יש גם 442 הרוגים חפים מפשע בעזה

Harrington

Well-known member
מנהל
רואה גם רואה, ויותר מקרוב מכפי שאת חושבת.

אחרי התקשורת הישראלית אני לא עוקב, תצטרכי לסלוח לי. יש לי בחילות לעתים גם כך, לא מרגיש צורך ליזום בעצמי הכבדה של המצב.

סיכומו של דבר; מודע היטב לסבל הפלסינאים ברצועת עזה ומרחם על מי שצריך לרחם שם. עם זאת, לא לוקח אחריות על דברים שאינני אחראי להם. ודאי לא כאשר עסקינן בבעיה שהפלסטינאים בעצמם יצרו (בל נשכח שהחמאס הגיע לשלטון בבחירות דמוקרטיות לחלוטין, כלומר נבחר ע"י רוב פלסטינאי, וזאת מבלי שהפסיק לרגע להצהיר על כוונתו לחסל את מדינת ישראל ולפגוע ביהודים/ישראלים). אז אמנם עובדה זו לא משנה את המצב הקשה בו הם נמצאים כרגע שלא מרצונם או טובתם. אך כאמור, האחריות על מצבם אינו על כתפיה של מדינת ישראל או על כתפי הצבא שעושה את מה שהוא צריך לעשות כדי להגן עלייך ועל ילדייך.

אם לא אכפת לך ומתוך תחושה שאת לא בדיוק עומדת לעשות את זה, שלחתי מייל תודה לצה"ל בשמך (בהתאם לכינוי שלך).

אל תשכח לכתוב להם בשמי

שיפסיקו לרצוח, ושלא יקחו כלבים מסכנים לאלימות שלהם.
7 כלבים כבר מתו בגלל הצבא שלכם.
שיכנסו חיילים למנהרות - לא כלבים.
שילכו חיילים למקומות מסוכנים - לא כלבים!
שידאגו גם לזב"ח. (את זה אני אומרת בתור מישהי מארגון זב"ח 269 - לעומת שאר הדברים שאני אומרת בשם סרניות נגד הכיבוש)

Harrington

Well-known member
מנהל
מצטער, המייל כבר נשלח. הסתפקתי שם בהבעת

תודה בשמך על פועלם למען בטחונך ושלומך.

אם מתחשק לך להודיע להם דברים נוספים, תצטרכי לפנות אליהם עצמאית.

המון בהצלחה.

xcalibur

New member
אם את מתכוונת להשתמש בדמגוגיה זולה

לפחות אל תמהלי את דברי ההבל המגוחכים שלך בצביעות מבחילה.

האם את יודעת איך הפלסטינים היקרים שלך נוהגים להתייחס לבעלי חיים, גברת זב"ח 269?

jnus1

New member
אז אכפת לך יותר מכלבים מאשר מחיילים?

הזויה! בחיים לא תאהבי כלבים וחיות יותר ממני (את לא מכירה אותי) אבל בחיים אני לא אעמיד כלב מול בנאדם ברמה כזו שפלה ודמגוגית.
הכלבים הם חברינו, ולפעמים חברים נהרגם למען חברים. הם גם עושים את זה בטבע בלהקה... הזאבים אבותיהם ... מה שאי אפשר להגיד עלייך...

jnus1

New member
כן

לא הלך לך אה?

jnus1

New member
מה זו בחינה? עשיתי עושה ואעשה

ולא כל הטבעונים או הצמחונים הם באותה דעה בדיוק. אני לא רואה בזה שעבוד כלל בטח לא ניצול. בכלל זה צבוע להגיד את זה, הרי כל הכלבים הם בסופו של דבר תלויים בנו, וזקוקים לנו. בהתחלה נוצרו כדי "לשרת" בני אדם... אז מה הצביעות? כל אחד מחליט על הכלב שלו כאילו הוא הילד שלו. זה לא שיעבוד וניצול? תלוי בנקודת המבט. גם זה שמגבילים אותם בכל מיני דברים זה יכול להתפרש בתור ניצול. זו מטרה נעלה להגן על המדינה, ועל הארץ שלנו. הם גיבורים והמטרה היא טובה. בטח לא שייהרגו. אני לא מעמיד חיים של אדם מול כלב.

jnus1

New member
מה זו בחינה? עשיתי עושה ואעשה

ולא כל הטבעונים או הצמחונים הם באותה דעה בדיוק. אני לא רואה בזה שעבוד כלל בטח לא ניצול. בכלל זה צבוע להגיד את זה, הרי כל הכלבים הם בסופו של דבר תלויים בנו, וזקוקים לנו. בהתחלה נוצרו כדי "לשרת" בני אדם... אז מה הצביעות? כל אחד מחליט על הכלב שלו כאילו הוא הילד שלו. זה לא שיעבוד וניצול? תלוי בנקודת המבט. גם זה שמגבילים אותם בכל מיני דברים זה יכול להתפרש בתור ניצול. זו מטרה נעלה להגן על המדינה, ועל הארץ שלנו. הם גיבורים והמטרה היא טובה. בטח לא שייהרגו. אני לא מעמיד חיים של אדם מול כלב.

אתה טבעוני חחח

אין סיכוי בעולם שאתה בעד זב"ח.
כי אף חיה לא נועדה "לשרת" לא הפרה לא הכלב לא החזיר ולא היתוש.
אם אתה זה שדואג לזב"ח מסכנים בעלי החיים.
פה תם הדיון איתך

jnus1

New member
אני לא זקוק לאישור בטח לא ממך

את בוודאי לא האמת מידה למוסריות של אף אחד אולי של הנאצים.
אם היית קוראת טוב היית מבינה שאמרתי שבהתחלה שהכלבים בוייתו הם בוייתו על מנת שישמשו בתור כלי שרת של בני אדם. עד היום יש כלבים שאחראים על רעיית צאן למשל. שמירה. ברור שיש גם למטרות של גידול וטיפול של חיית מחמד. אני דואג יותר ממך ואני לא צבוע ומתחסד.
זה ההבדל בין ההזוים לבין המציאותיים. ספרי את זה לאפרוח שהצלתי מדריסה, והפך לתרנגולת, לכלב שלי שהיה כלב קצפת וגם נקבר בכבוד, וכו' וכו' וכו'
אני מכיר אנשים כמוך. אתם משניאים עצמכם על כולם. על אף שאידאולוגית אנו באותה דעה. מבחינה זכויות בעלי חיים.
מאוד בוגר לסיים ב"תם הדיון"

ספר את זה ל...

ספר את זה ל1000 אפרוחים שהצלתי מהפח זבל בכניסה ללול יחד עם פעילים נוספים
ספר את זה ל5 פרות שחיות היום באושר ואהבה כי כשהיו עגלות קטנות לא הרשתי שישארו (עד היום הן חיות אצלי)
ספר את זה ל40 תרנגולות שאני מגדלת
ספר את זה ל 4 עיזים שאצלי
ספר את זה לשתי עגלות יונקות שהצלתי ממוות
ספר את זה ל 22 כלבים שיש אצלי כרגע כי הם היו מועמדים להמתה :(
ספר את זה ל19 חתולים שאצלי כי מצאתי אותם ברחובות והם היו זקוקים לטיפול וטרינרי ולא יכולתי להחזירם לרחוב
ספר את זה לעוד עשרות רבים של בעלי חיים ששיחררתי יחד עם 269 היקרים

ספר לפרוחי ז"ל

jnus1

New member
אנחנו בתחרות? לא ידעתי... סתומה בלומה!

לכי תבכי על ערבים מחבלים.

jnus1

New member
ולגבי הכלבים אם היית בנאדם נורמלי הייתי מסדר

להם מקום לאימוץ. אבל את ושכמותך מרחיקים אותי ואת השפויים, כי אתם מלכלכים את השם של הטבעונים והצמחונים עם הקיצוניות שלכם. עשיתי כמובן עוד רבות למען בעלי חיים , קצרה היריעה מלפרט, לא זקוק ממך לאישור לכלום. ואת ילדה קטנה ומטומטמת.

Iam10

New member
בבקשה שניכם אל תדברו על כלבים

שניכם צבועים, זאתי אומרת שפלשתינים נרצחו לכן כל דבר אחר שהיא אומרת נשמע רע,
ומצד שני אתה מנדב את הכלבים לההירג למענך(החלטת שאתה החבר שלהם כי אתה נותן להם אוכל).
בבקשה אל תכניסו את הדיון הזה לעניין כי זה לא ראוי.

חצוף

אל תגיד מה לגנות ומה לא לגנות.
אני נגד אלימות - נגד אלימות כלפי בני אדם, כלפי בעלי חיים וכלפי כל יצור חי על הפלנטה הזו.
אם זה נשמע לך רע - שאני גם מסתכלת בנוסף לחיילים של צהל שינוחו בשלום אני מסתכלת גם על הפלסטינים שכבר לא איתנו בין החיים ומקווה שמנוחתם תהיה עדן ושלווה.
כן זו אני. אכפת לי מכולם. ואם צהל משתמש באלימות אני אגנה את צהל ואתנגד ואם החמאס גם אותם אני אגנה ואתנגד
וזה דיון ראוי מאד (לא כשאנשים אומרים שזה בסדר ושולחים למוות שלהם) - כי צהל משתמש בבעלי חיים כרכוש. מנצל אותם. ואני אמרתי מה.

אז אל תגיד על מה לדבר ועל מה לא. החיים שלי מוקדשים לכמה דברים
בעלי החיים הן חיות הבית והן חיות המשק
עצירת הפאשיזם,הכיבוש האלימות והיחס המזלזל לפלסטינים
עצירת הסקסיזם, שובינזם, ותרבות האונס

זה הדברים היחידים שאני עושה בחיי מי אתה שתבוא ותגיד לי לא לגנות ניצול בעלי חיים כשאתה בטח יושב בבית רגל על רגל ולא מזיז תתחת שלך כדי לעשות משהו למענם

למעלה