יש גם 442 הרוגים חפים מפשע בעזה

Iam10

New member
אוקיי

הנה ציטוט שלך:
"אתה לא רואה מה שקורה שם, את לא רואה 447 נרצחים."
עצם זה שאת קובעת 447 "נרצחים" זה רק מראה שיש לך זילות לחיילים שעושים את חובת ואת אומרת שהם "רצחו" 447 פלשתינאים, זאת אומרת הפכת אותם לרוצחים, איך את מעיזה ואת גם כותבת 447 שזה בכלל מספר פיקטיבי שהפלשתינים מוסרים כי ככה בא להם.

לגבי הכלבים וזכויות בעלי חיים אני גם רואה בעייתיות וצביעות בזה ששולחים כלבים בתור שכפ"ץ ואחר כך רואים בעיתון כתבה על "הקשר הנהדר" בין הכלבים לאחראים שלהם שזה מהות הצביעות.
אבל זה נושא אחר

jnus1

New member
צבוע מי שעשה אותך

אני לא מנדב כלבים, אם כבר זה הצבא שמגייס אותם ואני לא רואה בזה כל פסול, זה קורה בטבע במשמעות ובפורמט אחר למען מיהו אחר בלהקה שלהם, זה שז לא בחירה זה נכון, כמו שלא היה לזאבים בחירה להתביית ובני האדם בייתו אותם. לפי התיזה המעוותת שלך וההזויה, כל מי שמגדל ומחזיק כלב, הוא צבוע ונצלן כי הוא מנדב את הכלב לחייו בתור חיית מחמד רועה צאן או שומר... אל תזין תמוח! שוב, זה עניין של נקודת מבט.
והכלבים לא נהרגים רק למעני, אלא גםלמעך כמו החיילים חמוד.
אני מקווה שקראת מה תיכננו לך בערב ראש השנה הקרוב בשם השלום".

Iam10

New member
וההורים שלך צבועים גם כן, לא ?

בשחור ?
תיזהר במילים שאתה אומר כי אתה לא רוצה לקחת את זה אישית תאמין לי

jnus1

New member
לא אבל אני מאחל לשלך ללבוש שחור

אל תאיים... בטח לא על מי שאתה לא מכיר

xcalibur

New member
אחר כך את עוד אומרת שצהל לא מוסרי...

דו-פרצופיות פשוט מבישה...

ולריו

New member
אינך ראויה למענה ואינך ראויה לחיות כאן וחבל

שאין דרך לשלול לך את האזרחות ולשלוח אותך לעזה לאלתר. ותפסיקי להתחפש ליהודיה.

כשהחפים מפשע ירצחו לך ילד אולי תתעוררי מההזיות

אני רואה שהפאשיזם יצא מגדרו

מי שלא באותה דעה כמו שלך, מי שמתנגד לרצח, מי שמתנגד לאלימות - לא ראוי להיות כאן

אם כבר מישהו לא ראוי זו את וכל חברייך הכהניסטים שמסכנים את המדינה שלנו - כן, אתם מסכנים את המדינה. אתם אנשים שתומכים באלימות.
אני לא תומכת לא באלימות של החמאס ולא באלימות של צהל.
את כן, את תומכת באלימות של צהל.

jnus1

New member
אני רק הערה- המפלגה הנאציונל-סוציאליסטית

השתמשה דווקא בייצוג שמאלני מובהק בסממני השלטון שלה ובאידאולוגיה שלה, דגל אדום טמא, סוציליאזם דיקטטורי מדכא, וכו' אין שום קשר לפאשיזם.
לא כל מי פטריוט הוא פאשיסט. אבל מי ששונא יהודידם הוא כן גזען ונאצי
מסתבר שיש גם יהודיםאנטישמים...

jnus1

New member
מעשים חזקים יותר ממילים

ואמירות משתמעות חזקות לא פחות. את לא שונאת אלימות, את צבועה ובורה. לא אכפת לך בכלל מהטילים סופגים הדרום ורק כיפת ברזל מציהל איכשהוא. אה והיו גם ילדים וחפים מפשע שנהרגו מטילים. גם לחיות בטרור מתמיד זה פיגוע. פיגוע נפשי זה לאפחות מפיגוע פיזי. ופה זה גם וגם.

צה"ל לא יורה טילים על אזרחים, אלא על החמאסניקים שאת כל כך טוענת שאת "שונאת את האלימות שלהם" סתירה בתיזה שלך.
מותר להרוג מחבלים? אם כן אז מה הבעיה? אם לא... אזרחים בעזה הם מגן אנושי, הם יורים מתוך בתיספר, בתי חולים, בתים פרטיים, כיבונים שהזויים כמוך יטענו את מה שטוענים על "מוסריות" באיסלאם ובטרור אין מוסריות, נקודה. הטרוריסטים מעזה מבצעים שני פשעי מלחמה אחד הם יורים על חפים מפשע בכוונת זדון לרצוח. שני, מתוךאוכלוסיה אזרחית שלהם כדי ליצור פגיעה בהם, שתיווצר להם אהדה ותמונת "הרג ילדים".

אם צה"ל יכוון לאזרחים את תראי את עזה מושמדת תוך יום! 1.8 מיליון יחזרו לאללה ולנביא הפדופיל הרוצח שלהם. הבנת?

jnus1

New member
כן ירבו

חיילנו יותר חשובים מהחלאות האלה, שבחרו בארגו טרור שייצג אותם. שיאכלו מה שבישלו. לא ראיתי הפגנות בעזה בעד ישראל מעולם! שום ערבי לא תמך בנו מעולם. זכרם יהי מקולל לעולמי עד, האיסלאם היא דת רצחנית ושטנית שמצדיקה רצח יהודים וכופה עצמה על העולם.

jnus1

New member
אפרופו- גב' מי שאחראים לרצח אלפי יהודים

מחתימת פשע אוסלא אלו אתם ורק אתם. אתם הבאתם את הטרוריסטים צמאי הדם מטוניס לפה. משיגור טילים מלבנון הם עברו לעשות פיגועים ממש פה בישראל. אתם הוזים את ה"שלום" המפוברק שלכם כבר 22 שנה וכל פעם המציאות טופחת על פניכם בחוזקה. רק חבל שהדם יורד לנו מהראש ולא לכם. אתם אשמים בכל נרצחי הפיגועים מ1992 עד היום.
ואנא גשי להגדרה "טרור" במילון ואז תחזרילכאן תגידי לי למה את מטומטמת ובורה.

jnus1

New member
כן זה מצחיק אותך שיהודים נרצחים אה?

את מאוננת על "רשימת שינדלר" ?או שאת יותר בקטע של הארד קור סרטי תיעוד נאציים של ערימת גופות נשרפות?

jnus1

New member
כיף לצחוק מהבדיחות של עצמך... הזויה כבר אמרתי

jnus1

New member

מבצע צוק איתן יאפשר את שיחרורם מעול החמאס

רבים מתושבי חבל עזה, אינם רוצים את החמאס,
הם כדיוק כמונו, רוצים שקט שלווה ופרנסה.
החמאס שיורה מבתיהם, מסכן אותם ואחראי למותם.
גם מדינות זרות מבינות כי לישראל אין מנוס מפגיעה באזרחים בעקבות השימוש הציני של החמאס בחוק הבינלאומי.

החמאס יורה מתוך בתי חולים, בתי ספר
כשחייליו ומפקדיו מתחבאים במנהרות,
תוך שהם קוראים לאזרחים להישאר במקומות שצה"ל הזהיר כי הוא עומד להפציץ.

הלוואי וצה"ל יצליח לעורר אותם למרד בחמאס ( שהוא מאוד מסוכן מבחינתם, כיוון שברור מה יעשה החמאס למי שיתמודד מולו)
ומסכימה עם קולעת צמות,
אכן, יהי זכרם של האזרחים שנהרגו ברוך.

למעלה