ידידים - ידידות - ומה שביניהן......

Miss פטל

New member
מסכימה איתך לגמרי../images/Emo41.gif

ואין לי פה כל כך מה לפרט כי סה"כ אמרת את כל מה שאני חושבת. ידידות שלא סתם לדבר בעבודה, אלא להיפגש אחר הצהורים-לא תוביל לשום דבר טוב..אנחנו אנושיים, וברוב המקרים תהיה שם משיכה באיזשהו שלב. ולי אין עם בעלי כזאת בעיה, כי הוא חושב בדיוק אותו דבר ואף פעם גם לא רצה להיפגש עם שום ידידות.

AXL3

New member
משני

היי ... תקשיבי אני חושבת שאת די הגיונית כי זה לא ניראה טוב שפיתאום יצוצו לחבר שלך ידידות פתאומיות כי מין הסתם זה יעורר בך חשדנות חומד אם את בוטחת בו אין לך כל סיבה לפחד מיזה אני לא חושבת שאת רכושנית ואובססיבית את ככה בגלל שאת אוהבת אך ברור מאילו שאת צריכה לתת לו את הזמן שלו אין לך סיבה לקנא אם מידי פעם הוא יוצא עם חבר'ה שיש ביניהן גם ידידות אך ידידה שתצוץ לה מאיפה שהו והוא יצא איתה לבלות לבד זה לא ניראה לי הגיוני... שיהיה לך חג שמח ...

הידידות

את צודקת-במיליון אחוז-ידידות אלו חברות בהמתנה או פוטנציאל לחברות תקראי לזה איך שאת רוצה

k o f i k o

New member
אהה את מזל בתולה

זה מסביר ה-כל !! מניסיון, הוא סתם בודק אותך כשהוא אומר שהוא רוצה ידידה חדשה הרי ביניינו ? הוא יצא איתה פעם פעמיים וימאס לו ראסמי לא ככה ?

ShirShir

New member
וואלה../images/Emo35.gif

מה זה מסביר בדיוק?

ck200

New member
משועשעת עד מאוד מהאסטרולוגיה שלך...

מהצצה קצרה בכרטיס האישי שלך, רשום לך לשים דגש על הקשר הזוגי... :)

ShirShir

New member
../images/Emo9.gif יו. מצחיק.......

התחום הזוגי מודגש, הא?
רק חבל שהבן זוג לא בארץ........

ShirShir

New member
אגב, לא אני צריכה לשים דגש, אלא:

"התחום הזוגי מודגש למדי גם היום."

MeronS

New member
To make a long story short...

בואי נגיד כזה דבר: אם את לא מסוגלת לסמוך על הבחור שאת איתו, זה מעיד משהו עלייך. מערכת יחסים שאין בה אמון מינימלי - אין לה עתיד ארוך טווח, ולפי מה שאת מתארת - אחותי, תעבדי קצת על עצמך... כל אחד עם קצת נסיון יכול להגיד לך, שכולם קנאים במידה מסוימת, הסוד הוא ללמוד להסתיר את זה
ויותר מדי קנאות לא מוסיפה כלום. תזכרי את זה. רק הורסת.

ShirShir

New member
"אמון מינימלי"?!?!../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

על מה את המדבר? המתוק לי נמצא עכשיו בחו"ל, במרחק 15,000 ק"מ כבר כמה חודשים, ואוטוטו חוזר ואז נחזור זה לזרועותיה של זו (ולהיפך
) והאהבה תמשיך לפרוח! אם זה לא "אמון", אז מה זה

../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gifגמני רוצה להגיב

אז ככה - אני אנסה לקצר:
יש לי חבר עוד מעט 5 שנים
יש לי משהו כמו 3 חברות נפש ו10 ידידים בנים, למה? כי בנות הן עם קנאי ולא נאמן ברובו!!! תגידו מה שתגידו, קשה למצוא חברות טובות באמת (עובדה שלכל אחת מאיתנו יש בדרך כלל עד שלוש כאלה) - ובנים - בנים זה עם מפרגן, שאפשר להנות איתו בלי קנאה ומלחמות ותככים!!!!
מישהי שהודתה שהיא היתה דלוקה על חבר שלי, עדיין ידידה שלו והם נפגשים לא מעט ואני פשוט יודעת שאני סומכת על חבר שלי בעיניים עצומות, אין לו הרבה ידידות ואין לי בעייה אם יהיו לו עשרות ידידות חדשות ישנות ונוספות!!! סומכת עליו! כמו שהוא סומך עליי!
אם אתם שואלים אותי - ככה צריך להיות, לא להרשות ידידה כי אולי יפתח בינהם משהו - זה סיכון שלוקחים, וככל שהאמון והאהבה ביננו חזקה , כך הסיכון הזה הוא אינו אלא משהו ששואף לאפס אחוז סיכויים להתממש!!! אמרתי את שלי

ShirShir

New member
בהחלט אמרת את שלך.......

אבל ת'אמת לא שוכנעתי.
אבל תודה על תגובתך הכנה!!!

מערבולת ים - התביישתי לקרוא את דעתך

על הנשים. כנראה שאת טיפוס שלא מסתדר עם חברות. לפי דבריך על הנשים אסור לך להרשות לחבר שלך להפגש עם הידידה את סומכת עליו אבל לא עליה, ובכל זאת ! את כנראה צעירה ותמימה אם את חושבת שבנים זה עם מפרגן בלי קנמאה ומלחמות. בנות גלויות ומדברות חופשי לכן את יודעת מה הן חושבות בנים "מחזיקים" הכל בבטן. הם לא נותנים לרגשותיהם הטובים והרעים לצאת החוצה. זה לא גברי בעיניהם להביע רגשות, דעות על חבריהם, או שזה אופי גברי. לכן נדמה לך שאין תככנים בין גברים. תראי בפוליטיקה ובעבודה כמה הם תככנים וקנאים, וכמה שאינם מפרגנים.

moishi2004

New member
חשוב את צודקת תקראי..

כאשר קראתי את מה שרשמת אני רואה שאין כזה אהבה... בינכם אם הוא אוהב אותך ולך מפריע ידידה שלו שהוא מכיר אותה אחרי שכבר יש לו אותך א.למה הוא צריך להכיר עוד? אם יש לו אותך סתם כי בא לו אז שיכיר ידידים ולא בנות כי זה מפריע לך ב אין כזה דבר שלבנאדם יש ידידות והוא לא מביא קצת מהלב שלו לידידות ואין כזה דבר שאתה יושב עם ידידה ואין מתח מיני אף פעם וגם אם אין בכל ידידה מתישהו זה יהיה ג מה זה אהבה אתה מכיר מישהי היא הכי יפה בשבלך הכי מדהימה באופי בשבלך אחרי שנה שנתים שהוא איתך שלוש פתאום רבתם הוא ילך לידידה שלו שבאמת יכולה להיות יותר יפה ממך ובאמת יכולה להיות יותר עם אופי טוב הוא ישאל את עצמו מה הוא עושה איתך רק בגלל שהוא קשור הדרך היחידה לבנות זוגיות זה בלי ידידות במיוחד שזה מפריע לך את תיהיה רק תלותית ותפחדי עדיף להפסיק תקשר אם הוא לא יסכים

ברור שאת לא מגזימה!

מה פשר יצירת קשרים עם נשים חדשות ובילוי זמן איתן? בשביל מה יש לך בת זוג? כנ"ל לגבייך. הוא צריך לכבד אותך ולא ללכת עם הראש בקיר ולעשות דברים שלא טוב לך איתם. זה נקרא כבוד.

S i r i u s

New member
זה היה הורג אותי.

פשוט ככה. לא יודעת, הפארנויה שלי לא היתה נותנת לי לישון בשקט. לשימחתי לא הוא ולא אני לא טיפוסים חברותיים במיוחד ככה שזו לא ממש בעייה בשבילנו.

seeyou

New member
ידידות בין המינים../images/Emo28.gif

תוביל בדרך כלל ליחסי מין. ברור שלא מדובר בגיל ה"רך". יוסי

למעלה