. בכלל, כל אמירה בעלת רקע פוליטי פה היא מיותרת לחלוטין, כי זה לא המקום וזה מוריד מערך הפורום בדיוק כמו הטרולים. מסיט מהעניין וחבל.

קרלטון

New member
בזמן האחרון הפורום משעמם בטירוף

הדיון הזה פה הוא מיותר
וזה במנותק מדעות שלי יש בעניין. בכלל, כל אמירה בעלת רקע פוליטי פה היא מיותרת לחלוטין, כי זה לא המקום וזה מוריד מערך הפורום בדיוק כמו הטרולים. מסיט מהעניין וחבל.
כמה אפשר לשמוע מצד אחד על התיזוזין והפיזוזין ומצד שני על קונצרנין שלא משלמין כלום חוץ מקובונים??

NS101

New member
אז קדימה

כמה אפשר לשמוע מצד אחד על התיזוזין והפיזוזין ומצד שני על קונצרנין שלא משלמין כלום חוץ מקובונים??
אז קדימה
תרים את הכפפה. על מה בא לך לדבר? אני אתן את הכמה סנטים שלי.

קרלטון

New member
הדבר היחיד שעולה לי בשעה כזאת

אז קדימה
תרים את הכפפה. על מה בא לך לדבר? אני אתן את הכמה סנטים שלי.
זה לתקוף שוב השקעות ערך או משהו שחוק כזה שיקפיץ את mnakash. אני יודע, כבר ממש לא מקורי. ננסה לחשוב מחר על משהו יותר יצירתי.
In selecting the common stock portfolio, do you advise careful study of and selectivity among different issues? In general, no. I am no longer an advocate of elaborate techniques of security analysis in order to find superior value opportunities. This was a rewarding activity, say, 40 years ago, when our textbook "Graham and Dodd" was first published; but the situation has changed a great deal since then. In the old days any well-trained security analyst could do a good professional job of selecting undervalued issues through detailed studies; but in the light of the enormous amount of research now being carried on, I doubt whether in most cases such extensive efforts will generate sufficiently superior selections to justify their cost. To that very limited extent I'm on the side of the "efficient market" school of thought now generally accepted by the professors. Benjamin Graham, 1976​

NS101

New member
אני נאלץ רק להסכים

זה לתקוף שוב השקעות ערך או משהו שחוק כזה שיקפיץ את mnakash. אני יודע, כבר ממש לא מקורי. ננסה לחשוב מחר על משהו יותר יצירתי.
In selecting the common stock portfolio, do you advise careful study of and selectivity among different issues? In general, no. I am no longer an advocate of elaborate techniques of security analysis in order to find superior value opportunities. This was a rewarding activity, say, 40 years ago, when our textbook "Graham and Dodd" was first published; but the situation has changed a great deal since then. In the old days any well-trained security analyst could do a good professional job of selecting undervalued issues through detailed studies; but in the light of the enormous amount of research now being carried on, I doubt whether in most cases such extensive efforts will generate sufficiently superior selections to justify their cost. To that very limited extent I'm on the side of the "efficient market" school of thought now generally accepted by the professors. Benjamin Graham, 1976​
אני נאלץ רק להסכים
הכסף נוצר מערך מוסף שאתה מביא לשוק. ההצלחה באה מיצירתיות וצניעות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה