יכולים לדמיין שחיילנו ישמיעו מהמסגד בעזה את התקווה.

אלפיני

Well-known member
הייתי שמח אם אי פעם בעתיד אפשר היה לנגן הימנונים בעזה כחלק מתחרות ספורטיבית. אבל במסגד? למה לדמיין דבר שכזה ולרצות אותו בכלל? הימנון צריך להשמע היכן שמכבדים ורוצים אותו. המטרה בכניסה לעזה היא לחסל את החמאס , לא להיכנס לפרובוקציות מטופשות ולרמוס אמונות דתיות של אחרים. כן . למרות העוינות והרוע שהפגין הצד שמנגד.

נערך לאחרונה ב:

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
הייתי שמח אם אי פעם בעתיד אפשר היה לנגן הימנונים בעזה כחלק מתחרות ספורטיבית. אבל במסגד? למה לדמיין דבר שכזה ולרצות אותו בכלל? הימנון צריך להשמע היכן שמכבדים ורוצים אותו. המטרה בכניסה לעזה היא לחסל את החמאס , לא להיכנס לפרובוקציות מטופשות ולרמוס אמונות דתיות של אחרים. כן . למרות העוינות והרוע שהפגין הצד שמנגד.​
כשעזה תהייה שלנו, אין סיבה שהמסגד לא יכבד את ההימנון. כשנתנו חופש לשחקנים ערבים לא לעמוד ולשיר את ההימנון הם הרימו ראש.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
הייתי שמח אם אי פעם בעתיד אפשר היה לנגן הימנונים בעזה כחלק מתחרות ספורטיבית. אבל במסגד? למה לדמיין דבר שכזה ולרצות אותו בכלל? הימנון צריך להשמע היכן שמכבדים ורוצים אותו. המטרה בכניסה לעזה היא לחסל את החמאס , לא להיכנס לפרובוקציות מטופשות ולרמוס אמונות דתיות של אחרים. כן . למרות העוינות והרוע שהפגין הצד שמנגד.​
כשעזה תהייה שלנו, אין סיבה שהמסגד לא יכבד את ההימנון. כשנתנו חופש לשחקנים ערבים לא לעמוד ולשיר את ההימנון הם הרימו ראש.
ישמח אותי לשמוע את התקווה, במקום קולו של המואזין.​

פולגאר

Well-known member
ישמח אותי לשמוע את התקווה, במקום קולו של המואזין.
מבחינת העולם, יש כאן רמיסה של הדת שלהם, לכן זה מיותר ושווה ערך ללהשמיד את המסגד ולכן אם כבר אתה רוצים להראות שליטה ישראלית, צריך להשמיד אותו לגמרי!

אלפיני

Well-known member
כשעזה תהייה שלנו
עזה לא צריכה להיות שלנו. על פי דין בי"ל הפיכת שטחה של עזה לחלק ממדינת ישראל פירושה שיחד עם השטח יהיה צורך לאזרח את כל התושבים העזתים. ואז נוכל כולנו להגיד יפה שלום למדינה ציונית עם רוב אתני יהודי ונקבל עוד גרסה לבנונית על הראש.
לכן מומלץ לכל החולמים באספמיה לחזור למציאות.

עזה צריכה להיות במצב שאינה יכולה להזיק לנו עוד.

שחר 676

Well-known member
מנהל
עזה לא צריכה להיות שלנו. על פי דין בי"ל הפיכת שטחה של עזה לחלק ממדינת ישראל פירושה שיחד עם השטח יהיה צורך לאזרח את כל התושבים העזתים. ואז נוכל כולנו להגיד יפה שלום למדינה ציונית עם רוב אתני יהודי ונקבל עוד גרסה לבנונית על הראש.
לכן מומלץ לכל החולמים באספמיה לחזור למציאות.

עזה צריכה להיות במצב שאינה יכולה להזיק לנו עוד.
אף אחד לא יאזרח אף אחד מהם ואתה יודע זאת היטב - אני עצמי הייתי המון פעמים במנהל האזרחי בעזה , בנצרים ועוד - הם שנאו אותנו כבר אז אבל שנאתם אז נמוכה עשרות מונים משנאתם היום.

אנחנו בהחלט יצאנו והשארנו להם הכל - בתים , רכוש , חממות לגידול פרחים אשר יצאו לחו"ל מיליוני פרחים כל שנה. אפילו חפרנו והוצאנו את המתים שלנו שנקברו באדמת עזה והעברנו אותם לקבורה בישראל ובמקום שיפריחו את שטח האדמה שניתן להם הם התעצמו מבחינה צבאית והמיטו עלינו שואה.

ככל הנראה אנחנו נצטרך לשהות שם בטחונית בדיוק כפי שאנו שוהים ביהודה ושומרון ואנו נצטרך להיות הרבה יותר אכזריים ופחות מוסריים מולם אם ברצוננו לשמר כח הרתעה אשר יוציא להם את החשק לפגוע בנו.

כיבוש ? במציאות חיינו בה אנו חיים לצד פנאטים פונדמנטליסטים המבקשים להכחיד אותנו וצריך לשקול את הכיבוש כאחת האופציות הפחות גרועות שהרי אם נישלוט בטחונית בשטח יפחתו עד מאד הסיכויים לחטוף שואה נוספת על ראשנו.

סרטון הזוועה שראו חברי הכנסת צריך להיות מוקרן בפני כל שופטי העליון הספונים במגדל השן שלהם וכלל לא מבינים את מציאות חיינו - עם מערכת משפט מפוכחת ומאוזנת (מינימום שמאל קיצון) ואז אולי יהיה לנו צ'אנס לחיות בין הברברים צמאי הדם הסובבים אותנו.

נערך לאחרונה ב:

פולגאר

Well-known member
אף אחד לא יאזרח אף אחד מהם ואתה יודע זאת היטב - אני עצמי הייתי המון פעמים במנהל האזרחי בעזה , בנצרים ועוד.

אנחנו בהחלט יצאנו והשארנו להם הכל - בתים , רכוש , חממות לגידול פרחים אשר יצאו לחו"ל מיליוני פרחים כל שנה. אפילו חפרנו והוצאנו את המתים שלנו שנקברו באדמת עזה והעברנו אותם לקבורה בישראל ובמקום שיפריחו את שטח האדמה שניתן להם הם התעצמו מבחינה צבאית והמיטו עלינו שואה.

ככל הנראה אנחנו נצטרך לשהות שם בטחונית בדיוק כפי שאנו שוהים ביהודה ושומרון ואנו נצטרך להיות הרבה יותר אכזריים ופחות מוסריים מולם אם ברצוננו לשמר כח הרתעה אשר יוציא להם את החשק לפגוע בנו.

כיבוש ? במציאות חיינו בה אנו חיים לצד פנאטים פונדמנטליסטים המבקשים להכחיד אותנו וצריך לשקול את הכיבוש כאחת האופציות הפחות גרועות שהרי אם נישלוט בטחונית בשטח יפחתו עד מאד הסיכויים לחטוף שואה נוספת על ראשנו.

סרטון הזוועה שראו חברי הכנסת צריך להיות מוקרן בפני כל שופטי העליון הספונים במגדל השן שלהם וכלל לא מבינים את מציאות חיינו - עם מערכת משפט מפוכחת ומאוזנת (מינימום שמאל קיצון) ואז אולי יהיה לנו צ'אנס לחיות בין הברברים צמאי הדם הסובבים אותנו.
צודק, ייתכן גם שהגברת ראתה את הסרט ולכן יושבת בשקט:

שחר 676

Well-known member
מנהל
צודק, ייתכן גם שהגברת ראתה את הסרט ולכן יושבת בשקט:
מי יודע - אפשר רק לקוות

אלפיני

Well-known member
אף אחד לא יאזרח אף אחד מהם ואתה יודע זאת היטב - אני עצמי הייתי המון פעמים במנהל האזרחי בעזה , בנצרים ועוד - הם שנאו אותנו כבר אז אבל שנאתם אז נמוכה עשרות מונים משנאתם היום.

יש הבדל בין ביטחון לשיוך. שלנו בקודי ימין פירושו נחזור ונתנחל שם. קרי נביא לשם לא רק חיילים על מנת להתגונן כנגד משטר עוין ותוקפנות אלא אזרחים ישראלים.

אבי פרחן כבר מפנטז.
את הטמטום הזה יש למנוע עוד לפני שהוא מתחיל בכלל.

מעבר לכך, לא יודע איזה סוג של הסדר מתכננת מממשלת ישראל לגבי עזה אם וכאשר יופל החמאס.

שחר 676

Well-known member
מנהל
יש הבדל בין ביטחון לשיוך. שלנו בקודי ימין פירושו נחזור ונתנחל שם. קרי נביא לשם לא רק חיילים על מנת להתגונן כנגד משטר עוין ותוקפנות אלא אזרחים ישראלים.
לדעתי שום אזרח לא אמור לשוב ולהתיישב שם - אני צריכים רצועת בטחון ענקית ושלטון צבאי אימתני ללא התערבות בג"צית בשיקולי ההרתעה של מדינת ישראל (גם ביהודה ושומרון). נגמרו ימי "המוסריות העילאית" !
אבי פרחן כבר מפנטז.
את הטמטום הזה יש למנוע עוד לפני שהוא מתחיל בכלל.
מי זה "אבי פרחן" ?

בכל מקרה , בנושא התיישבות אזרחית מחודשת בעזה - אני מסכים איתך.
מעבר לכך, לא יודע איזה סוג של הסדר מתכננת מממשלת ישראל לגבי עזה אם וכאשר יופל החמאס.
אין לי מושג אבל כבר כעת ברור שאם מושכות השלטון ימסרו לידי הרשות הפלשתינית מצבנו לא יהיה טוב יותר וחיש מהר ההיסטוריה תחזור על עצמה בעזה.

אולי מדינות העולם וארה"ב יציעו סכום כסף אדיר והטבות נוספות למצרים בכדי שיאותו לאזרח אותם במדינתם ?

אולי מדינות העולם הערבי יאותו לחלק את הפליטים בין כל מדינות ערב או מדינות "נאורות ומתקדמות" באירופה תמורת המון הטבות ? עדיף להיות פליט בכל מקום חוץ מאשר בעזה , לא ?

איני יודע מה יהיה הפתרון אך תושבי העוטף ושאר אזרחי ישראל לעולם לא יוכלו לחיות שוב לצד המפלצות הללו ללא בטוחות ביטחוניות עילאיות.

nothing but the truth

Well-known member
לדעתי שום אזרח לא אמור לשוב ולהתיישב שם - אני צריכים רצועת בטחון ענקית ושלטון צבאי אימתני ללא התערבות בג"צית בשיקולי ההרתעה של מדינת ישראל (גם ביהודה ושומרון). נגמרו ימי "המוסריות העילאית" !

בכל מקרה , בנושא התיישבות אזרחית מחודשת בעזה - אני מסכים איתך.

אז לכן גם לשיטתך עזה לא תהיה שלנו, מדובר בשליטה צבאית.
אין לי מושג אבל כבר כעת ברור שאם מושכות השלטון ימסרו לידי הרשות הפלשתינית מצבנו לא יהיה טוב יותר וחיש מהר ההיסטוריה תחזור על עצמה בעזה.

אולי מדינות העולם וארה"ב יציעו סכום כסף אדיר והטבות נוספות למצרים בכדי שיאותו לאזרח אותם במדינתם ?

הצחקת...
מצרים אפילו לא העניקה אזרחות לפליטי 48 (והכמות שלהם בזמנו הייתה קטנה יותר).
לא יסכימו תמורת שום הון שבעולם , והם דואגים להראות את זה.

אולי מדינות העולם הערבי יאותו לחלק את הפליטים בין כל מדינות ערב או מדינות "נאורות ומתקדמות" באירופה תמורת המון הטבות ? עדיף להיות פליט בכל מקום חוץ מאשר בעזה , לא ?

איני יודע מה יהיה הפתרון אך תושבי העוטף ושאר אזרחי ישראל לעולם לא יוכלו לחיות שוב לצד המפלצות הללו ללא בטוחות ביטחוניות עילאיות.
הצחקת פעם שניה...
כאמור המדינה היחידה שנתנה בזמנו אזרחות לפליטי 48 זו ירדן. וגם הם דאגו כבר להתנער מתושבי יהודה ושומרון לאחר כישלון הסכם לונדון פרוץ האינתיפאדה.
פלסטינים הם פליטים לנצח. הם וצאצאיהם לדורי דורות. לכן אף אחד לא יאזרח אותם. לפחות לא לפני שיבטלו את אונר"א.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אז לכן גם לשיטתך עזה לא תהיה שלנו, מדובר בשליטה צבאית.
אכן כן.
הצחקת...
מצרים אפילו לא העניקה אזרחות לפליטי 48 (והכמות שלהם בזמנו הייתה קטנה יותר).
לא יסכימו תמורת שום הון שבעולם , והם דואגים להראות את זה.
לכן התניתי זאת בקבלת הטבות כספיות ואחרות מצד ארה"ב ושאר מדינות העולם. אולי בסוף תתקבל הצעה שהמצרים לא יוכלו לסרב לה.

הצחקת פעם שניה...
כאמור המדינה היחידה שנתנה בזמנו אזרחות לפליטי 48 זו ירדן. וגם הם דאגו כבר להתנער מתושבי יהודה ושומרון לאחר כישלון הסכם לונדון פרוץ האינתיפאדה.
פלסטינים הם פליטים לנצח. הם וצאצאיהם לדורי דורות. לכן אף אחד לא יאזרח אותם. לפחות לא לפני שיבטלו את אונר"א.
אכן אתה צודק אבל אני כאמור מדבר על הסכם חדש ומיטיב פיננסית עם המדינות הללו - חלוקת אוכלוסיית הפליטים בקרב מדינות רבות תקל על סיכויי הכלתם. הסיכויים לכך כאמור קלושים אבל עדיין קיימים לדעתי.

נראה מה יהיה.

נערך לאחרונה ב:

nothing but the truth

Well-known member
לכן התניתי זאת בקבלת הטבות כספיות ואחרות מצד ארה"ב ושאר מדינות העולם.

ואני כתבתי בתגובה אליה התייחסת - תמורת שום הון שבעולם.

אכן אתה צודק אבל אני כאמור מדבר על הסכם חדש ומיטיב פיננסית עם המדינות הללו - הסיכויים לכך כאמור קלושים אבל עדיין קיימים.

נראה מה יהיה.

יש כאלה שכבוד ועקרונות קודמים אצלם לכסף. (ייתכן שזה היה עובד לו היה מדובר ביהודים :LOL: ). חוץ מזה, שאף שליט שם לא יסכן את עצמו בכך שאיזה פלסטינאי ירצח אותו. והרי ברור לך שבסבירות גבוהה מנהיג שיעשה כן מסתכן בהתנקשות. אז למה לו? סביר להניח שמנהיג חי חיי רווחה ממילא.

שחר 676

Well-known member
מנהל
יש כאלה שכבוד ועקרונות קודמים אצלם לכסף. (ייתכן שזה היה עובד לו היה מדובר ביהודים :LOL: ). חוץ מזה, שאף שליט שם לא יסכן את עצמו בכך שאיזה פלסטינאי ירצח אותו. והרי ברור לך שבסבירות גבוהה מנהיג שיעשה כן מסתכן בהתנקשות. אז למה לו? סביר להניח שמנהיג חי חיי רווחה ממילא
כל מנהיג מוסלמי במזרח התיכון חושש תמידית מהתנקשות והפיכה שלטונית/צבאית.

אין לדעת מה יהיה אולם אסור להרים ידיים מראש - יש לנסות כל לאמץ חשיבה יוצאת מן הקופסא - אולי בסוף משהו יזוז.

הסיכויים כאמור קלושים ולמרות זאת.

אלפיני

Well-known member
מי זה "אבי פרחן" ?
אבי פרחן הוא אולי מהמפורסמים שפונו פעמיים: פעם מחבל ימית ופעם מגוש קטיף . היה עמו ראיון תקשורתי.

אגב, לא רק הוא. גם הנציגים שלך בכנסת רוצים לחזור ולאזרח את הגוש.

למעלה